Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #671  
Old 05-07-2007, 22:58
-Hiena-'s Avatar
-Hiena- -Hiena- is offline
Junior Member
 
Join Date: May 2007
Location: Békés
Posts: 97
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by nyolcvan View Post
ez az utolsó off:

ennyire rossz az emlékezeted?
én azt írtam, hogy az óriást nem lehet kicsinálni telilopással, eléggé nehéz
TE írtad azt, hogy az óriást úgy lehet kicsinálni
be is idézem emlékeztetőnek, hogy Te írtad, hogy simán ki lehet tekizni az óriást


remélem mostmár nem lesz több off, és nem beszélsz többször mellé.. :d
legyszi ne adj a szamba olyan dumat amit nem mondtam
azt mondtam, hogy tisztes tavolbol szinte buntetlenul lopkodhatja folyamatosan a tekit.
Reply With Quote
Sponsored Links
  #672  
Old 05-07-2007, 22:59
Sas Alexander Sas Alexander is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Debrecen
Posts: 14
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Na, ehhez most már muszáj lesz hozzászólnom. Már három éve Hódítózok, az első országom még mindig elf (na jó, 5. szinten még ember volt), és varázsló (valamikor még meggömbözhetetlen varázsló ), szóval szerintem elmondhatom, hogy ismerem egy kicsit az elfeket.

Ötszörös rúna: Ezzel semmi bajom, sztem egy normális varázsló megtermeli magának a szükséges rúnát, ha mégse, akkor ott nagyon elnézett valamit, meg sztem egy elf amúgy se a nap 24 órájában renget mindenkit (én legalábbis soha nem tettem még ilyet).

+3%os fáradság ártó varázslatoknál: Na ezt már kicsit soknak tartom... Nem azt mondom, hogy tüntessétek el gyorsan, hanem inkább azt, hogy ne legyen ennyi. Ha nagyon a mompromisszumra jalok, akkor azt mondom 2%. Egy esetleges szöviháborúban a varázsló dolga természetesen a felmérés, ezek után pedig jöhet egy kis ártózás. Szerintem ezzel a +3%al az lett elérve, hogy az elf nyom két rengést, aztán néz mint a vakegér, mert várnia kell kb négy kört, hogy ismét megtehesse ezt. Jó, rengésnél ez annyira nem drasztikus, de a tolvajok felfedése most felment 3%ról 6%ra... Ez feleannyi lehetőséget jelent, vagyis egy tolvaj könnyebben kikezdheti szerencsétlen varis elfet.

-80%os eredményesség nem haszonszerző akciók esetén: Nos, én bizony ezt is sokallom Eddig miért is volt jó egy tolis elf? Elsősorban gyújtogatásra, gyilkolásra kiváló volt megítélésem szerint, a szokásos tekercslopás, meg hasonlók mellett. Most mire jó? Szokásos tekercslopás... Amire jobb esetben bármelyik ori képes, ha talál megfelelő célpontot. Akkor most minek specializálódjon erre egy elf? Ha meg mondjuk hadis egy elf, és kifog egy beteg orit. Akkor honnan szeri be az elhulló embereket? Hisz alig lop valamit szerencsétlen, kevés a tolija, és akkor mgé ez is? Itt kompromisszumként 50%ot mondok!

(Elnézést, ha valaki ehhez hasonlókat felvetett ma, de hétfő van, nagyon későn érek haza, fáradt is vagyok, és akkor még olvassak is el 60 oldalt, ami pedig egyre jobban gyarapszik, miközben olvasom...)
Reply With Quote
  #673  
Old 05-07-2007, 23:00
-Hiena-'s Avatar
-Hiena- -Hiena- is offline
Junior Member
 
Join Date: May 2007
Location: Békés
Posts: 97
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by Rém View Post
a megooldás: csinálni kell 1 szavazást, ugyis van ilyen lehetőség itt, és ahogy a többség dönt ugy kell alakitani a játékot, azé ne mindig a modik akarata érvényesüljön már ha fizetünk a játékért...
ha mar fizetsz heti 1 kolat az "intezoert"! es egybol te akarod diktalni a szabalyokat ?
Reply With Quote
  #674  
Old 05-07-2007, 23:01
voli_beneth voli_beneth is offline
Junior Member
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 13
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

száz szónak is egy a vége...
lehet itt pró és kontrázni, úgyis tesznek a véleményünkre...
ez az igazság...
meg azzal, hogy az a sokezer elf orival, ha jólemlékszem Ati 10% körüli számot írt, aki eddig sokszáz órát beleölt a játékba, nem csak napi egy belépéssel, fizették a VIP-et hónapokon át, most ki lett b....a, bocsánat, de ez az igazság...
lehetne csomagolni a véleményt szebben is, attól még az marad ami...
minden kaján emberke gondolkodjon el azon, hogy Ő mit szólna, ha holnap az Ő országból vennék el azt, ami megtetszett neki az adott fajban...
Reply With Quote
  #675  
Old 05-07-2007, 23:03
nyolcvan nyolcvan is offline
Member
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 131
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by Kutyuleee View Post
őőő speciel mi köszönjük szépen jól érezzük magunkat a 3óriás 1elf szövinkben. a tk-t eddig is mi nyitottuk neki, mert ő a legkevésbé aktivabb... mint a felállás is mutatja elsősorban nem igazán tolizni akarjuk a környéket az elfünk mindig annyi tolit tart, amennyit a környék megkövetel... a lényeg hogy 1félelf se férjen be hozzá, amelyik mégis befér az nem hosszú életü, de ilyen még nem volt... infókat éplisteket folyamatosan nyomja, emellett variban is védettebb mint egy fél-elf, általában a hadi-varisok ártozni nem, csak gömbözni tudják, sőt, hadilag se nagyon toszogatták, toliban nem igazán tudunk senkit se bántani, de minket se nagyon tudnak... erre pl sokkal jobb egy fél-elfnél az elf...
a példa nem rossz, úgy télleg életképes
de akkor egyáltalán minek oda elf?
csak az éplistákért biztos nem, mert a 3 óriással csak meg tudtok gömbözni bárkit, nem? meg az óriásokkal télleg átvesztek mindent az elftől (szerintem egy szöviben az elf legalább segítse tolikészültség lehúzásában a varist, de nálatok 3 óriás is van, ezért nem kell segítenii)

de szerintem ennek ellenére egy elf-et már nem nagyon vesznek így be szövibe..
Reply With Quote
  #676  
Old 05-07-2007, 23:03
laci laci is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kolozsvár és Budapest
Posts: 2,147
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by -Hiena- View Post
ha mar fizetsz heti 1 kolat az "intezoert"! es egybol te akarod diktalni a szabalyokat ?
Hiéna, nem tudom, milyen fajjal játszol te, mi a kedvenced, de megnézném, milyen arcot vágnál ha egyszercsak olyan maluszokat sóznának rá, amitől teljesen lebénulna...
Már bocs, de igenis ideges vagyok.

(bár én vagyok a hülye, mert tényleg csak egy játékról van szó, de annál több időt és energiát pazaroltam már rá...)
Reply With Quote
  #677  
Old 05-07-2007, 23:04
laci laci is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kolozsvár és Budapest
Posts: 2,147
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by nyolcvan View Post
...de szerintem ennek ellenére egy elf-et már nem nagyon vesznek így be szövibe..
Valaki már idézett olyan hirdetést, ahol szövetségest keresnek, kivéve elfet és élőhalottat...
Reply With Quote
  #678  
Old 05-07-2007, 23:05
Hóhér Hóhér is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 806
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by laci View Post
Tudsz annál ideálisabb célpontot, aki nem tud visszavágni? Jobb mint az élőhalott.

És "némi lóval" máris nem vagy betonelf, ráadásul értelmes ember nem támad ki mindenével, hogy néhány lovaccsal visszavághass neki.

-értelmes elfhez ki kell támadni mindennel, vagyis az "értelemes" támadód bukik is

-az elf tudjon cserélni "némi íjat", "némi lóra " ...

-tudsz annál ideálisabb célpontot, AKÁRMILYEN FAJJAL, mint aki épp nincs gépnél?
Reply With Quote
  #679  
Old 05-07-2007, 23:07
Yberia Yberia is offline
Junior Member
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 51
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by voli_beneth View Post
száz szónak is egy a vége...
lehet itt pró és kontrázni, úgyis tesznek a véleményünkre...
ez az igazság...
meg azzal, hogy az a sokezer elf orival, ha jólemlékszem Ati 10% körüli számot írt, aki eddig sokszáz órát beleölt a játékba, nem csak napi egy belépéssel, fizették a VIP-et hónapokon át, most ki lett b....a, bocsánat, de ez az igazság...
lehetne csomagolni a véleményt szebben is, attól még az marad ami...
minden kaján emberke gondolkodjon el azon, hogy Ő mit szólna, ha holnap az Ő országból vennék el azt, ami megtetszett neki az adott fajban...
neked mi tetszett meg az elf fajtban pontosan?

nekem az elf csajok :P
Reply With Quote
  #680  
Old 05-07-2007, 23:13
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by nyolcvan View Post
a példa nem rossz, úgy télleg életképes
de akkor egyáltalán minek oda elf?
csak az éplistákért biztos nem, mert a 3 óriással csak meg tudtok gömbözni bárkit, nem? meg az óriásokkal télleg átvesztek mindent az elftől (szerintem egy szöviben az elf legalább segítse tolikészültség lehúzásában a varist, de nálatok 3 óriás is van, ezért nem kell segítenii)

de szerintem ennek ellenére egy elf-et már nem nagyon vesznek így be szövibe..
amig vannak olyan orik akik pofátlanul kevés tornyot tartanak az ijjak számához képest, vagy törpöknél sem mind1 hogy mennyi a bánya és mennyi a torony, kell azaz éplista, nekem is volt K-ban 2k ijjam 18k elit mellé mert szövim hivhassa segitségnek, viszont 1 szem tornyom sem hozzá... kell az éplista, hogy betud-e vásárolni ha figyel, vagy fullon van minden...
az elf sokkal stabilabb egy szöviben mint egy fél-elf, egy erős hadis szövi, pár kör alatt lepusztit egy fél-elfet hogy megmukkani sem tud, egy elfnél ez neccesebb, hosszadalmasabb...
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Faji varik Szecsa Általános beszélgetés Hódítós témákban 146 07-21-2007 21:28


All times are GMT +1. The time now is 03:36.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu