Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megbeszélések
Register Stats Members List Today's Posts

Megbeszélések Itt lehet felvetni a javaslatokat, gondolatokat

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #91  
Old 01-16-2007, 10:03
Alba Alba is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pápa
Posts: 749
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Na elolvastam.

Igazán tetszik hog valaki azt írja, hogy lerombolják az oriját B be nés vesz egy újat.Gondolod hogy mindeki örömmel adja az oriját vagy mi???
Nevetséges.
Nem hoszen a full kiélezett teli pénzzel lévő országok tulajdonosai csak ugy hobbiból dogatnák el az orijaikat...


Nekem anno jatszott az egész családom.Unokdatesóim mar rég nem játszanak és nem is akarnak.Kb 4-5 éve pihen az országuk egy adott csoportba.
Anno beszeltem velük és szivesen átradnák nekem az orijukat.De ugye ország átadása nem lehetséges.Semmi értéke ninc az oriknakazon tul hogy eszméletlen alacsony a sorszámuk
Reply With Quote
Sponsored Links
  #92  
Old 01-16-2007, 13:33
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Alba View Post
Na elolvastam.

Igazán tetszik hog valaki azt írja, hogy lerombolják az oriját B be nés vesz egy újat.Gondolod hogy mindeki örömmel adja az oriját vagy mi???
Nevetséges.
Nem hoszen a full kiélezett teli pénzzel lévő országok tulajdonosai csak ugy hobbiból dogatnák el az orijaikat...


Nekem anno jatszott az egész családom.Unokdatesóim mar rég nem játszanak és nem is akarnak.Kb 4-5 éve pihen az országuk egy adott csoportba.
Anno beszeltem velük és szivesen átradnák nekem az orijukat.De ugye ország átadása nem lehetséges.Semmi értéke ninc az oriknakazon tul hogy eszméletlen alacsony a sorszámuk
Én pontosan tudom, hogy szinte minden csoportban vannak szépen feltöltött orik évek óta szabin csak arra várva, hogy valakinek szüksége legyen rájuk. Ezeket most tök hivatalosan lehetne odaadni másnak...
És nem, nem hiszem, hogy az ilyenek csak egy csekély hányadot jelentenének az átadott orik közt.
Ha meg alacsony sorszám kell, karácsonykor licitálj egyre
Reply With Quote
  #93  
Old 01-16-2007, 15:04
Princ's Avatar
Princ Princ is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Budapest
Posts: 1,087
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Ha ez a változás bevezetésre kerülne, az alapot teremthetne arra hogy kérjék a normál orik lekapcsolásának lehetőségét. Nem volna jó: inkább temessék az orimat mellém, ha meghalok! :'(
Reply With Quote
  #94  
Old 01-16-2007, 15:40
Penya Penya is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kistelek
Posts: 621
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Végülis teljesen mind1 h mi mire jutunk itt, ha Ati nem támogatja. Ha olvasod megtennéd h leírod látsz e benne valamit vagy a következő takarításnál a kukában fog kikötni?
Reply With Quote
  #95  
Old 01-17-2007, 06:47
laziga's Avatar
laziga laziga is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

[quote=Alba;66159]Na elolvastam.

Igazán tetszik hog valaki azt írja, hogy lerombolják az oriját B be nés vesz egy újat.Gondolod hogy mindeki örömmel adja az oriját vagy mi???
Nevetséges.
Nem hoszen a full kiélezett teli pénzzel lévő országok tulajdonosai csak ugy hobbiból dogatnák el az orijaikat...


Hobbibol hol ész? vippér vazzeg !!! kel 2/b ori oké utalj 5k vippet és kapsz tölem egyet kb igy nézne ki a dolog. vagy akar melyik szinten. és van épp elég multis aki ezt megteheti nem kell még több hogy még lovét is adjunk a kezükbe hogy megérje multizni.
Reply With Quote
  #96  
Old 01-17-2007, 08:21
porika porika is offline
Junior Member
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 43
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Ne haragudjatok, de ez egy hatalmas melléfogás!
Ha nem tudok saját erőmből játszani, majd akkor veszek 1-et?
Ha ezt bevezetik akkor lesznek olyan emberek akik csinálnak ilyen orikat, meg lesznek olyanok akik megveszik. Sorry de ez egy nagyon rossz ötlet
Reply With Quote
  #97  
Old 01-17-2007, 09:31
Alba Alba is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pápa
Posts: 749
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Én nem hiszem hogy sorban állnak azok ai orik akik eladasra állnak.Persze lehetságes de tartom valószíűnek.

Nekem nem kell alacsonyabb sorszám, ki a francot érdekel mi van odairva az ori mögé.

De ez hogy veszel egy orit vipért vag ilyenekek siman megoldható.Mondjuk hogy ha kpasz B ben orit az ori üres lesz és kész.Az orit kapod meg nem a cuccait.
Reply With Quote
  #98  
Old 01-17-2007, 09:54
Viz Viz is offline
Member
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 694
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Alba View Post
Én nem hiszem hogy sorban állnak azok ai orik akik eladasra állnak.Persze lehetságes de tartom valószíűnek.

Nekem nem kell alacsonyabb sorszám, ki a francot érdekel mi van odairva az ori mögé.

De ez hogy veszel egy orit vipért vag ilyenekek siman megoldható.Mondjuk hogy ha kpasz B ben orit az ori üres lesz és kész.Az orit kapod meg nem a cuccait.
Szerintem Albának igaza van nem hinném hogy sorban állnak akik alig várják hogy eladhassák az orijukat:
Ha sorszám kell akkor meg veszel az árverésen amit akarsz.
Azt meg elfelejtettétek hogy ez nem az orik vételére lett kitalálva hanem hogy lehessen ismerős oriját át venni ami amúgy törlésre kerülne.
A kikötések alapján valószínű hogy nem kezdő kapná meg az orit, a csalásokat ( hogy mondjuk leverik az orid, törlöd és belépsz a saját szövidbe új erővel, egyzerűen anynivl ki lehet küszöbölni, hogy 1000 körig nem lehet ugyanabba a csopiba orit átvenni ahol voltál.
És mondjuk évente lehet 1 orit átvenni. Na most akinek ez megéri, az meg csinálja, egybként is szerintem a különleges elbírálás a legjobb, annyi kérés úgyse fog érkezni, ha meg ez a gond, akkor mondjuk csak olyan ori lehet akin van még mondjuk 2 smsnyi aktív vipkör, és ezt elveszik átadáskor, így megérné a supportnak is.
És szerintem ezen sokan nem csalnának, csak aki valami szívfacsaró történetet elő tud adni, évente többször is
Reply With Quote
  #99  
Old 01-17-2007, 14:55
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Hammi View Post
Szerintem Albának igaza van nem hinném hogy sorban állnak akik alig várják hogy eladhassák az orijukat:
Ha sorszám kell akkor meg veszel az árverésen amit akarsz.
Azt meg elfelejtettétek hogy ez nem az orik vételére lett kitalálva hanem hogy lehessen ismerős oriját át venni ami amúgy törlésre kerülne.
A kikötések alapján valószínű hogy nem kezdő kapná meg az orit, a csalásokat ( hogy mondjuk leverik az orid, törlöd és belépsz a saját szövidbe új erővel, egyzerűen anynivl ki lehet küszöbölni, hogy 1000 körig nem lehet ugyanabba a csopiba orit átvenni ahol voltál.
És mondjuk évente lehet 1 orit átvenni. Na most akinek ez megéri, az meg csinálja, egybként is szerintem a különleges elbírálás a legjobb, annyi kérés úgyse fog érkezni, ha meg ez a gond, akkor mondjuk csak olyan ori lehet akin van még mondjuk 2 smsnyi aktív vipkör, és ezt elveszik átadáskor, így megérné a supportnak is.
És szerintem ezen sokan nem csalnának, csak aki valami szívfacsaró történetet elő tud adni, évente többször is

Gyakorlatilag freemailes csoport nem nagyon van, ahol 1k kör óta nem jártam, és vannak akik több orit, és gyorsabban visznek mint én.
Másrészt sorba ugyan nem állok, de ha valaki 5k vipet adna érte, nekiadnám rögtön a B-s orimat. Van benne elég sok föld, sereg és pénz is rendesen...
Az egyedi elbírálást meg korábban írtam miért nem tartom helyesnek.
Reply With Quote
  #100  
Old 01-17-2007, 16:29
Gyula's Avatar
Gyula Gyula is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Oroszlány
Posts: 1,738
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by laziga View Post
Hobbibol hol ész? vippér vazzeg !!! kel 2/b ori oké utalj 5k vippet és kapsz tölem egyet kb igy nézne ki a dolog. vagy akar melyik szinten. és van épp elég multis aki ezt megteheti nem kell még több hogy még lovét is adjunk a kezükbe hogy megérje multizni.

Te komolyan azt hiszed hogy ez csak iylen egyszerüen megy? Te hol élsz? Mert valahol egy más világban az biztos. Azért senki sem fog orikat gyártani vipért eladogassa


2/B-be eljutni még egy jó játékosnak 4.5-5 hónap. Nem fog senki csak azért orit inditani hogy 5hónap játék után kapjon érte némi vipet. Szabályosan játszó játékosnak egyszerre maximum öt országa lehet, esetleg még egy kettő ha nagyon megszervezi és játszik a gyors és a lassu csoportban is.
Aki meg multizik az nem pár vipért csinálja abban nyugodtan legyél biztos
Itt egyébként sem a multirol hanem a szabályos ország átadásrol beszélünk.

Egyébként feljebb tettem néhány javaslatot, talán ezt is bele irtam de ha nem akkor némi kiegészítés.

-főország nem adható át
-föországrol egyszerre lecsatolni max két országot lehet
-két azonosítás között, csak ezt a két orit lehet lecsatolni
-volt oylan javaslat is hogy csak X ideje szabin lévő orit lehet átadni
__________________
Sex, Drog és Rock and Roll

Gyulaword (#79796)
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Több ország irányítása -Fegya- Általános beszélgetés Hódítós témákban 7 09-11-2006 13:15
1 ország vs. 2-3 ország BeeLord Stratégia & Tippek 18 08-17-2006 22:06
Anarchista ország keresése Milán™ Megvalósult javaslatok 6 05-06-2006 18:45


All times are GMT +1. The time now is 17:51.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu