Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #51  
Old 04-23-2007, 20:44
Lik-lak Lik-lak is offline
Member
 
Join Date: Nov 2006
Location: Budapest
Posts: 102
Activity: 0%
Longevity: 95%
Wink

Quote:
Originally Posted by Ditke View Post
Sztem teljesen felesleges, és amíg fáradnak az ujjaid a sok kattintástól, talán felébred a lelkiismereted is, és nem teszel tönkre egy orit ész nélkül...
Koszonom, hogy megint nem az elkepzelesem hanem az eszetlen lelkiismeretlen szemelyem a tema. Koszonom.
Reply With Quote
Sponsored Links
  #52  
Old 04-23-2007, 20:46
Ditke Ditke is offline
Member
 
Join Date: Apr 2006
Location: Vác
Posts: 913
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Lik-lak View Post
Koszonom, hogy megint nem az elkepzelesem hanem az eszetlen lelkiismeretlen szemelyem a tema. Koszonom.
Bocsánat, ha félreérthetően fogalmaztam, nem konkrétan Rád gondoltam, hanem, aki használja... bocsi, mégegyszer!
Reply With Quote
  #53  
Old 04-23-2007, 20:53
Grabi Grabi is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Bp.
Posts: 1,634
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

és ha bevernek földre, akkor is szégyelljem magamat? ne hülyeskedjetek már! A-ban meg ezt ugyanúgy meg lehet 3-4 mp alatt csinálni synk amit leírtál. kicsit gonoszabb lenne a tolvajlás, én nem érezném ilyen hatalmas problémának, ha ez megtörténne. de elhiszem, hogy sokaknak hatalmas probléma lenne a tekizhetőségük/emberlopásuk, ezért nem támogatom
__________________
Hüpp-hüpp-hüpp barbatrükk (#316178)
Elkapom a grabancodat! (#355763) ANARCH
Barrigon (#64904)
Y Ddraig Goch (#428537)
Reply With Quote
  #54  
Old 04-23-2007, 21:06
Lik-lak Lik-lak is offline
Member
 
Join Date: Nov 2006
Location: Budapest
Posts: 102
Activity: 0%
Longevity: 95%
Lightbulb

Quote:
Originally Posted by Hüpike View Post
és ha bevernek földre, akkor is szégyelljem magamat? ne hülyeskedjetek már! A-ban meg ezt ugyanúgy meg lehet 3-4 mp alatt csinálni synk amit leírtál. kicsit gonoszabb lenne a tolvajlás, én nem érezném ilyen hatalmas problémának, ha ez megtörténne
ha tudnek, ezert bittos adnek egy zodet
Reply With Quote
  #55  
Old 04-23-2007, 21:59
Peter Peter is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sopron
Posts: 431
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

én nem látok benne semmi kivetni valót...
aki akarja, most is lelopja ugyanolyan gyorsan az ellenfelét, tehát ez tényleg csak egy kénylemi bővítés/újítás lenne...
(másik módszer a frissítgetés helyett: firefox ugyanugy, de most lopsz egyet, majd Backspace, és katt újra a lopásra, szinte ugyanaz a hatás/eredményesség)
az ellenzőktől kérdeném, akkor miért nem játszottatok ellenlábast, mikor pl a fentebb már emlitett teki%ok Tanácsadók alatti feltüntetése, vagy a térkapus dolog volt soron? bármennyire is hihetetlen, ez egy ugyanolyan kényelmi dolog lenne csak (pontosan mivel már most is meg lehet tenni, gond nélkül)

Last edited by Peter; 04-23-2007 at 22:01..
Reply With Quote
  #56  
Old 04-23-2007, 22:00
Csuri Csuri is offline
Junior Member
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 35
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Sziasztok mióta csak játszok mindig hadis voltam. szövikbe meg stb. Elég sok szövi harcot vivtam már. De: Észrevételem szerint egy hadisnak nem sok esélye van egy tolissal szemben. CSak számoljátok ki. Én mire beütök és haza érek majd megint beütök az 5 óra ha "ügyesen" körváltás eött ütök. Én a komfrontációkat mindig mészárral oldottam meg. (mivel hülye az aki egy tolist maga alá enged) És egyszer se tudtam annyi emberét megölni amenyit megérzett volna. Mert mivel tolis tele van tartalékkal. Így nem nagy kunszt gyorsan ujra venni a katikat. És ha egy kicsit okos akkor alámbont mielött beérek. így aztán tényleg keveset ölök. Szerintem ezen változtatni kellene. Mi az hogy mivel alattam van kevesebbet mészárolhatok???? Ez nem fer. Ő meg simán lelop meg a többi. Teljesen függetlenül attol hogy hol vagyok a rangsorba. Vagy teszem azt elmegy 4 körre. ki az a hülye aki betámadja? Szerintem a mészárnak sokkal nagyobb hatást kellene elérnie fügetlenül attol hogy alattam v. felettem van. Vagy azon kellene változtatni hogy gyorsabban oda érjenek a katik. Pl: nem visznek magukkal málhás lovakat mert ugyse hoznak semmit. Így egy v. 2 körrel elöbb ott vannak. Mindig ijenek miatt szüneteltetem a játékot. Mert annyira felhúzom magam rajta.
Várom a véleményeteket.
Reply With Quote
  #57  
Old 04-23-2007, 22:05
Stev's Avatar
Stev Stev is offline
Member
 
Join Date: Feb 2007
Location: Budapest
Posts: 468
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Ezt én is ellenzem! A tolizás így is a leggyorsabb, legalattomosabb, és sokszor a legbiztonságosabb módja a vagyonszerzésnek. A hadisnak minimum két óra, míg odaér, és még nem biztos hogy zsákmányol valamit. Ne akarjuk már ezt a 10 másodpercet, amíg egy készüli tekizés tart, mégtovább csökkenteni a játék keretein belül! Az hogy aki akarja meg tudja oldani, megint más!

És nem hajlok részre, van hadi és toli orim is!
Reply With Quote
  #58  
Old 04-23-2007, 22:11
Peter Peter is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sopron
Posts: 431
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Stev View Post
Ezt én is ellenzem! A tolizás így is a leggyorsabb, legalattomosabb, és sokszor a legbiztonságosabb módja a vagyonszerzésnek. A hadisnak minimum két óra, míg odaér, és még nem biztos hogy zsákmányol valamit. Ne akarjuk már ezt a 10 másodpercet, amíg egy készüli tekizés tart, mégtovább csökkenteni a játék keretein belül! Az hogy aki akarja meg tudja oldani, megint más!

És nem hajlok részre, van hadi és toli orim is!
én annak ellenére támogatom (ha a fent emlitett, sztem sokkal lényegtelenebb kényelmi dolgok már bekerültek), hogy ki nem állhatom a tolisokat...

(kiegészités: hadisnak jobb esetben csak 1 óra míg odaér, és ilyen alapon ő meg könnyen jut földhöz, ami pedig szintén elég jelentős (anyagi) előny az ő részéről)

Last edited by Peter; 04-23-2007 at 22:15..
Reply With Quote
  #59  
Old 04-23-2007, 22:24
Stev's Avatar
Stev Stev is offline
Member
 
Join Date: Feb 2007
Location: Budapest
Posts: 468
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

A nem VIP kényelmi dolgok pont azért kényelmi dolgok, mert nem lényegesek a játék menetét illetően. Bármilyen akció gyorsítása, azaz a játék menetének változtatása már nem kényelmi funkció, azaz össze sem hasonlítható azzal hogy pár számadatot több helyen is meg tudok nézni az országomról.

Sőt, akkor már kényelmetlen az is, hogy a varázslatoknál megjegyzi az utolsó akciót, mikor felmérek egy országot (gömb, mágia felderítése, krónika, tk nyitása kombó)!
Reply With Quote
  #60  
Old 04-23-2007, 22:26
Peter Peter is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sopron
Posts: 431
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Stev View Post
A nem VIP kényelmi dolgok pont azért kényelmi dolgok, mert nem lényegesek a játék menetét illetően. Bármilyen akció gyorsítása, azaz a játék menetének változtatása már nem kényelmi funkció, azaz össze sem hasonlítható azzal hogy pár számadatot több helyen is meg tudok nézni az országomról.

Sőt, akkor már kényelmetlen az is, hogy a varázslatoknál megjegyzi az utolsó akciót, mikor felmérek egy országot (gömb, mágia felderítése, krónika, tk nyitása kombó)!
de ez már most is lehetsége, vipeseknek és nem vipeseknek egyaránt...
aki ilyen komolyan foglalkozik vele, hogy az utolso másodpercekben akar lopni, az ugyis alkalmazza valamilyen formában már régóta... javítsatok ki ha tévedek
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
toli vs. toli Magnum Stratégia & Tippek 22 08-07-2006 18:30
Kényelmi újitások - Felmért szövetség olasz Megvalósult javaslatok 22 07-19-2006 12:44
Több toli vs. kevesebb toli track Segítség 11 04-22-2006 10:34


All times are GMT +1. The time now is 08:54.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu