Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Elvetett javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Elvetett javaslatok Könyörtelen leszek, de ami téma egész biztosan nem lesz, azt átmozgatom ebbe a topicba.

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #91  
Old 01-18-2007, 02:58
Arrakis Arrakis is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 630
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Synkel View Post
Szecsa privátban elmondta nekem a módját is, ahogy ő képzeli. Kell minimum 20 ori, akik segítik egymást, és ha mellé még nagyon jól össze is szervezik a dolgot, akkor leszedhetik a topot. Baj, ha én 4 fős szövikkel képzelem el a játékot?
Nagyjából igen az a realitása a dolognak, ami Szecsa utánnad írt. Ami orit jkszel az egekbe felemeltek, azt viszont valóban nem lehet leszedni ugyanilyen eszközök nélkül.
Normál csopikban(w, v, x) ezeknek az oriknak a hatása kisebb a piacra nézve, kisebb csoportokban nyilván nagyobb a monopolhelyzet.
Sponsored Links
  #92  
Old 01-18-2007, 09:29
Alba Alba is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pápa
Posts: 749
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Ezt most nem értem.
Azert elég sok csoprtban jartam mar es ne mlattam olyam hu de megközelithetelen magassagokba országokat....

A hatarőr orik se olyan országok amiket nem lehet lekapni...
Ha valakinek van 2-3mrd ja boven nekimehet mf ként bárkinek is .De ha 4 hadis van egy szöviben meg jobb.Egy idő után a pénz mar ne mszamit, hiszem hogy 3 mrd om van vagy 10 mit szamit.A haboru ugyse fog addig tartani, hogy ez elfogyjon...Mert hiba van egy orinka 10mrd ja ha kap 3-4 sereget földre akkor ido mig visszaér 2 körre
  #93  
Old 01-18-2007, 12:29
porika porika is offline
Junior Member
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 43
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Arrakis View Post
Én alapvetően egyetértek a szándékkal. Sztem sincs szükség a sok nagy termelőre. Ha minden csopiban mindenkinek ugyanúgy amortizálódnak le ezek az országai, akkor a játék összképe változik kicsit; egyetértek megint csak, jó irányba.
Az ötlet viszont már kevésbé tecc.
Most jön az a szerencsétlen császár, leüt, mennyi idő, meg pénz visszafedezni?
annak semennyi, aki ott van, a piacot viszont tönkrevágja, mert kiszedi az egységeket. Ez az ötlet tehát nem hogy a célját nem érné el, de kifejezetten káros lenne a csopira nézve, mert a katpiac üres lenne.
Nem hiszem, hogy ettől elkezdenének védelmet felhúzni, másrészt ha azt tennék az tényleg csak lassítana a dolgokon.

Egyébként nem lehetetlen felmenni, bizonyos jobban szervezett csoportokban talán, de sokban nem az. Ha ezekre gondolsz, akkor jól szervezett csapat kell a leszedéshez nyilván..
Figyu már
két-három ütés után mennyi lesz a felfedezésre a katona igénye? Eleinte valószínüleg megszünik a kati piac (5/x-ben nem tudsz venni 10k katit mert nincs) de amikor már 20k kati kell a 10 heki felfedezéséhez, akkor már meggondolandó. Ráadásul ha eleinte heti 1-2 ütést kapna, azért kicsit ideges lenne, nem? Csak az 1-4 helyezettre vetítve szerintem 2-3 hónapon belül kiürülne. Továbbra is azt mondom, hogy kellene a császári sereg top 5000 kör fölött.
  #94  
Old 01-18-2007, 14:05
Westie Westie is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Szeged
Posts: 63
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Nagynehezen végigolvastam az egészet
Szerintem az egyetlen megoldás az lenne, ha a jó játékosok nem ezek mellé a multisok mellé állnának, hanem levernék őket. Aztán szépen mennének L-be, és jön a következő jó szövi, aki szintén ver rajtuk. De ehelyett mi van, ők könyörögnek, h hadd menjenek fel! Hát fújjjj! És már ne is haragudjatok, de jksz-est úgy leverni, h Te is ezt csinálod, az meg még fújjjjjjabb!
Synkel, ha adnál nekem oriszámot a hódban írnék neked!
  #95  
Old 01-18-2007, 14:25
Grabi Grabi is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Bp.
Posts: 1,634
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

jó barátod a hódító keresője
__________________
Hüpp-hüpp-hüpp barbatrükk (#316178)
Elkapom a grabancodat! (#355763) ANARCH
Barrigon (#64904)
Y Ddraig Goch (#428537)
  #96  
Old 01-18-2007, 16:58
Arrakis Arrakis is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 630
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Alba View Post
Ezt most nem értem.
Azert elég sok csoprtban jartam mar es ne mlattam olyam hu de megközelithetelen magassagokba országokat....

A hatarőr orik se olyan országok amiket nem lehet lekapni...
Ha valakinek van 2-3mrd ja boven nekimehet mf ként bárkinek is .De ha 4 hadis van egy szöviben meg jobb.Egy idő után a pénz mar ne mszamit, hiszem hogy 3 mrd om van vagy 10 mit szamit.A haboru ugyse fog addig tartani, hogy ez elfogyjon...Mert hiba van egy orinka 10mrd ja ha kap 3-4 sereget földre akkor ido mig visszaér 2 körre
Jajj Marci, nem hiszek Neked, hogy ezt így is gondolod.
Egy 5 körös hadiorikból álló szövit nem fogsz olyan könnyen lekapni.
Leljebb raksz egy orit a 4ből, a másik 3 meg ugrik is rád, a 4. meg visszafokoz, s rádmegy.
Feltéve, hogy egyáltalán engedett közel kerülni, s nem küldött ki lefelé 6 körre egy olyan sereget, amit nem fogsz meg ha fene fenét eszik sem.
És igenis pénzkérdés minden, mert ha kiküldesz lefelé egy nagy sereget, akkor fel kell készülnöd rá, hogy a másik mellédfokoz, s úgy támad, el kell engedni, vagy olyan is előfordulhat, hogy komplett szövi bebontot, hogy közelebb kerüljön.
Ráadásul a fenti termelőket védik ezek az orik, tehát kulcsfontosságú, hogy állják a sarat, egy utalással bármikor pénz kerül beléjük.
Egyébként biztos vannak rossz határőrorik is, de olyat minek csinálni?
  #97  
Old 01-18-2007, 17:00
Arrakis Arrakis is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 630
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by porika View Post
Figyu már
két-három ütés után mennyi lesz a felfedezésre a katona igénye? Eleinte valószínüleg megszünik a kati piac (5/x-ben nem tudsz venni 10k katit mert nincs) de amikor már 20k kati kell a 10 heki felfedezéséhez, akkor már meggondolandó. Ráadásul ha eleinte heti 1-2 ütést kapna, azért kicsit ideges lenne, nem? Csak az 1-4 helyezettre vetítve szerintem 2-3 hónapon belül kiürülne. Továbbra is azt mondom, hogy kellene a császári sereg top 5000 kör fölött.
Ám legyen igazad.
És az min változtat, ha 400k teki helyett csak 200at ír meg naponta?
max felszaporodik a számuk.
Óriási előrelépés:P
  #98  
Old 01-18-2007, 17:02
Arrakis Arrakis is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 630
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Nyah mind1, elég ebből a topicból ennyi, fölösleges olyan dolgokról vitatkoznunk, amikre van vmi részleges rálátásotok, s közel sem a lényeget ragadjátok meg belőle.

Sztem nincs rálátásotok a dolgokra, s nem igazán tudjátok miről írtok.
Egy egyszerű példa, ha nem kóstoltam még narancslevet nem mondom azt, hogy a narancslé keserű. Mert jó eséllyel tévedek.

Last edited by Arrakis; 01-18-2007 at 17:05..
  #99  
Old 01-18-2007, 17:36
Viz Viz is offline
Member
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 694
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Aki jksz nélkül leszedi a 300k értéken csücsülő top 1 orit, annak gratulálok.
Mégis, ha van egy ori 300k értéken, és a következő modnjuk 100kn, tegyük fel h azt leverték, és a szövi top 2-5, na és akkor mi lesz?
Ne vicceljetek már..... Lehet 80 millió billió trilliótok és mit kezdetek vele?
Kitörölhetitek vele a tudjátok mit.
  #100  
Old 01-18-2007, 17:37
porika porika is offline
Junior Member
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 43
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Arrakis View Post
Ám legyen igazad.
És az min változtat, ha 400k teki helyett csak 200at ír meg naponta?
max felszaporodik a számuk.
Óriási előrelépés:P
Akkor mi a megoldás? Eddig csak ellenérved volt.

Nekem van egy drasztikus ötletem: 5000 top kör álljon meg a fejlődése, ne képezhessen/írhasson/termelhessen semmit. Ez megoldás, de azt hiszem ezért az ötletért meglincselnek
Sponsored Links
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Max föld feletti földvesztés szabin.... Pool Általános beszélgetés Hódítós témákban 25 12-11-2006 23:23
maximális föld jeno Elvetett javaslatok 0 12-07-2006 11:47
Elveszett föld!! Cyby_ Segítség 38 10-08-2006 22:06
Kérdezz! Felelünk? :) Toto Segítség 795 07-12-2006 22:01


All times are GMT +1. The time now is 04:04.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu