Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megbeszélések
Register Stats Members List Today's Posts

Megbeszélések Itt lehet felvetni a javaslatokat, gondolatokat

View Poll Results: Használnád-e a hadisarcot, ha a játék szabályai lehetővé tennék?
Igen használnám. 38 62.30%
Nem, nem használnám. 23 37.70%
Voters: 61. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #121  
Old 01-17-2008, 17:29
tdomo's Avatar
tdomo tdomo is offline
Member
 
Join Date: Nov 2006
Location: Bécs
Posts: 999
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Kutyuleee View Post
pontosan emiatt van ellenezve, hogy ne lehessen kisországokat kicsontozni, kikényszeriteni a sarcot. csinálok egy orkot, és a csopiban végig megfejem az mf törpéket, hogy nem verem be őket földre...
Amúgy meg ez a verzió a piacnál sokkal gazdaságosabb módja lenne az utalásoknak.
__________________
Pain is temporary, Glory is forever.

csokis-keksz (#410152)
tiramisu (#394553)
Reply With Quote
Sponsored Links
  #122  
Old 01-17-2008, 17:36
Gyula's Avatar
Gyula Gyula is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Oroszlány
Posts: 1,738
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by tdomo View Post
Amúgy meg ez a verzió a piacnál sokkal gazdaságosabb módja lenne az utalásoknak.
Azt hittem, hogy Ati már kidobta ezt a topicot.

Az alap elképzelés nem arrol szolt volna hogy utalgatunk. Hiszen olyan összegeket nem lehetne sarcolni, mint amennyit utalgatni szokás.

Nem tudom tdomo, hogy neked mennyi rálátásod van az utalásokra, de hidd el, hogy egyszerübb szabálytalanul pénzt utalni mint egy leendő sarcal szerezni ezt.

Egyébként ez se lenne roszabb mint a teki lopás vagy a fosztás.
Már annak idején is háborogtak mikor valaki arrol akart meggyőzni, hogy a sarc majd kiváltja az utalást.
__________________
Sex, Drog és Rock and Roll

Gyulaword (#79796)
Reply With Quote
  #123  
Old 01-17-2008, 17:39
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Szerintem egy normális elég tapasztalattal rendelkező orit/ szövit nem lehet megsarcoltatni a lámáktól/kezdőktől meg aztán nem sok sarcot kapsz még mindig nem látom értelmét ennek a hadi sarcos dolognak, és nem is fogom
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...
Reply With Quote
  #124  
Old 01-17-2008, 17:42
Gyula's Avatar
Gyula Gyula is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Oroszlány
Posts: 1,738
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Dragon,Szamár :)) View Post
Felejtsd el a témát az az ötletem támadt
fél éve befulladt javaslatot köszi hogy újra felhozol talán most se lesz belőle semmi ...

Dragi, ne hálálkodj hogy felhozza, amig Ati nem vágja kukába, addig van esély arra, hogy legyen ilyen és szerencsére ez nem rajtad múlik
Egyébként ez a hozzászólás nálam eléri az off kategóriát, gondolom az ilyenek miatt jöhetett létre ez a büntető pont rendszer.

Quote:
Originally Posted by Kutyuleee View Post
pontosan emiatt van ellenezve, hogy ne lehessen kisországokat kicsontozni, kikényszeriteni a sarcot. csinálok egy orkot, és a csopiban végig megfejem az mf törpéket, hogy nem verem be őket földre...

és itt jönne képbe a diplomácia, mert lehet hogy az a törpe kisebb veszteséget tudna kialkudni így a békéért cserébe, mint amit egy háborúval elvesziteni. Egyébként azokban a csopikban ahol járok nem igen látni mf törpét, hogy az törp életképes legyen mf-ként szerintem nagyon profi játékosnak kéne vinnie
__________________
Sex, Drog és Rock and Roll

Gyulaword (#79796)
Reply With Quote
  #125  
Old 01-17-2008, 17:44
Gyula's Avatar
Gyula Gyula is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Oroszlány
Posts: 1,738
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Dragon,Szamár :)) View Post
Szerintem egy normális elég tapasztalattal rendelkező orit/ szövit nem lehet megsarcoltatni a lámáktól/kezdőktől meg aztán nem sok sarcot kapsz még mindig nem látom értelmét ennek a hadi sarcos dolognak, és nem is fogom


Okok, ha nem látod értelmét akkor ne hemzsegjen a topic a felesleges hozzászólásaidtol, már leirtad, hogy nem tetszik, felfogtuk.
__________________
Sex, Drog és Rock and Roll

Gyulaword (#79796)
Reply With Quote
  #126  
Old 01-17-2008, 17:47
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Gyula View Post
Dragi, ne hálálkodj hogy felhozza, amig Ati nem vágja kukába, addig van esély arra, hogy legyen ilyen és szerencsére ez nem rajtad múlik
Egyébként ez a hozzászólás nálam eléri az off kategóriát, gondolom az ilyenek miatt jöhetett létre ez a büntető pont rendszer.
Igen, persze büntess! de akkor se tartom még mindig jó ötletnek és meggyőzni se tudtatok miért lenne ez jó ...
mert a szegény törpét szétlopnák tekire jajj szegény voltam mf törpivel csúnyán tud ám büntetni az a törpike és nem egyszerű megsarcoltatni akárkit ... de ha ti a kezdőket akarjátok sarcoltatni akkor hajrá Szerintem ezzel max. azt éritek el hogy elmegy a kedve a játéktól mert minden elhaladó szövi szétsarcoltatja az agyát ....
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...
Reply With Quote
  #127  
Old 01-17-2008, 18:14
Gyula's Avatar
Gyula Gyula is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Oroszlány
Posts: 1,738
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Dragon,Szamár :)) View Post
Igen, persze büntess! de akkor se tartom még mindig jó ötletnek és meggyőzni se tudtatok miért lenne ez jó ...
mert a szegény törpét szétlopnák tekire jajj szegény voltam mf törpivel csúnyán tud ám büntetni az a törpike és nem egyszerű megsarcoltatni akárkit ... de ha ti a kezdőket akarjátok sarcoltatni akkor hajrá Szerintem ezzel max. azt éritek el hogy elmegy a kedve a játéktól mert minden elhaladó szövi szétsarcoltatja az agyát ....
Dragi: tudod miért utál téged sok ember itt? Mert olyan vagy mint egy megakadt lemez, elkezdesz valamit mondani és azt hülyeséget 100szor beszemeteled minden topicba, leirtam az előbb is felfogtuk, hogy nem támogatod az ötletet, azzal nem fogsz meggyőzni, hogy 600szor leírod még. Bár egy topic elsülyesztésére az sem rossz módszer amit te csinálsz az összes neked nem tetsző topicban, nem tetszik, de 3-bol két hozzászólás a tiéd.

Másrészröl meg megkérlek, hogy ne ferdits, senki nem mondta, hogy a kezdőkeet akarnánk leszedni, az ilyen ferdítésekkel menj el a chat topicba vagy a dühöngőbe. Ott nem olvasom.
__________________
Sex, Drog és Rock and Roll

Gyulaword (#79796)
Reply With Quote
  #128  
Old 01-17-2008, 18:18
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Gyula View Post
Dragi: tudod miért utál téged sok ember itt? Mert olyan vagy mint egy megakadt lemez, elkezdesz valamit mondani és azt hülyeséget 100szor beszemeteled minden topicba, leirtam az előbb is felfogtuk, hogy nem támogatod az ötletet, azzal nem fogsz meggyőzni, hogy 600szor leírod még. Bár egy topic elsülyesztésére az sem rossz módszer amit te csinálsz az összes neked nem tetsző topicban, nem tetszik, de 3-bol két hozzászólás a tiéd.

Másrészröl meg megkérlek, hogy ne ferdits, senki nem mondta, hogy a kezdőkeet akarnánk leszedni, az ilyen ferdítésekkel menj el a chat topicba vagy a dühöngőbe. Ott nem olvasom.
oké. Utálhat bárki van joga hozzá a másik nem a kezdőket akarod megsarcoltatni akkor kiket tudnál ?

Nincs több kérdésem és akkor a kedvedért nem is szólok többet hozzá a drága topicodhoz
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...
Reply With Quote
  #129  
Old 01-17-2008, 21:30
tdomo's Avatar
tdomo tdomo is offline
Member
 
Join Date: Nov 2006
Location: Bécs
Posts: 999
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Gyula View Post
Nem tudom tdomo, hogy neked mennyi rálátásod van az utalásokra, de hidd el, hogy egyszerübb szabálytalanul pénzt utalni mint egy leendő sarcal szerezni ezt.
Ebben igazad van, nincs sem tapasztalatom sem rálátásom. Csak ez a húszkörös mnts sarcolás nem volt tetszetős ötlet.
__________________
Pain is temporary, Glory is forever.

csokis-keksz (#410152)
tiramisu (#394553)
Reply With Quote
  #130  
Old 01-18-2008, 07:12
laziga's Avatar
laziga laziga is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

MOndjuk eleve csak hadüzivel megvívott háborura a hadüzi kiküldésnél az aktuûlis piaci árral készülne egy ország érték és a békeszerzõdésnél megint és a ketõ közti különbség max120% a hadi sarc vagy valami hasonló. De mindenféle képen olyan módon hogy ne lehesen csalni és átlátható legyen. Igy csak tényleges háborúnál ami sokáiga tartott nem egy ütésről szól van lehetőség a kártérítésre. Nem lehet kizsákmányolni hisz ha egy nagy ori ver meg egy kis orit nincs jelentős vesztesége minimális a sarc is. de akár lehet még egyszerübb az elhullott egység és a lerombolt épületek aktuális piaci értékének max 120%-a igy nincs az hogy 3 helyre átlett játszva az ország vagyona. csak ami tényleges kár az térül meg.
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 14:43.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu