Quote:
Originally Posted by Bea Baba
slegesek: ezek a "kihalóban" lévő oritipusok pedig eggyéltalén nem a személziségek miatt vannak kihalóban, hanem azért mert vannak helyek ahol nem életképesek, persze nem lehetetlen, csak minek kinlódni fölöslegesen 
|
De ha a személyiségek használhatóbbak lennének az csak tolis és csak varis oriknak mint jelenleg az csak azt jelentené, hogy életképesebbé válnának, nem?
Egyébként nyilvánvaló hogy bármilyen személyiség csak erősíti az orit. Viszont egy olyan személyiség ami pl varázslat regent ad azoknak a leghasznosabb akik sokat varázsolnak. (persze mindenkinek jól jön, bármikor kellhet és sokadik személyiségnek elfér).
Szerintem egy jó kis tolis-varis szövivel éppen olyan jó, aktív játékot lehet játszani mint egy hadissal.De egyre nehezebbé válik..