Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

View Poll Results: Szerinted okozhat-e gondot a jellenlegi helyzet a jövöben?
Elffel játszom és szerintem igen 13 26.53%
Elffel játszom és szerintem nem 10 20.41%
Nem elffel játszom és szerintem igen 15 30.61%
Nem elffel játszom és szerintem nem 3 6.12%
Nem játszom A-ban, de szerintem igen 6 12.24%
Nem játszom A-ban, de szerintem nem 2 4.08%
Voters: 49. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #221  
Old 12-01-2009, 20:03
Gyula's Avatar
Gyula Gyula is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Oroszlány
Posts: 1,738
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by csabi View Post

az új csoport nem csinálna túl nagy pontkülönbségeket, ha az 1/A fele átmenne 2/C-be?
Elképzelésem szerint tovább léphetnál az 1/A-ba vagy a másik nem klánrendszerü csoportbe (amit 2/C-nek neveztem)

Biztos h nem csinálna túl nagy pontkülönbséget. Nem mondtam egy szóval se h most akkor az összes ücsörgös elfet át kell helyezni az új csopiba. Az ilyen országok szép lassan leforognának és legközelebb mikor csak fordulni akarnak nem az A-ba jönnek ücsörögni.

Jah és a létre jövö új csoport sem lenne egyszerü először hisz lassan fel kell töltödnie.

SiQ: mitöl lenne ugyan olyan? Ne tedd már tönkre az idegrendszerem légyszives. Azok akik csak lent a 4fős szöviben szeretnek játszani gondolom ott is játszanának, ha máshogy nem hát ott csinálnák a felfedező bajnokságot és haladni kellene ott is.

Egy szóval sem mondtam h két csoportban kell majd ücsörögni az 1k kört. Neked a B- is erröl szólh nem játszol csak teljen le az 1000 kör???
__________________
Sex, Drog és Rock and Roll

Gyulaword (#79796)
Reply With Quote
Sponsored Links
  #222  
Old 12-01-2009, 20:09
monro's Avatar
monro monro is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,050
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Tsobi View Post
Milyen követelményeket lehetne támasztani? Eltöltött kör? Eltöltött topkör? Hektárszám? Ütött hektárszám?
Nem gondolkoztam a megvalósításon. Nekem mindegy milyen feltételek lennének dolgozzátok ki ti, nem miattam érné meg bevezetni, hanem azok miatt akik a szemikért forognak és tartanak az 1A-ban egy alibiorit ami nyilván elf...

Érdemes lenne olyat ami mondjuk 4000 körönként adna új szemit ha ügyes vagy, hogy ne érje meg körbeszaladgálni csak ezért.

Na egy valami eszembe jutott startpontnak...

A top 4 lenne az alapori. Az lenne a max személyiség alsó határa. Ha fellépsz és 4000 kör múlva megtetted felé az út 1/10-ed részét kapsz egy szemet. Ha 4000 kör múlva ujra megteszed az út 1/10-éd kaphatsz új szemet. DE ha visszaestél az előzőhöz képest elvesztheted amit már megnyertél. Ha 2/10-et haladsz 4000 kör alatt akkor is csak 1-et kaphatsz...

Valami ilyesmire gondoltam. Ha 4000kör alatt megszerzed a szemet és utánna 4000 kör mulva nem szerzel ujat de nem is esel vissza akkor már nem veszítheted el azt amit 4000 körrel korábban szereztél.

Nem tudom érthető e de remélem jól fogalmaztam.
Reply With Quote
  #223  
Old 12-01-2009, 21:02
siQ siQ is offline
Member
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 233
Activity: 0%
Longevity: 79%
Default

Quote:
Originally Posted by Gyula View Post
SiQ: mitöl lenne ugyan olyan? Ne tedd már tönkre az idegrendszerem légyszives. Azok akik csak lent a 4fős szöviben szeretnek játszani gondolom ott is játszanának, ha máshogy nem hát ott csinálnák a felfedező bajnokságot és haladni kellene ott is.

Egy szóval sem mondtam h két csoportban kell majd ücsörögni az 1k kört. Neked a B- is erröl szólh nem játszol csak teljen le az 1000 kör???
Erre csak annyit mondok, hogy nem szeretem B-t.. L is és G is sokkal izgalmasabban szokott telni. B-ben meg a 2K kör... a vége elég hosszú ücsörgés.
Reply With Quote
  #224  
Old 12-01-2009, 21:03
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 7%
Longevity: 99%
Default

monro, aki már mondjuk 12.000 kör óta top50-ben van, akkor azok máris kapnának +3 szemet?

támogatom

bár, nemtom, hogy a Bigeseknek akkor osszuk ki előre a 9-et?
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Pool For This Useful Post:
  #225  
Old 12-01-2009, 21:09
Nagyoszvald Nagyoszvald is offline
Junior Member
 
Join Date: Sep 2008
Location: Kárpátalja
Posts: 20
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Quote:
Originally Posted by siQ View Post
Erre csak annyit mondok, hogy nem szeretem B-t.. L is és G is sokkal izgalmasabban szokott telni. B-ben meg a 2K kör... a vége elég hosszú ücsörgés.
Láto siq ez a gáz,hogy ha te feltételezem A ban elf vagy a top 30 ban.Valószínűű bunkerelf.És a B ből forogsz.És A ban unatkozol, mert csak a lépés miatt vagy a topban,B ben unatkozol mert meg kell várni míg letelik a 2000 kör, hogy legyen mégegy személyiséged amivel aztán az 5. szinten a kezdő országokat apríthatod, vagy hogy megy ez.Én ha plusz személyiséget szereznék az azért lenne hogy aztán A ban könnyebben boldogulhassak.Ezért nem értem az ilyen embereknek mi adja a játék élvezetét.
Reply With Quote
  #226  
Old 12-01-2009, 21:43
siQ siQ is offline
Member
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 233
Activity: 0%
Longevity: 79%
Default

Quote:
Originally Posted by Nagyoszvald View Post
Láto siq ez a gáz,hogy ha te feltételezem A ban elf vagy a top 30 ban.Valószínűű bunkerelf.És a B ből forogsz.És A ban unatkozol, mert csak a lépés miatt vagy a topban,B ben unatkozol mert meg kell várni míg letelik a 2000 kör, hogy legyen mégegy személyiséged amivel aztán az 5. szinten a kezdő országokat apríthatod, vagy hogy megy ez.Én ha plusz személyiséget szereznék az azért lenne hogy aztán A ban könnyebben boldogulhassak.Ezért nem értem az ilyen embereknek mi adja a játék élvezetét.
Erre nagyon könnyen és egyszerűen tudok válaszolni: én azt szeretem, amikor pörgés van és ütések. Ez nekem az alsó 4 szinten okoz örömet, mert a jóval kisebb ori méretek miatt kevesebb pénzből is jókat lehet játszani. A-ban elfem van, mert nem akarok sokat ránézni. Nem nevezném bunkernek, de azért van benne anyag. Alkalmazkodom a játék szabályaihoz, ha ez a legegyszerűbb alternativa, akkor elf-et tartok, amíg nem megyek fel több szemes orival A-ba. Hidd el, amikor éppen ráérek szivesebben lennék Ork-al, mert lenne kedvem ütni A-ban is, de akkor nem tudnám nyugodt szivvel ott hagyni az orit, amikor éppen nem érek rá játszani.
Az meg hogy B-ben unatkozom néha.. az vesse rám az első követ, aki még sohasem unatkozott B-ben 2K kör alatt.
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to siQ For This Useful Post:
  #227  
Old 12-01-2009, 21:48
monro's Avatar
monro monro is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,050
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by LiverPool View Post
monro, aki már mondjuk 12.000 kör óta top50-ben van, akkor azok máris kapnának +3 szemet?

támogatom

bár, nemtom, hogy a Bigeseknek akkor osszuk ki előre a 9-et?
Félreértetted. Nem az ácsorgást jutalmaznám...

Figyu..
1. Fellépsz 2400 hekin --- top 4. ori 20.000 heki --- távolság 17600 heki

2. 4000 kör mulva megvizsgál a rendszer ha nagyobb vagy 1760 hektárral mint fellépéskor akkor megkapod a 2. szemet.

3. Eltelt a fellépés óta 4000 kör és megcsináltad 4160 hekis orid van 2 személyiséggel.

4. A jelenlegi távolság 15840 heki a top 4-től.

5. Eltelik 4000 kör ha az orid kisebb mint 4160 heki akkor elbuktad a 2. személyiséget. Ha nem nőtt 1584 hekit akkor nem kapsz új személyiséget, de nem is veszted el amit a 2.pontnál kaptál. Ha megint nőttél legalább 1584 hekit akkor kaphatsz uj szemet 3 szemes lettél

Stb-stb...

Ezzel a rendszerrel az a gond, hogy minél feljebb vagy jelenleg annál kevesebbet tudsz szerezni már ha ez lenne. A top1-4 ori egyáltalán nem fog tudni szemeket szerezni az 1A-ban de ez sztem nem is igazán hozza őket lázba
Reply With Quote
  #228  
Old 12-01-2009, 21:52
monro's Avatar
monro monro is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,050
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Esetleg lehetne fűszerezni a követelményeket azzal, hogy a fele növekménynek ütésből kell származnia pld...
Reply With Quote
  #229  
Old 12-01-2009, 21:53
Tsobi's Avatar
Tsobi Tsobi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest, XV. kerület
Posts: 5,633
Activity: 10%
Longevity: 94%
Default

Azt hiszem ez lenne az a pont, ahol a személyiségek elértéktelenednének..
__________________



A nemzetvédő katona, a nemzettartó paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiségi, a nemzetmegtartó nő és a nemzet halhatatlanságának záloga, a magyar ifjúság hitvallása:
Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!


„Extra Hungariam non est vita ; si est vita, non est vita.”


Reply With Quote
  #230  
Old 12-01-2009, 21:55
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 7%
Longevity: 99%
Default

Ha valaki már fenn van 11k felett, akkor az nem kapna semmit visszamenőleg?
Főleg, ha nem tud moccanni (mint én)
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 15:23.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu