Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Segítség
Register Stats Members List Today's Posts

Segítség Ha elakadtál, és nem tudod hogyan indulj, vagy hogyan tovább, írd meg a kérdésed itt, és a tapasztaltabb játékosok segítenek.

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
Prev Previous Post   Next Post Next
  #12  
Old 01-23-2007, 18:09
bpeet bpeet is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 92
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Ati: tudom h nehéz a felfogásom, de pár kérdés.

1. ha jól ad tekit egy elf, akkor ezek szerint én lophatom az idők végezetéig (vagy amíg kb. több tekit ad, mint a környék átlaga), hiába üzizik, hiába csinál bármit, nem lesz nekem anarch, hiszen az én orim fejlődik ezzel...
(megjegyzem: nem szoktam, csak nem vágom a tolerálás / nem tolerálás közötti különbséget. Illetve a különbséget értem, csak azt nem h ezt ti hogy a fenébe fogjátok eldönteni)

Amikor mérlegel AZ Admin akkor miket vesz figyelembe? Elég neki, ha a példában említett elf már küldött 4 üzit "jaj lécci lécci ne lopj, mert így tönkremegy a játékom!" ? Vagy inkább azt nézi az admin, h az orim X k tekihez hozzájutott, és élt a lehetőséggel.

2. Az a helyzet érdekes (illetve a megítélése) amikor a másik nem nagyon tud mit tenni. Hisz ha ő mf én szövitag (mindamellett, hogy egy fok után tényleg elítélendő a dolog) akkor miért nem lophatnám akár "az idők végezetéig".
Ha nem tud mit tenni, csak a jószándékomban bízhat, és esetleg én ezt nem adom meg neki elsőre (Pl. egy régi sérelem miatt, vagy csak azért mert vizsgaidőszakom van és csak wapról ugrok be, nincs időm új célpontokat keresni, stb), akkor ezért megyek anarchba?

3. Még egyszer megjegyzem, h nem szoktam ilyen lenni. de régi sérelmeket megjegyzek, és engedtessék meg, h ha megfordul a kocka, akkor hagy törlesszek. Ha nem is törlésig, de azt megjegyezve, hogy például Őt a fordított helyzetben érdekelte-e az üzenetem.
Pl. tekiíró oriként megkérem h fejezze be, de ő azért sem. Később én vissza fogok menni, és Ludas Matyiként 3x verek le rajta mészárral minden fosztást. Én emlékszem rá, ő nem érti h miért kap 15 mészárt --> megyek anarchba a sok tekimmel, amikor csak igazam van?
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
1A események -Fegya- Általános beszélgetés Hódítós témákban 14319 06-25-2025 09:29
Állásfoglalás: Hadisarc, törlésig ütés Ati Állásfoglalások 0 01-23-2007 15:38


All times are GMT +1. The time now is 13:32.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu