Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Segítség
Register Stats Members List Today's Posts

Segítség Ha elakadtál, és nem tudod hogyan indulj, vagy hogyan tovább, írd meg a kérdésed itt, és a tapasztaltabb játékosok segítenek.

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 03-18-2009, 18:20
gatebi gatebi is offline
Junior Member
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 1
Activity: 0%
Longevity: 82%
Unhappy segítség:)

Üdv!

Skacok nekem olyan problémám van hogy véletlen törpe tolim let... mivel ez az elsö tolim, arra szeretnélek megkérni titeket hogy adjatok nekem tanácsok hogy hogyan tudnám kivészelni a következő csoportig... ott átváltanék emberre úgy már menne,de addig nem hiszem hogy ki tudom vészelni... még a legelső csoportba vagyok az orim neve Gatebi ha akarjátok oda is birotok üzit dobni... nah köszönöm szépen előre is!
Sponsored Links
  #2  
Old 03-18-2009, 19:32
Dus Dus is offline
Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 2,382
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Az 5. szintet nem nehéz megcsinálni...Törpe toli személyiséggel is tud jó hadi lenni, max kicsit furcsán néznek akik meggömbölnek...Szóval nyugodtan építkezz úgy mint a hadisok, ott még annyira nem számít, hogy mi a személyiséged...
  #3  
Old 03-18-2009, 19:33
tdomo's Avatar
tdomo tdomo is offline
Member
 
Join Date: Nov 2006
Location: Bécs
Posts: 999
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by gatebi View Post
Üdv!

Skacok nekem olyan problémám van hogy véletlen törpe tolim let... mivel ez az elsö tolim, arra szeretnélek megkérni titeket hogy adjatok nekem tanácsok hogy hogyan tudnám kivészelni a következő csoportig... ott átváltanék emberre úgy már menne,de addig nem hiszem hogy ki tudom vészelni... még a legelső csoportba vagyok az orim neve Gatebi ha akarjátok oda is birotok üzit dobni... nah köszönöm szépen előre is!
Ilyen címmel nem túlzottan érdemes témát nyitni, mert nem lehet tudni miről is szól.
Az ötödik szinten még könnyen törölheted az országot és indíthatsz újat.
Ha ezt nem akarod, mert a szívedhez nőtt, akkor játsz vele, tapasztalatot mindenképpen nyersz.
A tolvaj személyiség nem teszi kötelezővé (és a többi sem), hogy arra kell használnod az országot.
Sok súgó, sok olvasás, kézikönyv...
__________________
Pain is temporary, Glory is forever.

csokis-keksz (#410152)
tiramisu (#394553)
  #4  
Old 03-19-2009, 07:03
Durean Durean is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 37
Activity: 0%
Longevity: 83%
Default

Quote:
Originally Posted by gatebi View Post
Üdv!

Skacok nekem olyan problémám van hogy véletlen törpe tolim let... mivel ez az elsö tolim, arra szeretnélek megkérni titeket hogy adjatok nekem tanácsok hogy hogyan tudnám kivészelni a következő csoportig... ott átváltanék emberre úgy már menne,de addig nem hiszem hogy ki tudom vészelni... még a legelső csoportba vagyok az orim neve Gatebi ha akarjátok oda is birotok üzit dobni... nah köszönöm szépen előre is!
Kicsit pontatlan a megfogalmazasod...
Abbol amit irtal arra lehet kovetkeztetni, hogy a torpednek tolvaj szemelyiseget valsztottal. A gombodbol viszont egyertelmu hogy a tolvajok mennyisegere gondolsz.
Amugy altalban 13-14% kocsma korul szoktak lenni a torpek, persze csoportonkent kicsit tolodhat. Tehat az az x mennyisegu tolid amennyit lattam nalad teljesen jo.

u.i: a varid viszont nagyon keves, ahhoz mindenfelekeppen kepezzel meg.
  #5  
Old 03-19-2009, 21:07
Princ's Avatar
Princ Princ is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Budapest
Posts: 1,087
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by gatebi View Post
Üdv!

Skacok nekem olyan problémám van hogy véletlen törpe tolim let... mivel ez az elsö tolim, arra szeretnélek megkérni titeket hogy adjatok nekem tanácsok hogy hogyan tudnám kivészelni a következő csoportig... ott átváltanék emberre úgy már menne,de addig nem hiszem hogy ki tudom vészelni... még a legelső csoportba vagyok az orim neve Gatebi ha akarjátok oda is birotok üzit dobni... nah köszönöm szépen előre is!
Mint mondták a személyiséggel semmi probléma nincs. Csak avval hogy az ori tényleg olyan mintha ember lenne, 100 hekin, annak ellenére hogy törpe, nem 100on. Ha már evvel a fajjal vagy, sztm nyugodtan próbáld ki. A szint végén nem lesz más dolgod mint a fölös varikat átképezni tolvajjá és templomokat, bányákat átépíteni kocsmává. Meg barakkokat toronnyá. Meg a...

De akármelyik faj is, addig amíg be tudsz préselni az oriba még tolit/varit/katonákat, sztm ne menjetek feljebb azok közé akik ezt már megtették.
The Following User Says Thank You to Princ For This Useful Post:
  #6  
Old 03-23-2009, 18:23
Wert Wert is offline
Junior Member
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 6
Activity: 0%
Longevity: 84%
Default

Egyszer már letöltöttem, de elveszett és most nem találom hogy hol van, valamilyen leírás azt hiszem pdf. formátumban Hódító tippek vagy valami ilyesmi a neve.
  #7  
Old 03-23-2009, 19:13
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Wert View Post
Egyszer már letöltöttem, de elveszett és most nem találom hogy hol van, valamilyen leírás azt hiszem pdf. formátumban Hódító tippek vagy valami ilyesmi a neve.
Hódító címlap -> Részletes útmutató
__________________
Hódító * Queosia
  #8  
Old 03-24-2009, 12:22
Wert Wert is offline
Junior Member
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 6
Activity: 0%
Longevity: 84%
Default

Kösz megvan.

A Zombi nem varázsolhat és nem indíthat tolvaj akciót. Tehát templom nem kell, tolvaj pedig csak annyi amennyi megvéd?
  #9  
Old 03-24-2009, 13:05
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Wert View Post
Kösz megvan.

A Zombi nem varázsolhat és nem indíthat tolvaj akciót. Tehát templom nem kell, tolvaj pedig csak annyi amennyi megvéd?
Kezdő játékosként NE élőhalott akarj lenni, mert a játékélmény kb háromnegyedéből kimaradsz.
__________________
Hódító * Queosia
  #10  
Old 03-24-2009, 13:07
Wert Wert is offline
Junior Member
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 6
Activity: 0%
Longevity: 84%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Kezdő játékosként NE élőhalott akarj lenni, mert a játékélmény kb háromnegyedéből kimaradsz.
Már az vagyok, hadis élöhalott.
Szóval, kell templom vagy nem? Mennyi tolvaj kell?
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Segitség. fáy Segítség 9 01-30-2009 18:50
Segítség! nemethbalint Segítség 19 03-19-2008 07:21
segítség smile13 Segítség 4 07-27-2007 16:38
segítség attila1988 Segítség 28 02-19-2007 16:57
Segítség Nola Segítség 27 08-10-2006 18:14


All times are GMT +1. The time now is 05:39.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu