Originally Posted by Dus
Akkor szépen sorba, ha mindenbe bele akarsz kötni:
- Mivel ez egy olyan játék, amivel elég sokan játszanak, és minden csoportban szép számmal vannak, ezért 100%, hogy van más támadható ország.
- A visszahúzódó magatartást az egész hozzászólásában ecsetelte. Az, hogy leírja, hogy elment szabira csak azért, hogy ne legyen támadva, és utána már egy gömbözéstől is elment szabira, és utána újra elment szabira, és az, hogy ezért itt írt hozzászólást egyértelműen ezt mutatja.
- Ha Pepa szépen leírta volna neki, hogy hogy fogja kicsinálni (hát, már itt kissé ellentmondásos), akkor nem jött volna ide a fórumon rákérdezni, hogy inkorrekt-e, vagy szabálytalan-e.
- Azt nem tudom, hogy azért volt ott hetekig, hogy Pepát figyelje, de valószínűsíthető, mivel 2 körön belül már ment rá a sereg, és gömbözték is, meg jött a hadüzenet, miután visszajött, és az ellenfél mindig ugyanaz volt. Valószínűbb, hogy ő rá hajtott (őt figyelte), minthogy nem.
Lehet, hogy Neked sok minden nem jön le a hozzászólásából, de nekem az lejön, hogy Te csak azért írsz, hogy belém köss, és minden apró kis részét kifogasd az írásomnak, így ne várj tőlem több választ. Remélem Te is érzed, hogy milyen gyenge kérdések ezek, és, hogy semmi értelmük nem volt, de a kedvedért válaszoltam, érezd jól magad, nehogy ezért aludj rosszul.
Tudom, hogy úgy is válaszolni fogsz, de azért egy próbálkozás: tudom hogy milyen bunkó vagyok, meg okoskodó, igen, még azt is, hogy totál hülyeségeket írtam, meg hogy semmi alapja nincs, meg Pepa nem írt semmit erről, meg miaz, hogy valószínűbb az előbb még biztosat írtam... Igen, azt is tudom... Azt is. Nem kell leírnod...Köszi.
|