Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Segítség
Register Stats Members List Today's Posts

Segítség Ha elakadtál, és nem tudod hogyan indulj, vagy hogyan tovább, írd meg a kérdésed itt, és a tapasztaltabb játékosok segítenek.

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #11  
Old 10-18-2011, 09:13
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 1%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by ZorN View Post
Nem értem, hiszen több mészárja is bejött hozzám, és csak utána írtam neki, és arra jött ez a válasza
Az üzenet jelentésekor egy darab sikertelen támadása volt ellened. Hogy azóta mi történt, azt nem néztem, hiszen az elbíráláskor a levélíró részéről a hadi események (hiánya), ezzel szemben a Te részedről való tucatnyi támadások világossá tették, hogy nincs szó semmiféle hadisarcról.
__________________
Hódító * Queosia
The Following User Says Thank You to Ati For This Useful Post:
Sponsored Links
  #12  
Old 10-18-2011, 09:14
ZorN ZorN is offline
Junior Member
 
Join Date: Sep 2011
Posts: 8
Activity: 0%
Longevity: 69%
Default

Quote:
Originally Posted by Lord Belward View Post
ZorN most te azért vagy felháborodva, mert az ellent megtámadtad majd ő rádépült? Hát ez gond..

Mi lesz ha 2B-ben szendvicsbe fog egy szövi, és "adjneki"? Szaladsz majd adminhoz hogy jajj támadnak?

Ez a játék arról szól, hogy harcoltok, egy harcban, minden oldalnak van vesztesége, de ahogy Ati írásából kihámozhattuk, szó sincs hadisarcról, vagy arról hogy "aggyá pénzt s nem támadlak" mert nem támadott. Gondolom kifakadt, hogy te támadod, és miért. Gondolom én diplomatikus úton akarta megkérdezni, hogy mit szeretnél.
Kicsit pihenjünk már írtam, hogy lezártam a témát, nem akarok én itt közellenség lenni amit te leírsz az nem így történt, mert én az ő sikeres támadása után írtam, bár mikor jelentettem akkor még lehet nem ért be a serege
  #13  
Old 10-18-2011, 09:21
ZorN ZorN is offline
Junior Member
 
Join Date: Sep 2011
Posts: 8
Activity: 0%
Longevity: 69%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Az üzenet jelentésekor egy darab sikertelen támadása volt ellened. Hogy azóta mi történt, azt nem néztem, hiszen az elbíráláskor a levélíró részéről a hadi események (hiánya), ezzel szemben a Te részedről való tucatnyi támadások világossá tették, hogy nincs szó semmiféle hadisarcról.
Szia Ati!

Ez mindent megmagyaráz legalábbis számomra
Tehát nem jókor jelentettem, most már mind1, nem is azért írtam, mint már sokszor említettem, hogy kitiltsák, mert nem tudom védeni, hanem azért mert azt hittem szabályellenes.
De még1x köszönöm.

A témát lezárhatód ha szeretnéd, mert én nem tudom, hogy letudom e zárni
  #14  
Old 10-18-2011, 09:27
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 1%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by ZorN View Post
Tehát nem jókor jelentettem
Ez nem ennyire egyszerű. Nyilván nem akkor írta a levelet, amikor jelentetted, hanem előtte. A levél megírása, és a jelentés között eltelt X idő. Még e közben sem történt ellened semmi akció.

Az nem megoldás, hogy félreteszel egy levelet, folyamatosan támadod az illetőt, és amikor átépül, és visszatámad, mert látja, hogy más megoldás nincs, akkor jelented az üzenetét.

Azt kell észrevenni, hogy ebben a helyzetben TE vagy a fő agresszor. Ezt ne rossz értelemben értsd, ez egy játék, egy háborúban valamelyik félnek ennek kell lennie. Ő a Te akcióidra reagál, amiatt épül át, amiatt támad vissza. Mert folyamatosan támadod.

(Vagy támadtad, lehet, hogy már múlt idő, nem tudom, csak a levélkori állapotokat néztem.)

A hadisarc nem is jön képbe. Milyen értelemben tud képbe jönni? Ha fizetsz neki, akkor nem támad vissza, hanem hagyja, hogy továbbra is folyamatosan támadd?
__________________
Hódító * Queosia
The Following User Says Thank You to Ati For This Useful Post:
  #15  
Old 10-18-2011, 13:56
ZorN ZorN is offline
Junior Member
 
Join Date: Sep 2011
Posts: 8
Activity: 0%
Longevity: 69%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Ez nem ennyire egyszerű. Nyilván nem akkor írta a levelet, amikor jelentetted, hanem előtte. A levél megírása, és a jelentés között eltelt X idő. Még e közben sem történt ellened semmi akció.

Az nem megoldás, hogy félreteszel egy levelet, folyamatosan támadod az illetőt, és amikor átépül, és visszatámad, mert látja, hogy más megoldás nincs, akkor jelented az üzenetét.

Azt kell észrevenni, hogy ebben a helyzetben TE vagy a fő agresszor. Ezt ne rossz értelemben értsd, ez egy játék, egy háborúban valamelyik félnek ennek kell lennie. Ő a Te akcióidra reagál, amiatt épül át, amiatt támad vissza. Mert folyamatosan támadod.

(Vagy támadtad, lehet, hogy már múlt idő, nem tudom, csak a levélkori állapotokat néztem.)

A hadisarc nem is jön képbe. Milyen értelemben tud képbe jönni? Ha fizetsz neki, akkor nem támad vissza, hanem hagyja, hogy továbbra is folyamatosan támadd?
Nem tudok azonosulni ezzel, nincs már eseményem mert szintet léptem, és eltűnt, de ha te tudsz nekem küldeni a kettőnk közötti állapotról csak hadi eseményeket, akár zöldbe, akkor meg tudom magyarázni. ha ezeket nem tudod, akkor nem kívánok erről beszélni, mert nem mentettem le az esemény listámat, mivel nem hittem, hogy ebben az esetben még nekem kellene magamat védeni
  #16  
Old 10-18-2011, 13:59
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 1%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by ZorN View Post
Nem tudok azonosulni ezzel, nincs már eseményem mert szintet léptem, és eltűnt, de ha te tudsz nekem küldeni a kettőnk közötti állapotról csak hadi eseményeket, akár zöldbe, akkor meg tudom magyarázni. ha ezeket nem tudod, akkor nem kívánok erről beszélni, mert nem mentettem le az esemény listámat, mivel nem hittem, hogy ebben az esetben még nekem kellene magamat védeni
Nincs mentett eseménylista. Már ránézésre is teljesen egyértelmű volt a helyzet: Te támadtad vagy egy tucatnyiszor, ő egy sikertelen akciót ellened. Különösebb vizsgálódást, vagy hosszútávú akciófigyelést nem igényelt az ügy, és azt sem gondoltam, hogy ennyit fogunk ezen rágódni.
__________________
Hódító * Queosia
  #17  
Old 10-18-2011, 14:43
Merengő Merengő is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Location: Komárom
Posts: 1,545
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

javítva

**inkább nem szólok bele
  #18  
Old 10-18-2011, 14:56
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 9%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by ZorN View Post
Kicsit pihenjünk már írtam, hogy lezártam a témát, nem akarok én itt közellenség lenni amit te leírsz az nem így történt, mert én az ő sikeres támadása után írtam, bár mikor jelentettem akkor még lehet nem ért be a serege
Sikertelen támadása esetén meg tovább basztatod...
de, hogy visszanyalt a fagyi, az nem tetszik, ugye?
The Following User Says Thank You to Pool For This Useful Post:
  #19  
Old 10-18-2011, 18:35
ZorN ZorN is offline
Junior Member
 
Join Date: Sep 2011
Posts: 8
Activity: 0%
Longevity: 69%
Default

Quote:
Originally Posted by Pool View Post
Sikertelen támadása esetén meg tovább basztatod...
de, hogy visszanyalt a fagyi, az nem tetszik, ugye?
Pool neked aztán mindenképp hozzá kellett szolnod.

Ati, vizsgálva volt az is h a szövimet támadta-e?
The Following User Says Thank You to ZorN For This Useful Post:
  #20  
Old 10-18-2011, 18:47
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 1%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by ZorN View Post
Ati, vizsgálva volt az is h a szövimet támadta-e?
Az érintett ország összes támadóakciója vizsgálva volt. "Viszgálva." Erősen idézőjel, mert nem volt túl hosszú lista emlékeim szerint.
__________________
Hódító * Queosia
The Following 2 Users Say Thank You to Ati For This Useful Post:
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Hadisarc, szabályozott keretek között. Gyula Megbeszélések 179 01-22-2008 22:51
Állásfoglalás: Hadisarc, törlésig ütés Ati Állásfoglalások 0 01-23-2007 15:38


All times are GMT +1. The time now is 17:07.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu