Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megbeszélések
Register Stats Members List Today's Posts

Megbeszélések Itt lehet felvetni a javaslatokat, gondolatokat

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #101  
Old 03-01-2007, 19:05
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Meteo View Post
1. Erre már korábban is mondtam, de elmondom most is:

Le lehetne, sőt le kellene szedni, ellentétben, a mostani "ejj ráérünk arra..." estekkel.

Most felteszem valakire, aztán le sem szedi, a fogyást meg max visszaszerzi 1 lopással mástól.

2. Mindentől függetlenül nem egyszer kéne elnyomni.

3. Én elvárnám a vihartól is, hogy ha valakire rárakom, akkor tényleg ártsak, árthassak is vele, és ne csak arra legyen jó, hogy legjobb esteben leállnak a bankjai, meg esteleg 2 könyvtár.

4. A 3-ik pontot nem úgy kell érteni, hogy 3 kör alatt, essen szét, de azért érezze meg, 3 kör alatt is, hogy ne ér rá leszedni. Most ha felteszem valakire szép lassan leszede, a készültsége közben még nő is, ha ügyes, akkor még a lakossága is. Ártó alatt... Kicsit olyan ez, mintha a földrengésnek annyi hatása lenne, hogy egy körre random leállítana 3 épületet.
És már azt sem tartom igaznak, hogy 2-3 nap alatt azért megérzi. Nem is érzi meg, és 2-3 nap alatt bőven megoldja szinte bárki, akinek van egy kis logikája.
Arról meg szerintem ne vitázzatok, hogy ki látszik a pontlistában.
szerintem meg a vihar a taktika része és nekem megfelel úgy ahogy most van éjszaka felrakod a vihart az ellenfélre ha úgy van beállítva az intézője hogy a tornyok vannak alul akkor az emberek kimennek a tornyokból és tudod ütni a vihart mint magát ne úgy akarjátok erősíteni hogy ha felteszel 36 kör vihart az ellen orijára akkor az a vihar legyőzi az ellenfél országát azért ennyire ne durvuljunk sztem!
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...
Reply With Quote
Sponsored Links
  #102  
Old 03-01-2007, 19:15
Meteo's Avatar
Meteo Meteo is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Veszprém/Pécs
Posts: 164
Activity: 0%
Longevity: 94%
Exclamation

Quote:
Originally Posted by Dragon,Szamár :)) View Post
ha úgy van beállítva az intézője hogy a tornyok vannak alul akkor az emberek kimennek a tornyokból és tudod ütni a vihart mint magát ne úgy akarjátok erősíteni hogy ha felteszel 36 kör vihart az ellen orijára akkor az a vihar legyőzi az ellenfél országát azért ennyire ne durvuljunk sztem!
Elmondom harmadszor is.

36 kör vihar NEM EGYENLŐ ellenfél legyőzése. Felrakod a vihart ő meg leszedi. Vagy a helytartó.

Másik: most felrakod a vihart, 8 óra alatt leáll 16 hulladék épület. És akkor hol vannak még a tornyok... Még ha nem is veszi le rögtön, mire észreveszi, bőven tud intézkedni, mert ráér.

Én meg azt mondom, hogy ne érjen rá. Szedje le!
__________________
Est modus in rebus.
Reply With Quote
  #103  
Old 03-01-2007, 19:21
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Meteo View Post
Elmondom harmadszor is.

36 kör vihar NEM EGYENLŐ ellenfél legyőzése. Felrakod a vihart ő meg leszedi. Vagy a helytartó.

Másik: most felrakod a vihart, 8 óra alatt leáll 16 hulladék épület. És akkor hol vannak még a tornyok... Még ha nem is veszi le rögtön, mire észreveszi, bőven tud intézkedni, mert ráér.

Én meg azt mondom, hogy ne érjen rá. Szedje le!
és egy kiélezett orinál mi a hulladék épület ???
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...
Reply With Quote
  #104  
Old 03-01-2007, 20:06
Meteo's Avatar
Meteo Meteo is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Veszprém/Pécs
Posts: 164
Activity: 0%
Longevity: 94%
Post

Quote:
Originally Posted by Dragon,Szamár :)) View Post
és egy kiélezett orinál mi a hulladék épület ???
Attól függ, mire van kiélezve...

De mint olyan, viselje a kockázatokat. Mellesleg nem tudom hogy ha mégis 16 torony leállása miatt be tudod ütni, akkor mire van kiélezve.

Hadist, úgysem ütöd be, torony ide vagy oda, varázslóra nem teszed fel, marad a tolvaj, ott talán még számít, de arra meg egyrészt nem is teszed fel feltétlenül 36 körre, másrészt leszedi, harmadrészt tolinak azért talán van hulladék épülete, visszalopja hamar, stb stb.
__________________
Est modus in rebus.
Reply With Quote
  #105  
Old 03-01-2007, 20:08
Grabi Grabi is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Bp.
Posts: 1,634
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

azért le is lehet ám fokozni népességhiányban, szóval mégegy rossz pont a viharnak.

engem nem zavar a vihar. csak az zavar, hogyha folyamatosan pakolják rám, akkor ki-ki marad egy-egy képzés, ami meg zseton
__________________
Hüpp-hüpp-hüpp barbatrükk (#316178)
Elkapom a grabancodat! (#355763) ANARCH
Barrigon (#64904)
Y Ddraig Goch (#428537)
Reply With Quote
  #106  
Old 03-01-2007, 20:12
Meteo's Avatar
Meteo Meteo is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Veszprém/Pécs
Posts: 164
Activity: 0%
Longevity: 94%
Thumbs up

Quote:
Originally Posted by Hüpike View Post
azért le is lehet ám fokozni népességhiányban, szóval mégegy rossz pont a viharnak.

engem nem zavar a vihar. csak az zavar, hogyha folyamatosan pakolják rám, akkor ki-ki marad egy-egy képzés, ami meg zseton
Hát igen, ezt is már mondtam. Meg azt is, hogy aki ügyes az a vihart szinte meg sem érzi.
__________________
Est modus in rebus.
Reply With Quote
  #107  
Old 03-01-2007, 20:15
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Meteo View Post
Hát igen, ezt is már mondtam. Meg azt is, hogy aki ügyes az a vihart szinte meg sem érzi.
azért megnézném te meddig bírnád háborút
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...
Reply With Quote
  #108  
Old 03-01-2007, 20:20
Meteo's Avatar
Meteo Meteo is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Veszprém/Pécs
Posts: 164
Activity: 0%
Longevity: 94%
Question

Quote:
Originally Posted by Dragon,Szamár :)) View Post
azért megnézném te meddig bírnád háborút
A fenti mondatodat nem tudom értelmezni.

Mikor, mit, miért?
__________________
Est modus in rebus.
Reply With Quote
  #109  
Old 03-01-2007, 20:39
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Meteo View Post
A fenti mondatodat nem tudom értelmezni.

Mikor, mit, miért?
Bármikor egy szövi háborút Kiváncsiságból
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...
Reply With Quote
  #110  
Old 03-01-2007, 20:53
Meteo's Avatar
Meteo Meteo is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Veszprém/Pécs
Posts: 164
Activity: 0%
Longevity: 94%
Post

Quote:
Originally Posted by Dragon,Szamár :)) View Post
Bármikor egy szövi háborút Kiváncsiságból
Attól félek, még mindig nem tudom összerakni, mit szeretnél kérdezni, de az alábbi kettő szösszenetedből megpróbálok összerakni valamit.

"azért megnézném te meddig bírnád háborút "

"Bármikor egy szövi háborút Kiváncsiságból "

Arra következtetek, hogy arra vagy kíváncsi, hogy egy erősített viharral meddig bírnék egy szöviháborút.

Nem tudom.

Gyanítom, körülbelül addig, amíg az ellen szintén vihart kapott tagja. Egyébként meg elég régóta mf vagyok...
__________________
Est modus in rebus.
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 15:47.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu