Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megvalósult javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #101  
Old 01-29-2007, 07:23
dath dath is offline
Junior Member
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 21
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

jelentem én is egy nemnormális vok, mert annó majdnem üres orival léptem fel, kaptam is négyet gyorsban, kissé félre informáltak, nevezetesen, hogy SZ kívül ki lehet bekkelni a piacbelépőig, no nem így van
tudtam, hogy én csesztem el, de akkor is felesleges szivatásnak látom a dolgot.
/ a túl csorduló raktár dolgot nem értem, megveszi pl a követ ~5k-ért, az A-ban meg el tudja adni 800-ért mi ebben a biznic?/
legyen egységes a védelem, és az első piacbelépőig az idő, mindegy, hogy 7 24 vagy 72 kör, bár a hetet nem értem, ez azért van, hogy még átépülni se tudjon? nem jó ez így.
Reply With Quote
Sponsored Links
  #102  
Old 01-29-2007, 08:56
Szecsa
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Hiaba tudna atepulni, azt egyseggel megtölteni igy sem tudná...
Reply With Quote
  #103  
Old 01-29-2007, 09:19
karesz6 karesz6 is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Location: Szeged
Posts: 361
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Mivel már megfontolás alatt van a topic sztem felesleges azt irogatnom hogy támogatom. De az okra még attól kiváncsi vagyok hogy miért van így ahogy most van mert ebben a mostani rendszerben hogy hamarabb esik le a védelem mint mehetsz a piacra én sem látok túl sok logikát. Ehhez kapcsolódóan egy kérdésem is lenne.
Ha még nem is most de lassan majd elindulok felfelé a 2/b ben és érdekelne hogy be tudom e majd védeni a tartalékaimat az a ban amig van ez a piac korlátozás. Kiötlöttem egy tervet. (Máshol még ezt nem olvastam) És arra kérnélek titeket hogy ha van benne hiba akkor tessék kifikázni. Mielőtt fellépek az a ba átépítem magam: Felhúzok 150 bankot (akkor 4,5 mrd ből csak 2,6 millát tudnak lopni) A kocsmáim helyett pedig tornyokat építek mert a tolik úgyis átjönnek abból a kevés tekiből ami van abból meg had vigyenek. Pénzt úgy sem tudnak. Az összes támadóegységemből pedig fullig bélelem a barakkokat íjjakkal. Ezzel a felálással lépnék szintet majd ha lejár a piac stop szépen visszaépítenék.
Na tessék fikázódni.
Reply With Quote
  #104  
Old 01-29-2007, 09:23
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by karesz6 View Post
Mivel már megfontolás alatt van a topic sztem felesleges azt irogatnom hogy támogatom. De az okra még attól kiváncsi vagyok hogy miért van így ahogy most van mert ebben a mostani rendszerben hogy hamarabb esik le a védelem mint mehetsz a piacra én sem látok túl sok logikát. Ehhez kapcsolódóan egy kérdésem is lenne.
Ha még nem is most de lassan majd elindulok felfelé a 2/b ben és érdekelne hogy be tudom e majd védeni a tartalékaimat az a ban amig van ez a piac korlátozás. Kiötlöttem egy tervet. (Máshol még ezt nem olvastam) És arra kérnélek titeket hogy ha van benne hiba akkor tessék kifikázni. Mielőtt fellépek az a ba átépítem magam: Felhúzok 150 bankot (akkor 4,5 mrd ből csak 2,6 millát tudnak lopni) A kocsmáim helyett pedig tornyokat építek mert a tolik úgyis átjönnek abból a kevés tekiből ami van abból meg had vigyenek. Pénzt úgy sem tudnak. Az összes támadóegységemből pedig fullig bélelem a barakkokat íjjakkal. Ezzel a felálással lépnék szintet majd ha lejár a piac stop szépen visszaépítenék.
Na tessék fikázódni.
van olyan az 1/Aban hogy klanraki, tudod.....

szoval teljesen felesleges a bank, hadilag kell(ene) megvedened magad, a folded.
__________________
Remedy
Reply With Quote
  #105  
Old 01-29-2007, 09:26
Szecsa
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Smile

Quote:
Originally Posted by karesz6 View Post
Felhúzok 150 bankot (akkor 4,5 mrd ből csak 2,6 millát tudnak lopni)
35 bankkal a 4,294 mrd penzedet eleg jol megveded a lopasok ellen.

Quote:
Originally Posted by karesz6 View Post
A kocsmáim helyett pedig tornyokat építek mert a tolik úgyis átjönnek abból a kevés tekiből ami van abból meg had vigyenek. Pénzt úgy sem tudnak. Az összes támadóegységemből pedig fullig bélelem a barakkokat íjjakkal. Ezzel a felálással lépnék szintet majd ha lejár a piac stop szépen visszaépítenék.
Na tessék fikázódni.
Az ötlet nem rossz, de baromi drága lesz a B-ben lévő árakkal
(Elgondolkodtato, hogy azért amit elvesztenél földben, megéri e átépíteni.)
Ha pedig egyszemelyes klanban lepsz fel, akkor ne full penzzel lepjel fel, mert biztos lesz ott olyan ori, amelyik attud Teged utni fosztasra, es a penzedet kimenteni sem tudod.
Reply With Quote
  #106  
Old 01-29-2007, 09:31
karesz6 karesz6 is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Location: Szeged
Posts: 361
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
van olyan az 1/Aban hogy klanraki, tudod.....

szoval teljesen felesleges a bank, hadilag kell(ene) megvedened magad, a folded.
Tudom hogy van klánraki de ahogy néztem a súgót abba csak korlátozott összeg fér... És a szövitől esetlegesen ugyanúgy lenyulják mint tőlem.
Reply With Quote
  #107  
Old 01-29-2007, 09:35
Kisbér Kisbér is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 1,313
Activity: 0%
Longevity: 99%
Red face

Ki lehet játszani ezt is...
Csak sok idő kell hozzá...
Eltöltesz 7 kört... elmész szabira... 3 nap múlva 59-kor visszajössz, 01-kor már mész is vissza szabira... 3 nappal később 59-kor visszajössz, 01-kor már mész is vissza szabira... és így tovább...
Tudom kicsit sokáig tart, de elvileg ki lehet küszöbölni 0 védelemmel is a 24 kört, csak kérdem én ez mire jó...

Jó lenne, ha Ati elmondaná, hogy mi motoszkált a fejében, mikor ezt a 7 kör védelem, 24 óra piacot kitalálta... Valami oka csak volt, csak még nem jöttem rá, hogy mi
Reply With Quote
  #108  
Old 01-29-2007, 09:42
Kubbi Kubbi is offline
Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Veszprém
Posts: 1,171
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Quote:
Originally Posted by Kisbér View Post
Ki lehet játszani ezt is...
Csak sok idő kell hozzá...
Eltöltesz 7 kört... elmész szabira... 3 nap múlva 59-kor visszajössz, 01-kor már mész is vissza szabira... 3 nappal később 59-kor visszajössz, 01-kor már mész is vissza szabira... és így tovább...
Tudom kicsit sokáig tart, de elvileg ki lehet küszöbölni 0 védelemmel is a 24 kört, csak kérdem én ez mire jó...

Jó lenne, ha Ati elmondaná, hogy mi motoszkált a fejében, mikor ezt a 7 kör védelem, 24 óra piacot kitalálta... Valami oka csak volt, csak még nem jöttem rá, hogy mi
De ha szabin vagy, nem telnek a körök.
Valahol Ati mondta ippen, hogy nem 24óra hanem 24körről van szó.
Vagyis én így emlékszem.
Reply With Quote
  #109  
Old 01-29-2007, 09:57
Szecsa
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Kisbér 24 kör tevékenységét írja le csak éppen szétbontva

Amugy engem is érdekel, hogy miert 7 kor es 24 kor.
Reply With Quote
  #110  
Old 01-29-2007, 09:59
karesz6 karesz6 is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Location: Szeged
Posts: 361
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Kubbi View Post
De ha szabin vagy, nem telnek a körök.
Valahol Ati mondta ippen, hogy nem 24óra hanem 24körről van szó.
Vagyis én így emlékszem.
Arról beszélt hogy szabi 1 körváltás ismét szbai. Ha ezt 51 napig csinálod letelik a piac és nem tud beütni senki. De ez egy kicsit sok.
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Szintlépés előtti fajváltás. Mland Segítség 37 03-16-2007 17:42


All times are GMT +1. The time now is 15:38.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu