Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Elvetett javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Elvetett javaslatok Könyörtelen leszek, de ami téma egész biztosan nem lesz, azt átmozgatom ebbe a topicba.

View Poll Results: Legyen-e a félelf faj változtatva?
Igen. 3 13.04%
Igen, de ne pont így. 2 8.70%
Nem, jó úgy ahogy van. 18 78.26%
Voters: 23. You may not vote on this poll

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #21  
Old 11-04-2007, 08:43
Redback's Avatar
Redback Redback is offline
Member
 
Join Date: Jun 2007
Location: Nyíregyháza
Posts: 2,975
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Quote:
Originally Posted by Synkel View Post
Ha nem próbáltad A-ban az óriást ne terjessz róla hülyeséget lécci.
Okok.(Én ezt jó játékosoktól hallottam, azért mondtam)
__________________
Redológia (#455305) [1/A] [SZK]

Non omnis moriar (#701164) [3/G]
Sponsored Links
  #22  
Old 11-04-2007, 09:23
Peti Peti is offline
Member
 
Join Date: Feb 2007
Location: Pusztaszabolcs
Posts: 265
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Szeríntem nem kell a fél-elfen semmit sem váltzoztatni, arra van kitalálva hogy a legjobb tolvaj legyen, nehogy már még hadilag és védelem terén is erősítsük. Én imádom a fél-elfet, szeríntem akármelyik 5. szinten ez az egyik legjobban játszható faj 200 hekin, s feljebb is szépen ellehet vele lenni. 4. szintre meg tökéletesen átlehet vele épülni gnóm hadi-tolira. 200 hekin egy jól bevédett fél-elfet még egy ork is nehezen üt be, főleg ha még nincs kimaxolva, s eközben a fél-elf röhögve lelopja az összes orit (3-4 körről érdemes) s ha valakit túlságosan is sokat lop s beakarja mészárolni pár tanya bontással elmenekülhet 200 hekin akár 4-5 körre is ott meg a pár napos orikból eltudja magát látni kajával. Varik tekintetében viszont sebezhető, éppen ezért válasszon olyan célpontot akinek a szövije nem tudja őt ártani, vagy nyisson tk-t a varira s a kapu bezáródása elött 1 perccel meg lelopja a varin át a célszemélyt
  #23  
Old 11-04-2007, 09:35
szajonara szajonara is offline
Junior Member
 
Join Date: Jul 2007
Location: Budapest
Posts: 78
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Quote:
Originally Posted by Peti View Post
Szeríntem nem kell a fél-elfen semmit sem váltzoztatni, arra van kitalálva hogy a legjobb tolvaj legyen, nehogy már még hadilag és védelem terén is erősítsük. Én imádom a fél-elfet, szeríntem akármelyik 5. szinten ez az egyik legjobban játszható faj 200 hekin, s feljebb is szépen ellehet vele lenni. 4. szintre meg tökéletesen átlehet vele épülni gnóm hadi-tolira. 200 hekin egy jól bevédett fél-elfet még egy ork is nehezen üt be, főleg ha még nincs kimaxolva, s eközben a fél-elf röhögve lelopja az összes orit (3-4 körről érdemes) s ha valakit túlságosan is sokat lop s beakarja mészárolni pár tanya bontással elmenekülhet 200 hekin akár 4-5 körre is ott meg a pár napos orikból eltudja magát látni kajával. Varik tekintetében viszont sebezhető, éppen ezért válasszon olyan célpontot akinek a szövije nem tudja őt ártani, vagy nyisson tk-t a varira s a kapu bezáródása elött 1 perccel meg lelopja a varin át a célszemélyt
Ez szép és jó amit leírtál de a topic indítása, félelf játszása 1/A ban, nem az hogy 200 hekin ki mit csinál, főleg gnóm toli/hadissá alakulás nélkül.
  #24  
Old 11-04-2007, 09:57
laci laci is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kolozsvár és Budapest
Posts: 2,147
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by szajonara View Post
Ez szép és jó amit leírtál de a topic indítása, félelf játszása 1/A ban, nem az hogy 200 hekin ki mit csinál, főleg gnóm toli/hadissá alakulás nélkül.
Na akkor én valamit rendesen félreértettem, nem tűnt fel hogy az egész topic a félelf és az 1A viszonyáról szólna... valahogy úgy tűnt, hogy az 1A-t csak érvként hoztad fel az erősítés mellett.
  #25  
Old 11-04-2007, 10:02
Croissant Croissant is offline
Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Budapest és Vécs között
Posts: 847
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Valahogy nekem is úgy tűnik, h a topic címe: "Félelf" és nem több...
__________________
Tükröt mutatok mindenkinek, hiszen mindenki másokon keresztül ismeri meg önmagát.
  #26  
Old 11-04-2007, 10:03
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by laci View Post
Na akkor én valamit rendesen félreértettem, nem tűnt fel hogy az egész topic a félelf és az 1A viszonyáról szólna... valahogy úgy tűnt, hogy az 1A-t csak érvként hoztad fel az erősítés mellett.
erősítsük a hullát is meg az embert is hogy az A-ba überkafa fajok legyenek és mindenki velük akarjon jáccani
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...
  #27  
Old 11-04-2007, 11:09
Tyborrex Tyborrex is offline
Junior Member
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 50
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Szokásosat lehet elmondani, ha valaki előáll egy ötlettel akkor megbontja azt a bizonyos kényes egyensúlyt a fajok között, ha a felest felturbózod akkor azt nem egy-két faj kárára teszed, pl az ember faj így is elég csenevész, ha a félelf még jobb tolis lesz akkor az emberek "végleg kihalnak"
A hullás probléma meg minden ilyen topikban felmerül, ahhoz képest hogy a hullát mindenki szidja 2 féle embertípus használja:
-aki amatőr és elsőre csalogatóak a bónuszok(5.szint teli van rothadókkal)
-aki x éve játszik és kihívást keres(4.topban is ott sorakoznak a hullák 200. hely körül, igaz nem sok, de van)
Ha meg kidobsz egy új fajcsomagot az a hódító 7.0 és te vagy a fejlesztője nem Atiék, magyarul ahogy meg lett mondva estélytelen mindennemű fajújító próbálkozás.
Sponsored Links
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Eladó Országok hulla Fontos események 62 11-23-2010 21:00
ember vagy félelf Netelek Stratégia & Tippek 104 06-15-2010 08:50
08.03. Félelf Ati Hódító Kézikönyv 3 08-13-2007 15:07
16.23.03. Félelf Ati Hódító Kézikönyv 2 08-13-2007 12:32
félelf épitkezés lalaman Stratégia & Tippek 14 09-04-2006 19:25


All times are GMT +1. The time now is 15:16.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu