Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megbeszélések
Register Stats Members List Today's Posts

Megbeszélések Itt lehet felvetni a javaslatokat, gondolatokat

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #291  
Old 08-30-2010, 14:59
monro's Avatar
monro monro is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,050
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
Vagy pl az illető letilthat minden lehetőséget egyesével. És természetesen nincs támadó akció.
Igen ennek van értelme de ez nem korlát, hanem opciós lehetőség megvonás
Reply With Quote
Sponsored Links
  #292  
Old 08-30-2010, 15:01
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by monro View Post
Igen ennek van értelme de ez nem korlát, hanem opciós lehetőség megvonás
Mindegy, hogy minek nevezzük, vagy nem? Mert szerintem egy korlát a vezér felé... De kössünk csak továbbra is egymásba...
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
  #293  
Old 08-30-2010, 15:03
monro's Avatar
monro monro is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,050
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
Ó én buta...

Szerinted mégis miért előnyös ez olyanoknak, akik évek óta együtt vannak, be tudnak lépni a másikhoz, és megbínak a másikban, mert semmilyen zűrt nem okoztak egymásnak még sose?
Furcsállom,hogy magadra vetted a hszt,sztem félreértelmeztél valamit...

De a kérdésedre:
Én pld utálok ki-be lépkedni szövikhez. Ha ezt megtehetném a saját orimból sokkal jobban érezném magam és talán gyorsabb is lenne pld megnézni van e valami a piacokon mielött elmegyek aludni.
Reply With Quote
  #294  
Old 08-30-2010, 15:06
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 1%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by monro View Post
Ez most OFF kategória?
De a hsz lényegét tekintve asszem erről szól a javaslat ugye?
Nem off kategória, mert sokan esetleg most felcsillanó szemekkel figyelnek, hogy hohóóó, akkor beléphetek a klántársamhoz. Ezért fontosnak tartom megemlíteni, hogy az esetek jelentős részében ennek anarch lett eddig a vége. Ha tehát valakit érdekel az országának a sorsa, akkor soha ne adja meg a belépőadatait senkinek.

Amit írtál, az ettől függetlenül megállja a helyét. Csak ezt az egymáshoz belépést ne bagatelizáljuk el, mert ez bizony egy sokkal komolyabb rizikó, mint amilyennek most itt le lett festve.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Ati For This Useful Post:
  #295  
Old 08-30-2010, 15:07
Stoky(Gárdi) NEXUS Stoky(Gárdi) NEXUS is offline
Member
 
Join Date: Apr 2006
Location: Gárdony
Posts: 796
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by taszi View Post
??????
szerinted a topklánokba csak úgy be lehet kerülni???
te valamit nem jól értelmezel!javaslat ide vagy oda hozzánk tuti nem vennénk be egy napi 2x benéző elérhetetlen embert!
a topklánok nincsenek rászorulva hogy jelentkezőket vadásszanak egy megüresedett helyre van 10 ember aki teper hogy jöhessen
Nanana mé teperne bárki is hogy felvegyék egy topklánba? sokkal nagyobb dicsőség saját klánt csinálni és azzal meghódítani a csoportot különben meg napi 1 belépés is bőségesen elég !

A témához hozzászolva szerintem ha ez bejönne rengeteg ori visszajönne szk ról és sok sok uj klán alakulna 10 fősek akibe csak egy ember létezik és mind termel ezerrel honapokig ezután vagy valaki beveregetné őket vagy megmaradna termelő klánnak ugy hogy 1 ember irányítja és termel a Főklánnak...
Egy szó mint száz aki jobban belegondol és látja hogy mi lehet a dologból az azt mondja ne vezessük be ne akarjunk A ból anarchot csinálni!
__________________
NewGárdony (#200400)
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Stoky(Gárdi) NEXUS For This Useful Post:
  #296  
Old 08-30-2010, 15:10
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 1%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Stoky(Gárdi) NEXUS View Post
A témához hozzászolva szerintem ha ez bejönne rengeteg ori visszajönne szk ról és sok sok uj klán alakulna 10 fősek akibe csak egy ember létezik és mind termel ezerrel honapokig ezután vagy valaki beveregetné őket vagy megmaradna termelő klánnak ugy hogy 1 ember irányítja és termel a Főklánnak...
Ezt mire alapozod? Úgy értem: mi változna ennek a javaslatnak a hatására? Mi az, amit pluszban meg lehetne tenni, amit most nem lehet?
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #297  
Old 08-30-2010, 15:16
Stoky(Gárdi) NEXUS Stoky(Gárdi) NEXUS is offline
Member
 
Join Date: Apr 2006
Location: Gárdony
Posts: 796
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Ezt mire alapozod? Úgy értem: mi változna ennek a javaslatnak a hatására? Mi az, amit pluszban meg lehetne tenni, amit most nem lehet?
Miért ? most is van hogy 10 fős klánt egy ember irányít? és 9 ember be se lép? ha ez bejönne szerintem lenne ilyen , persze sose lehet tudni de ahogy halotam pár emberről mikre nem képesek és alsobb szinteken találkoztam is velük ebből kiindulva én eltudnám képzelni hogy ez lenne...

igaz megnőne a csoportlétszám az mondjuk nemlenne rosz de szerintem több lenne a rossz hatása mint a jo... igaz ezt 100% ra biztosan nemlehet kijelenteni mig vagy fél évig nincs alkalmazva
__________________
NewGárdony (#200400)
Reply With Quote
  #298  
Old 08-30-2010, 15:22
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 1%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Stoky(Gárdi) NEXUS View Post
Miért ? most is van hogy 10 fős klánt egy ember irányít? és 9 ember be se lép? ha ez bejönne szerintem lenne ilyen , persze sose lehet tudni de ahogy halotam pár emberről mikre nem képesek és alsobb szinteken találkoztam is velük ebből kiindulva én eltudnám képzelni hogy ez lenne...
Simán van, hogy csak termelni vannak bent tagok. A vezér intézi a klántámadást, ezzel a tagok feljebb jutnak, és mindenki jól jár: a vezér klánja nő, folyamatos ellátás van, a tagok pedig közelebb jutnak a forduláshoz szükséges top30%-hoz. Napi 1 belépésnél nem is kell több a tagok részéről. Néha esetleg kettő, amikor klántámadás készül.

(És ebben a felállásban senki nem adta meg senki másnak a belépési adatait.)
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #299  
Old 08-30-2010, 15:30
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Én hiszek abban, hogy ha ilyen egy ember irányította termelő klánok alakulnának ki, akkor azokat hamarabb lefölöznék olyan klánok, akiknek ehhez semmi köze nincs. Azért kinézem bármelyik 3milla pont feletti klánból, az elf klánok kivételével, hogy alaposan körülnéznek, és ha ilyet látnak, nem restellnek 1-2tagot kirakni, hogy aztán 3-4 sereggel beverjék a termelőt.
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
  #300  
Old 08-30-2010, 15:34
Stoky(Gárdi) NEXUS Stoky(Gárdi) NEXUS is offline
Member
 
Join Date: Apr 2006
Location: Gárdony
Posts: 796
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Simán van, hogy csak termelni vannak bent tagok. A vezér intézi a klántámadást, ezzel a tagok feljebb jutnak, és mindenki jól jár: a vezér klánja nő, folyamatos ellátás van, a tagok pedig közelebb jutnak a forduláshoz szükséges top30%-hoz. Napi 1 belépésnél nem is kell több a tagok részéről. Néha esetleg kettő, amikor klántámadás készül.

(És ebben a felállásban senki nem adta meg senki másnak a belépési adatait.)
igen ilyen van de én nemígy értetem amit írtam , hanem ugy hogy egy személy kér vagy szerez 9 orit és azzal termel a főklánnak vagy lehet még üt is azaz egy ember és majd egyszer leüti a főklán meg még öszetermelt neki vagy 200 yardot is... és abba a 9 oriba 1* se kell belépnie a gazdájának. szerintem ez nemtenne jót A nak , de látom hogy be lesz vezetve és remélem nem nekem lesz igazam
__________________
NewGárdony (#200400)
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Stoky(Gárdi) NEXUS For This Useful Post:
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
új szerep a bandknak. Rém Elvetett javaslatok 0 02-25-2007 12:48
Szemelyisegek erositese. SATU Elvetett javaslatok 0 12-07-2006 15:16
Élőhalott faj erősítése. Rém Elvetett javaslatok 10 07-30-2006 08:29
Szövik erősítése Tyborrex Elvetett javaslatok 4 04-19-2006 20:14


All times are GMT +1. The time now is 01:53.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu