Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #481  
Old 11-18-2007, 11:32
Robin Robin is offline
Member
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 262
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by ErdelyMagyaria View Post
Te sem erted Ente... Nekem nem kell megoldas es nem akarom megoldani! Igy mar ertheto? En jatszani akarok es magamnak akarok jatszani nem azert h 6 havonta a munkam nagy reszet valaki elvigye es en csak nezzem mint egy sorozatfilmet amelynek mindig ugyan azt a reszet mutatjak...
Megint hangsulyozom h nem kell megoldas es nem akarom megoldani + nem a csatakrol vitazok itt hanem egyesek allitasarol... Ugy h remelem utoljara leirom es tobbet nem lesz szukseg ra:
NEM KELL NEKEM MEGOLDAS, NEM AKAROM MEGOLDANI
NEM A CSATAKAT VITATOM HANEM EGYESEK ALLITASAIT

Remelem igy jobban latszik es aki csak reszlegesen olvass az is meglatja...

Kulonben amiket te javasolsz az a jatekszabalyokba utkozik... csak igy megjegyzem...
Lehet hogy őrülten hangzik, de ki lehet játszani a nagy tartalékokkal rendelkező klánt is. Nem könnyű, sőt nagyon nehéz de le lehet. Nem arra kell menni hogy forduljunk, hanem az ellenséges klán legyőzésére. Nem mindenkinek fedezni és araszolgatni hanem ésszel és taktikával menni előre. Ez nem hetek vagy hónapok kérdése hanem sokkal több idő. Sajnálom de ne mtudom azt mondani hogy nem lehetne minket is leszedni mert le lehetne, az hogy ezt nem tudjátok végrehajtani az a ti dolgotok. Volt már arra példa hogy hatalmas topklánokat szedtek le a játék történetében az újoncok, ha ott sikerült akkor itt miértne sikerülne? Azért mert mindenki úgy áll hozzá fő cél a fordulás és hogy ezt nem lehet végrehajtani.
Bármilyen furán is hangzik de szerintem nem a játékkal van a fő gond hanem a játékosok hozzáállásával.
Reply With Quote
Sponsored Links
  #482  
Old 11-18-2007, 12:04
Ente Ente is offline
Junior Member
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 70
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Hmm az is szabálytalan, ha viszajöttök akár 7-8 klánal és mind le MNT-éztek? Csak hogy:
a, nyugiban tudjatok fordulni (tamagocsi 2007-2008)
b, az egyetlen nem MNT-és klán ellen kezdjetek valamit (ami a topklán)
De értem nem kell neked megoldás csak Robival van bajod, amit nem személyesen vele dumálsz meg. Mindenki más meg vagy üll és nézi mit dumálgatok itt.. vagy bele-bele kotnyeleskedik (mint pl szemét személyem).
Reply With Quote
  #483  
Old 11-18-2007, 12:43
Iris Iris is offline
Junior Member
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 29
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Quote:
Originally Posted by Robin View Post
Lehet hogy őrülten hangzik, de ki lehet játszani a nagy tartalékokkal rendelkező klánt is. Nem könnyű, sőt nagyon nehéz de le lehet. Nem arra kell menni hogy forduljunk, hanem az ellenséges klán legyőzésére. Nem mindenkinek fedezni és araszolgatni hanem ésszel és taktikával menni előre. Ez nem hetek vagy hónapok kérdése hanem sokkal több idő. Sajnálom de ne mtudom azt mondani hogy nem lehetne minket is leszedni mert le lehetne, az hogy ezt nem tudjátok végrehajtani az a ti dolgotok. Volt már arra példa hogy hatalmas topklánokat szedtek le a játék történetében az újoncok, ha ott sikerült akkor itt miértne sikerülne? Azért mert mindenki úgy áll hozzá fő cél a fordulás és hogy ezt nem lehet végrehajtani.
Bármilyen furán is hangzik de szerintem nem a játékkal van a fő gond hanem a játékosok hozzáállásával.

Nem mondta senki hogy nem lehet megoldani....viszont a megoldas ra 1 hatalmas nagy JKSZ....igy inkabb koszonom nem kerek belolle....majd elszorakozunk lejebb....aztan ha feljutunk 2-be es nem tudunk fordulni...semmi gond...toroljuk az orit es inditunk ujat....
Reply With Quote
  #484  
Old 11-18-2007, 13:08
ErdelyMagyaria ErdelyMagyaria is offline
Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Marosvasarhely
Posts: 203
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Hat en a sorszam miatt vipezem... ha mar abban sem latok semmit akkor maj en is torlok es ujrainditok...
Ente... ertekelem h hozzaszolsz senkinek sem mondtam h ne tegye es nem is mondhatom...
Robin... Hallottad valaha is azt tolem h harcolni akarod veletek ?!?!?!
Ennyire nem lehetek almodozo... Nem akarok harcolni veled soha nem is allt szandekomba... ezt verd ki a fejedbol... en nem kel bizonyitsak se eloted se sajat magam elott... nekem tetszik a jatekstilusom es jol erzem magam a boromben + nem szenvedek feltunesi maniaba
Letolyom magasrol es boltivesen h ki lehet vagy sem jatszani a top klant... Fogd mar vegre fel h nem erdekel !!! Es most kerdezd meg magadtol akkor h mi bajom veled... Hatra raebredsz... Ha megsem sikerult akkor megmondom: Rosszabb vagy egy politikusnal, mert nekik legalabb elore kigondolt speech-uk van !
Figyelj csak... ha nekem 2 ev kell ahoz h forduljak abban az esetben ha nem lesz meg a nyugis hely top koroket gyujteni, akkor meg kell azt is nezni h mi van ha megvarom azt az 50 letszamos csopi kialakulasat es ugy mennyi ido kell majd?... nekem ugy 8 honap jon ki... de nekem ebbol mar van 4 honapom... mert bomlottunk es tolem nem vitettek...
Vagyis ha az elkovetkezendo masfel evig varok es csak akkor alakul ki az 50 fos csopi akkor is nyertem 2 honapot !!!
Ezt fel tudod fogni? Mert nekem napok kellettek amig megemesztettem...
Most nem akarom azt mondani h optimizmus h 1.5 ev alatt osszeall az 50 ori de a remeny hall meg utoljara...
Aszem teszek alarirast is es ez lesz benne...
NEM KELL NEKEM MEGOLDAS, NEM AKAROM MEGOLDANI
NEM A CSATAKAT VITATOM HANEM EGYESEK ALLITASAIT

Last edited by ErdelyMagyaria; 11-18-2007 at 13:19..
Reply With Quote
  #485  
Old 11-18-2007, 15:56
Robin Robin is offline
Member
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 262
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by ErdelyMagyaria View Post
Hat en a sorszam miatt vipezem... ha mar abban sem latok semmit akkor maj en is torlok es ujrainditok...
Ente... ertekelem h hozzaszolsz senkinek sem mondtam h ne tegye es nem is mondhatom...
Robin... Hallottad valaha is azt tolem h harcolni akarod veletek ?!?!?!
Ennyire nem lehetek almodozo... Nem akarok harcolni veled soha nem is allt szandekomba... ezt verd ki a fejedbol... en nem kel bizonyitsak se eloted se sajat magam elott... nekem tetszik a jatekstilusom es jol erzem magam a boromben + nem szenvedek feltunesi maniaba
Letolyom magasrol es boltivesen h ki lehet vagy sem jatszani a top klant... Fogd mar vegre fel h nem erdekel !!! Es most kerdezd meg magadtol akkor h mi bajom veled... Hatra raebredsz... Ha megsem sikerult akkor megmondom: Rosszabb vagy egy politikusnal, mert nekik legalabb elore kigondolt speech-uk van !
Figyelj csak... ha nekem 2 ev kell ahoz h forduljak abban az esetben ha nem lesz meg a nyugis hely top koroket gyujteni, akkor meg kell azt is nezni h mi van ha megvarom azt az 50 letszamos csopi kialakulasat es ugy mennyi ido kell majd?... nekem ugy 8 honap jon ki... de nekem ebbol mar van 4 honapom... mert bomlottunk es tolem nem vitettek...
Vagyis ha az elkovetkezendo masfel evig varok es csak akkor alakul ki az 50 fos csopi akkor is nyertem 2 honapot !!!
Ezt fel tudod fogni? Mert nekem napok kellettek amig megemesztettem...
Most nem akarom azt mondani h optimizmus h 1.5 ev alatt osszeall az 50 ori de a remeny hall meg utoljara...
Aszem teszek alarirast is es ez lesz benne...
NEM KELL NEKEM MEGOLDAS, NEM AKAROM MEGOLDANI
NEM A CSATAKAT VITATOM HANEM EGYESEK ALLITASAIT

Akkor ez a végszó.
Reply With Quote
  #486  
Old 11-18-2007, 15:59
ErdelyMagyaria ErdelyMagyaria is offline
Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Marosvasarhely
Posts: 203
Activity: 0%
Longevity: 90%
Thumbs up

Igen Robin ugy van ez a vegszo, mert a jelenlegi helyzeten nem segithetsz se te sem en, csak az ido meg a kovetkezo orik naivitasa akik fellepnek az 1/A-ba
Reply With Quote
  #487  
Old 11-18-2007, 16:01
Robin Robin is offline
Member
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 262
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by ErdelyMagyaria View Post
Igen Robin ugy van ez a vegszo, mert a jelenlegi helyzeten nem segithetsz se te sem en, csak az ido meg a kovetkezo orik naivitasa akik fellepnek az 1/A-ba
Én inkább úgy fogalmaznék hogy az idő és a következő fellépő orik játéktudása...
Reply With Quote
  #488  
Old 11-18-2007, 16:06
ErdelyMagyaria ErdelyMagyaria is offline
Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Marosvasarhely
Posts: 203
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Quote:
Originally Posted by Robin View Post
Én inkább úgy fogalmaznék hogy az idő és a következő fellépő orik játéktudása...


Igen az is szamit de inkabb a naivitasa...
Ha kialakul megint egy 30 fos csopi es leszednek titeket akkor igerem h torlom azokat az orikat amelyek fenebb vannak az 5. szintnel !

Soha nem mondtam h profi jatekos vagyok es mindig hagytam h masok verjek a melluket, de jelen helyzetben ertelmetlen jatszani a roman 1/A-ban
Reply With Quote
  #489  
Old 11-18-2007, 16:07
Puppi's Avatar
Puppi Puppi is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Location: Nagyvarad"Groswardein"
Posts: 215
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by Robin View Post
Azt hogy "miénk a csopi" fentebb írták, legközelebb nézz utána mielőtt írsz bármiről is. A két klán egyesülése pedig nem a beszervezés miatt volt hanem mert kevés aktív játékos volt mindkét klánban. Akkor nálunk a klán kb fele nem is nagyon foglalkozott az orijával, ezért sokan SZK-ra mentek tőlünkis az akkori klántársak közül és még mindig ott vannak. Nézz utána nyugodtan, vagy ha kell akkor pontos orineveket is mondok ha ez hihetetlennek tűnik.
Tisztaban vagyok a dolgokkal es had ne te szabd mar meg nekem mirol irhatok es mirol nem.Mielott barmit is irok majd ide ,elobb elkuldom neked privatba hogy cenzurazd igy jo lessz??? Es arra nem gondolsz hogy azert tunik hihetetlennek amit irsz mert a beirasoddal mindig onmagadat cafolod meg?
__________________
Just Prime Noctis!!!
Reply With Quote
  #490  
Old 11-18-2007, 16:10
Robin Robin is offline
Member
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 262
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Puppi View Post
Tisztaban vagyok a dolgokkal es had ne te szabd mar meg nekem mirol irhatok es mirol nem.Mielott barmit is irok majd ide ,elobb elkuldom neked privatba hogy cenzurazd igy jo lessz??? Es arra nem gondolsz hogy azert tunik hihetetlennek amit irsz mert a beirasoddal mindig onmagadat cafolod meg?
Na mert miértis önmagam cáfolom meg? Lehet hogy igazad van, de sajnos én ne mtudom hogy miért. Mond már meg légyszíves. Én ha jól látom nem írta mhogy küld el nekem priviben vagy bárhogy máshogy, csak arra kértelek hogy nézzél utána a beírásoknak. Talán ez olyan nagy kérés???
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 19:09.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu