Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
Prev Previous Post   Next Post Next
  #11  
Old 02-11-2007, 11:50
pea pea is offline
Banned
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 114
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Üdv!
Új vagyok mint a forumon, mint az angol Aban.

Olvasgatom a hozzászólásokat és nem értelek benneteket. Ha jól emlékszem remy valami 7ezer kör fölött van már, amit az Aban töltött, és nem felhúzták, hanem felfedezett, ha jól vettem ki. És most olyan pozícióban van, hogy fordulhat. Más miért van felháborodva? Ha jól tudom, a skarabeusz is épp felmenőben van, és csak idő kérdése, hogy mikor kerülnek forduló helyzetbe.

Azt mondjátok tamagocsi. Szerintem az a tamagocsi, amikor az ember elfként végiszalad a szinteken, és még csak meg sem kell erőltetnie magát, hogy forduljon. Biztos élvezhető az is. Nekem nem.

Mondjátok, hogy hú milyen sokan törlik magukat amiért nem lehet fordulni, és még majd egyszer annyian fel sem lépnek. Ha ezek az illetők, akik törlik magukat és fel sem lépnek, nem törölnék magukat és fellépnének és így csak 30-cal többen lennének az Aban, akkor a 25. fordulhatna, ami jelenleg 157E pont. Nekem 500 körbe telt elérni.

Tudjátok a fociban mi a gól? Amit a bíró megad. Játékos pedig ne bírálja a bírót, vagy ha megteszi ne csodálkozzon, ha kiállítják! Az elsőt is lehet anyázni, csak azt nem értem az miért baj, ha valaki sok pénzzel és idővel megszerezte az első helyet, akkor azt meg akarja tartani.

Szóval az én javaslatom a változásra, hogy tessék szépen nem törölni, és tessék szépen fellépni a B-ből, és mindenféle megerőltetés nélkül lehet fordulni. A felhúzások idejének úgyis vége.

Hogy háborúzik e a két klán, az meg a saját belügye. Ha valaki annyira akar egy kis háborút, az háborúzzon saját maga, ne más tüzénél sütögesse a pecsenyéjét.

hát kb ennyi

pea

ui: Egy éve pár hónapja kezdtem a játékot, és reményeim szerint úgy 1500 kör múlva szeretnék fordulni. Persze addig még nagyon sokminden történhet, de jelenleg így néz ki.
Reply With Quote
Sponsored Links
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Viccek-bármi jöhet robogo Viccek 4748 10-05-2015 17:13
Szerinted milyen az új fórum? robogo A fórumról... :) 93 03-28-2007 08:49
angol VIP Wolfschanze Segítség 11 12-03-2006 23:22
Angol foci Pool Szabadidő, Sport 6 02-13-2006 13:49
Olasz, angol, spanyol foci Pool Szabadidő, Sport 2 02-01-2006 23:31


All times are GMT +1. The time now is 05:00.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu