Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megvalósult javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

View Poll Results: A felvetődött javaslatok közül melyiket tartod szimpatikusnak? (Akár többet is.)
Ne kelljen A-ba lépni, de B-ből 2-szer fordulás után legyen új személyiség. 38 40.00%
A-ban maradjon a korábbi top 30% követelmény minden forduláshoz. 47 49.47%
A-ban szigorodjon a top 20% követelmény minden forduláshoz. 4 4.21%
A-ban kisebb %-ok kelljenek, mint lenti csoportokban; más legyen az A-ból és B-ből fordulás igénye. 12 12.63%
A-ban a B-s országénál 1-gyel kisebb kékszámhoz tartozó követelmény legyen. 11 11.58%
Az A-s országnak mindig a saját követelményét kelljen teljesítenie a B-ből való forduláshoz is. 7 7.37%
Legyen kötelező az A-ból is fordulni. 15 15.79%
Maradjon minden úgy, ahogy most van. 23 24.21%
Multiple Choice Poll. Voters: 95. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #501  
Old 12-01-2006, 21:51
laci laci is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kolozsvár és Budapest
Posts: 2,147
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Synkel View Post
8%-ért már meg kell dolgozni, de továbbra sem kell topklán tagjának lenni.
Csak hogy pontosítsak, ideézem magam:

"...arra kíváncsi vagyok, hogy önerőből hogyan lehet mondjuk 8, vagy annál kisebb %-ig eljutni..."
Reply With Quote
Sponsored Links
  #502  
Old 12-01-2006, 21:52
Cece Cece is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Vajdaság
Posts: 855
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by bitboss View Post
OFF
és azt sem bánnám, ha kis módositással a hirnevet, meg a pénzt az ország magával vihetné (2/B-böl, plusz személyiség nélkül)
ON
Áhhh... felejtsd el sztem. Képzeld ell mekkora előnnyel indulna egy ori, ha a B-ben felhalmozott vagyonát levihetné az 5. szintre. Nem lenne szerencsés szerintem.

Quote:
Originally Posted by bitboss View Post
nem töltene el fél évet teki-tamagocsizással
Módosítok inkább így -1 OFF üzi.
Csak tamagocsizzon ha kell a lé. Nem elég a tapasztalat, még legyen többmilliárdnyi előnye is startban a kezdő orikkal szemben? Nem tartom jó 5letnek. Az 5. csopiban nem CSAKlefordult orik vannak.

Last edited by Cece; 12-01-2006 at 22:17.. Reason: 1 db válasz miatt
Reply With Quote
  #503  
Old 12-01-2006, 22:09
bitboss bitboss is offline
Junior Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 94
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

nem töltene el fél évet teki-tamagocsizással

...de igazad van!

Last edited by bitboss; 12-01-2006 at 23:00.. Reason: nem ragaszkodom ehhez az ötlethez
Reply With Quote
  #504  
Old 12-01-2006, 23:41
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by laci View Post
Csak hogy pontosítsak, ideézem magam:

"...arra kíváncsi vagyok, hogy önerőből hogyan lehet mondjuk 8, vagy annál kisebb %-ig eljutni..."
Önerőből szép lassan. De ne csináljuk már ezt, hogy mert egyesek mazochisták, és bár mehetnének többen, összehangolva a feladatokat, ők csakazértis egyedül akarnak boldogulni, olyan környezetben, ahol egy ellenséges szövetség akár 10 tagot is számlálhat, akkor hozzájuk kelljen igazodni.
Ha egyedül is gyorsan ügyesen termelés és tartalékolás nélkül fel lehetne szaladni a 8%-ig, akkor biztos, hogy jó lenne ez a játék?
A másik: itt most a játék csúcsáról beszélünk. Fene tudja hány csoportból jönnek ide a legjobbak, hogy összemérjék a tudásukat egymással. Akinek ehhez nem fűlik a foga az megérdemli a kék számot?
Reply With Quote
  #505  
Old 12-02-2006, 07:17
Valezius Valezius is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Veresegyház
Posts: 3,662
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Az elsőt támogatom, mint 3. fordulási alternatívát, a jelenlegi 2mellett.
Aki nem akar A-ban játszani, az is hozzá tudjon jutni a kék számokhoz, csak lassabban. Aki meg gyorsabban szeretne az tartson országot az A-ban, vagy forduljon onnan.
Szóval 2-6bevezetése esetén támogatom az ezzel való kombinációt.

Személy szerint leginkább a 4-est támogatom. De elfogadható a 2-3is.

A 7-8-at teljesen ellenzem. Többször elhangzott a top1 az A-ban teljesíthetetlen küldetés (belátható idő alatt)

Tehát a szavazatomat a 4-1kombináció kapja (ha ér valamit egyáltalán)
Reply With Quote
  #506  
Old 12-02-2006, 08:09
laci laci is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kolozsvár és Budapest
Posts: 2,147
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Synkel View Post
Akinek ehhez nem fűlik a foga az megérdemli a kék számot?
Igen. Már mondtam, de megismétlem: önerőből (vagy egy 4-es szövetséggel) kétszer végigmenni a 2B-ig, és utána kapni egy kék számot van akkora teljesítmény, mint amikor a haverok pénzén, klánraktárból felmegyek a topX-be, ahova egyedül, vagy egy új klánnal soha nem sikerülne.
Az 1A része ugyan a Hódítónak, de annyira más a játék jellege, annyira más módszerek és taktika kell a boldoguláshoz, hogy én továbbra sem fogadom el, hogy az lenne az igazi "elitképző".
Reply With Quote
  #507  
Old 12-02-2006, 09:37
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by laci View Post
Igen. Már mondtam, de megismétlem: önerőből (vagy egy 4-es szövetséggel) kétszer végigmenni a 2B-ig, és utána kapni egy kék számot van akkora teljesítmény, mint amikor a haverok pénzén, klánraktárból felmegyek a topX-be, ahova egyedül, vagy egy új klánnal soha nem sikerülne.
Az 1A része ugyan a Hódítónak, de annyira más a játék jellege, annyira más módszerek és taktika kell a boldoguláshoz, hogy én továbbra sem fogadom el, hogy az lenne az igazi "elitképző".

Tény, egész más a játék mint lentebb. A magam részéről nem értem, miért tartjátok nehezebbnek, mikor lényegesen könnyebb mint lent, hacsak nem azért, mert szép az, hogy leverjük a gyengéket, de olyan mezőnyben ahol más is nyerni akar, ti nem szeretnétek megméretkezni.

Mondj nekem egy csopit, ahol a gazdagabb szövi nincs előnyben a szegényebbel szemben. Mondj egy csopit, ahol olyan gyorsan lehetne erőforrásokat átcsoportosítani mint A-ban. Nincs gond, hogy kéne 50 milla íjat venni, és nem jön be a sereg, mert ott van az 50 milla egyik pillanatról a másikra, nem kell karavánt várni. Meg hasonlók.

Nem jobba és nem rosszabb az A, hanem csak más.

És nekem, aki A-ban akarok játszani senki nem ad 5k körönként egy plusz személyiséget csak mert én ott szeretek lenni, nem pedig lenn...
Reply With Quote
  #508  
Old 12-02-2006, 09:54
monro's Avatar
monro monro is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,050
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Synkel View Post
És nekem, aki A-ban akarok játszani senki nem ad 5k körönként egy plusz személyiséget csak mert én ott szeretek lenni, nem pedig lenn...
Nagyon megtaláltad az egyik leglényegesebb különbséget, adok is rá egy pontot ha engedi
(nem engedi )

Páran olyanok vagytok, mint a hisztis gyerekek
--> "nem akarok 1A-ba menni"
-->"utálom az 1A-t" stb-stb

Én a magam részéről hasonlóképpen érzek minden más csopival szemben. Mégsem ágálok egy olyan 1A-ért ahová külön lehet orit reggelni. Pedig így a kék számokról is le kell mondanom.
Reply With Quote
  #509  
Old 12-02-2006, 10:21
Cece Cece is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Vajdaság
Posts: 855
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Synkel View Post
Nem jobba és nem rosszabb az A, hanem csak más.

És nekem, aki A-ban akarok játszani senki nem ad 5k körönként egy plusz személyiséget csak mert én ott szeretek lenni, nem pedig lenn...
Bizony bizony! Nagyon ott a lényeg.
Izlések és pofonok. Nem lehet jóra + rosszra osztani. Mindenkinek Angelina Jolie sem tetszhet, pedig baromi jó nő
Mi is a játék célja? A legnagyobb ország hadvezérének lenni, vagy minél több kék számocskát begyűjtani? A játék eredeti céljára gondolok, nem egyesek elképzeléseire. Én is szeretnék számocskát, de nem ez az elsődleges célom.
Szerintem sokkal nagyobb megbecsülést és elismerést érdemel az aki feljut az A csúcsára, mintha bármennyi számocskája lenne.

Ott van pl Tuvalu. Én azt sem tom ki Ő. Se hírneve (nem a szemmel látható hírnévre gondolok, ami ki van írva), se semmi, csak megy mint a gép. Emlékezetes csaták, szöviháborúk, klántámadások... szal nem tudok semmit a nevéhez fűzni. Ne hari Tuva, nem bántani akarlak ezzel, csak ecsetelem, hogy a kék 9esed sokkal többet érne, ha emlegetnék a Hódítóban a cselekedeteidet. Szal a szám nem minden.
Reply With Quote
  #510  
Old 12-02-2006, 10:52
NorB NorB is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Budapest
Posts: 322
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by monro View Post
Nagyon megtaláltad az egyik leglényegesebb különbséget, adok is rá egy pontot ha engedi
(nem engedi )

Páran olyanok vagytok, mint a hisztis gyerekek
--> "nem akarok 1A-ba menni"
-->"utálom az 1A-t" stb-stb

Én a magam részéről hasonlóképpen érzek minden más csopival szemben. Mégsem ágálok egy olyan 1A-ért ahová külön lehet orit reggelni. Pedig így a kék számokról is le kell mondanom.
persze, aki az A-ban akar jó lenni, az nem gyűjt kék számokat
aki meg kék számokat gyűjt, az nem A-s játékot akar, izlések, pofonok

srácok, ez olyan, mint ha nem mehetnél az A-ba 5k heki fölé, csak ha előbb lenyomod a Hüpiék elfes szövijét előbb az L-ben, aztán ha 7,5k fölé szeretnél menni, akkor előbb bizonyíts, nyomd le Davalonék elites szövijét a G-ben, aztán ha az A-s oridnak már 10k hekit akarsz, akkor jöhetsz Vésd az eszedbéék ellen az X-be, és ha 20k hekit akarsz, várlak a B-ben
ugye mekkora gáz lenn??
aki kék számokat akar, az meg nem akar topklánokat leverni, mert kék számot akar, és nem A-t játszani
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 16:20.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu