Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Elvetett javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Elvetett javaslatok Könyörtelen leszek, de ami téma egész biztosan nem lesz, azt átmozgatom ebbe a topicba.

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
Prev Previous Post   Next Post Next
  #19  
Old 05-02-2007, 18:44
-(0Kristóf0)- -(0Kristóf0)- is offline
Member
 
Join Date: May 2007
Posts: 103
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by FJORD View Post
Ebben az esetben a hulla elveszítené az előnyét, aki meg sikeresen támadna az még többet kapna. Csak úgy támogatnám, ha külön lehetne támadni az országot foglyokért, tehát nem a földszerzéssel párhuzamosan kapnád. Így viszont jó ötlet. Esetleg tolvajok is rabolhatnák mint az embereket. Bár az biztos felforgatna egy csomó mindent.
De az is l

A tolvajlás tényleg játékbontó lenne, az újfajta támadás is hülyeség mert akkor a bika orik lelegelnék az kis zsenge orikról a katonákat.
Most te ha neked lenne 13000 elited és beütnek, elvittek tőlled mit tom én 800 elit foglyot. Das pech, vered a gépet mert majdnem egy napi képzésnyi elitet elvittek egy hadjárat alatt.

Maradjunk az eredeti ötletnél, kinek tetszik és kinek nem és ha nem akkor miért?
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 22:56.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu