Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megvalósult javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

View Poll Results: Miket lehessen beállitani párbajnál a szervező által(többre is lehet szavazni eccere)
Lehessen e megadni milyen egységeket lehet használni? 35 47.95%
Lehessen e megadni az országok kezdő földterületét? 54 73.97%
Lehessen e beállitani az országok mennyi pénzzel rendelkeznek a kezdetekkor? 50 68.49%
Lehessen e fajokat korlátozni. Előre megadni opciókat? 38 52.05%
Lehessen e beállitani a kezdő beépültséget? 36 49.32%
Lehessen e korlátozni épületeket? 24 32.88%
Lehessen e megadni kezdéskor egységeket?(200lóva legyen mindenkinek kezdéskor) 50 68.49%
Lehessen e személyiségeket letiltani? 24 32.88%
Lehessen úgy jáccani, hogy az országok nem identifikiálhatók(nem tod kti szeretsz kit nem) 41 56.16%
Legyen e 1/A szerü párbaj közös Raktár ilyenek.... 20 27.40%
Multiple Choice Poll. Voters: 73. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #21  
Old 04-18-2006, 06:01
Half's Avatar
Half Half is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 582
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Szerintem inkább belegondolva ennek vaj kevés értelme van, csak azért mert olyan kevesen párbajoznak, de lehet,h ogy ezekkel az új módositásokkal és valai ügyes ötlettel.
ötleteket várok! Hogyhogyan kéne több embert rávenni a párbajozásra. Mert sajnos igen kevesne szokta párbajozni
__________________
I like to fall on my face.
Reply With Quote
Sponsored Links
  #22  
Old 04-26-2006, 16:56
Szecsa
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Elolvastam a topicot, nagyon tetszik.
Viszont, nehany dolgot felhoznek, ami szerintem a keves parbajozot igazolja.

Ugyebar a parbaj vip es (ennelfogva) anyagifuggo. S mindenekfelett időfüggő is. Az, hogy barki itt uljon 2-3 orat folyamatosan a gep elott, nehez megcsinalni...Ugyebar, parbajban minden korben itt kell lenni, egy kor 3 perc...mert vagy tavolbalatast kell csinalnod, hogy jon e sereg, vagy ha beutnek, akkor kiserni a masikat. Ha masert nem pedig, azert, hogy kepezze az alapkatonakat folyamatosan.
A vip-rol pedig nem erdemes vitazni. Nem tudom, hany ember vipes a jatekban, a jatekosok hany %-a. S egy teljesen kezdo nem nagyon fog jonni parbajozni, illetve csak ritkan, ugy hogy keveset tud a jatekrol, mert az elejen szerintem mindenki rengeteg vipet bukik. Aztan kesobb idovel persze, ezeket visszanyerheti, de ahhoz ugyesseg es szerencse kell.
Reply With Quote
  #23  
Old 04-30-2006, 17:46
solven solven is offline
Member
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 255
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

hát én akarnék párbajozni, csak az a gond, hogy olyankor sosincs párbaj amikor ráérek, (vagy nem vesznek fel) én pedig nem akarok indítani, mert félek hogy a kutsa se jön, és akkor meg bukok 800 vip kört
Reply With Quote
  #24  
Old 04-30-2006, 20:04
Half's Avatar
Half Half is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 582
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

épp ezért gondoltam, hogy inidtani modnjuk csak 800 vipkörért lehessen. És mondjuk ha 4en jeletnkeznke 8ból azolyan mintha 400vipkörös lenne és a szervező nem bukná a köröket. igy nem lenne az ami msot van és szivna az aki szervezi. Én már buktam több mitn ezer vipkört ilyeneken pl.
__________________
I like to fall on my face.
Reply With Quote
  #25  
Old 04-30-2006, 20:11
solven solven is offline
Member
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 255
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

emberek, ha ma este szerveznék mondjuk két órás párbajt, akkor jönnétek?

aki igen az írjon (ha van ilyen) és ha összegyűlik tízig egy kettő név, akkor szervezek, és gyertek

ha nem, akkor holnap este is ideférek még a gép elé


azért remélem ez nem minősül semmilyen szabálysértésnek, és -megszegésnek
hogy itt "hirdetem" a dolgot
Reply With Quote
  #26  
Old 04-30-2006, 20:21
solven solven is offline
Member
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 255
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by solven
emberek, ha ma este szerveznék mondjuk két órás párbajt, akkor jönnétek?

aki igen az írjon (ha van ilyen) és ha összegyűlik tízig egy kettő név, akkor szervezek, és gyertek

ha nem, akkor holnap este is ideférek még a gép elé


azért remélem ez nem minősül semmilyen szabálysértésnek, és -megszegésnek
hogy itt "hirdetem" a dolgot
ebből ma már semmi sem lesz...
Reply With Quote
  #27  
Old 05-01-2006, 14:01
Half's Avatar
Half Half is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 582
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

NE itt hirdess. nyis egy topicot neki.


Különben van még egy hiba rosszul küldi el a mailbena prábaj vágeredméynt ezt is kilehetne javitani.
__________________
I like to fall on my face.
Reply With Quote
  #28  
Old 05-03-2006, 12:40
Szecsa
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Solven, szervezz egy 8 foset, szerintem 6-7en biztos lesztek rajta, ha egy ketorasat csinalsz az esti orakban, ne is tul keson es ne is delutan. Tegnap is a 16 fos parbaj megtelt, ami már döfi
Half, azzal csak annyi a gond, hogy a parbaj lezartakor levo eredmenyt veszi figyelembe. (x ora 0 perc 0 masodperc szerintit), es ugyebar utana lehet fokozni, es azutan er be az utolso sereg is.
S a bukassal kapcsolatban, en is rengeteget buktam sajnos, erre ment el majdnem minden nyert vipem De valahol meg lehet erteni, hogy alapban levesz min. 800 vipnek 30%-at, 240 vipet a szervezesert..bar szerintem 4 fore es 8 fore mas-mas arak kellenenek...Mert ha szervez valaki egy parbajt, s csak 70% hely telik meg, akkor a levonassal egyutt sajnos eleg sokat bukhat...
Reply With Quote
  #29  
Old 05-04-2006, 16:39
solven solven is offline
Member
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 255
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Szecsa
Solven, szervezz egy 8 foset, szerintem 6-7en biztos lesztek rajta, ha egy ketorasat csinalsz az esti orakban, ne is tul keson es ne is delutan. Tegnap is a 16 fos parbaj megtelt, ami már döfi
Half, azzal csak annyi a gond, hogy a parbaj lezartakor levo eredmenyt veszi figyelembe. (x ora 0 perc 0 masodperc szerintit), es ugyebar utana lehet fokozni, es azutan er be az utolso sereg is.
S a bukassal kapcsolatban, en is rengeteget buktam sajnos, erre ment el majdnem minden nyert vipem De valahol meg lehet erteni, hogy alapban levesz min. 800 vipnek 30%-at, 240 vipet a szervezesert..bar szerintem 4 fore es 8 fore mas-mas arak kellenenek...Mert ha szervez valaki egy parbajt, s csak 70% hely telik meg, akkor a levonassal egyutt sajnos eleg sokat bukhat...
köszi a tippet, (az időről), szerveztem párbajt, és megtelt
Reply With Quote
  #30  
Old 05-07-2006, 14:27
Half's Avatar
Half Half is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 582
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Szecsa
Irok megint nehany tapasztalatot, amik most hosszabb parbajokhoz kapcsolodnak Ma lesz egy 4 oras parbaj, ha esetleg valaki olvassa addig a topicot, hatha tudok neki segiteni
Lassuk, elso lepesben en arra jottem ra, hogy nem kell hosszabb parbajhoz kezdesre 28 konyvtar, mert nagyon elviszi a fát, s kesobb nem lesz lehetosegunk eleg hazat epiteni, hogy tobb nepunk legyen. Igy kezdesre 4 vagy tobb orason ajanlok egy 18 konyvtarat az elso korokben, es melle 10 korhazat, hogy jobban jojjon a nepesseg. Igy megint fogy a fa tetemes mennyisegben, de nagyjabol jatszhato az orszag, es 3000 nepessegig az emberek is normalis iramban jonnek. Kesobb viszont nem erdemes korhazat epiteni, mert akkor mar a fa nagyon fontos alapanyag lesz, es tobbszor hiany lephet fel belole. Viszont jut eleg kavicsunk arra, hogy epitsunk ortornyokat, es elerjuk akar a foldteruletunk 10% torony reszesedeset is, ami 200 hekin 20 torony. Ne feledjuk egy +20% vedelem az orszagunknak
A tekercsekbol erdemes felezve lakashelyzeti- es hadugyi tekercset irni, mert a lakashelyzeti jo ha van az elejen egy +12-13% tekercs, es mindez hadugybol is.
Az elejen egy nehez dilemma, hogy usson e az ember. Ha ut, akkor 4 sereggel usson a tamadokkal, harcoskent, alulrol es menjen biztosra. Ha nem osszejon, akkor 245 hektar korul lesz, ha viszont nem, akkor bukta a parbajt, mert vihart kap, a nepessege sem no...Ha bemegy a serege, akkor kepezzen at, az elejen biztosan kap vihart, de aztan vegulis csak egy 50-60 egyseg kiesese lesz a tobbiekkel szemben. Viszont ha nem utik be, akkor 245< hektarral mar eselyes a nyeresre is akár.
De lehet csinalni a megszokott vedo+ijj+vari kezdest is, amivel viharozod a tobbieket, hogy neked legyen a legnagyobb nepesseged, aztan tudjal robbanni. Mindkettonek vannak elonyei es hatranyai is. De azert még azt ne feledje senki, hogy a foldnek nagyobb az erteke, mint a nepessegnek. 12 foglalt hektar beepitve 2700 nepessegnek felel meg....


Szecsa ez a párbaj stratégiák rovatba való...
Ez a rovata rról szól, hogy mit lenne jó változtani a párbajon.
Amitől érdekesebb lenn vagy és többen jáccanának...
__________________
I like to fall on my face.
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Anonym párbaj -- még anonymabban Ati Megvalósult javaslatok 71 09-03-2008 16:56
Párbaj módosítási javaslat. Gyula Elvetett javaslatok 22 05-14-2007 14:03
nagy párbaj felirat megszüntetése a főmenüben kérdés Elvetett javaslatok 54 03-13-2007 18:59
Párbaj bővítés Ati Általános beszélgetés Hódítós témákban 5 07-19-2006 10:51
Párbaj bővítés Ati Fontos bejelentések 0 07-18-2006 20:20


All times are GMT +1. The time now is 13:18.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu