Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megvalósult javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

View Poll Results: A felvetődött javaslatok közül melyiket tartod szimpatikusnak? (Akár többet is.)
Ne kelljen A-ba lépni, de B-ből 2-szer fordulás után legyen új személyiség. 38 40.00%
A-ban maradjon a korábbi top 30% követelmény minden forduláshoz. 47 49.47%
A-ban szigorodjon a top 20% követelmény minden forduláshoz. 4 4.21%
A-ban kisebb %-ok kelljenek, mint lenti csoportokban; más legyen az A-ból és B-ből fordulás igénye. 12 12.63%
A-ban a B-s országénál 1-gyel kisebb kékszámhoz tartozó követelmény legyen. 11 11.58%
Az A-s országnak mindig a saját követelményét kelljen teljesítenie a B-ből való forduláshoz is. 7 7.37%
Legyen kötelező az A-ból is fordulni. 15 15.79%
Maradjon minden úgy, ahogy most van. 23 24.21%
Multiple Choice Poll. Voters: 95. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #301  
Old 11-30-2006, 23:05
NorB NorB is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Budapest
Posts: 322
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by monro View Post
Ezt saját tapasztalatból mondod? Nekem nem úgy tűnt eddig a hozzászólásaid zöme mint egy emberé aki végigpofozta az 1A-t... Ellenben azt állítod,hogy minden csopiban topszövi vagy ahol jársz. Számomra ez a kettő üti egymást Ha nehezebb az amit most csinálsz akkor miért nem vered le az 1A-t is? Ez most nem irónia komolyan. Érdekel, hogy miért nem akarod leverni ott is a trónoló kiskirályokat?
ja, és mi is az a topszövi monro?
általában az a szupercsávók csapata, akik jól beütik saját magukat 16*, és hiperszuper csávók lesznek hirtelen, lásd szinte az összes csopi topja
rossz esetben az egész csopi teteje egy kézben van
a másik az A, ott aztán tényleg szuprecsávó az, akinek akármennyi pénze van, mégis felfedezget, mert jaj a multkor is visszacsaptuk, osztán pár nap mulva már a csillagos égben van, mert felengedik a bratyik
szóval mi is az értékmérő? jelen változásokkal egy szövi kitömve nagy kék számokkal, ez bizony értékmérő lehet, de ne az A csopitól függjön
nem arról van szó, hogy speciel én, vagy akárki más nem akar egy orijával A-t nyerni majd a megfelelő időben, de ennek semmi köze ahhoz, hogy a B-ből fordulhasson, aki akar
Reply With Quote
Sponsored Links
  #302  
Old 11-30-2006, 23:07
NorB NorB is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Budapest
Posts: 322
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Panyi View Post
Sziasztok!

Az a gond, hogy tényleg olyanok vitáznak, akik ismerik az 1/A-t, és olyanok akik teljesen idegenek tőle, és semmit nem tudnak róla.
Olvastam régebben valakitől, hogy az mf-nek rosszabb az 1/a-ban, ha fellép,
de ez nem igaz, az mf arról híres, hogy a jég hátán is megél és halad előre, megvan a szövi nélkül is. Egy jó klánnal az mf-ek az egyéni támadásokat játszva megoldják.
Építkezés? az 5 szint közül némelyik 5. szinten olcsóbb csak az építőanyag, nem beszélve a tekikről, és seregekről...
Aki egy orival játszik az szinte 1-2 évente kerül az 1/A-ba, annyi idő alatt vannak változások amikre megoldást kell találni, és kész
Akinek meg több orija van, annak nem árt, ha van 1 orija bent.
A pénzről pedig annyit, hogy mindenkinél annyi van, amennyit hagytok nála...
Alsóbb szinteken is vannak akik 20 milliárdokkal gazdálkodnak...
A valós életben is szídja mindenki a gazdagokat, ítt annyiból jobb a helyzet, hogy lehet őket ütni is, elismerem, hogy nagyon nehéz, de majd csak lesz itt is egy Leo(Mátrix), aki felülkerekedik a nagyokon.
Egyébként itt könnyebb gazdag ismerőst találni, mint bárhol máshol...
Az pedig elég ciki, hogy egy moderátor fél az 1/A-tól... Mivel a moderátorok a jók, ennyire sok a gonosz csúnya bácsi az 1/A-ban, hogy nem mersz a közelébe jönni?
Az pedig csak jót tenne, ha többen lennénk az 1/a-ban többen férnek a topban is el.... Mástrészt a diplomácia most is tele szabad klánhelyekkel, magányos sehol.... Gyertek az 1/A-ba!!!!
király Panyi, akkor Te lesz az, aki bebizonyítja nekem, hogy mf.ként nem ügy az A tetejére kerülni
hajrá
Reply With Quote
  #303  
Old 11-30-2006, 23:07
Goldy's Avatar
Goldy Goldy is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,166
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Panyi View Post
Akkor nem moderátor, hanem adminisztrátor...
Ez olyan mint a darukezelő, és a logisztikai munkatárs.... ugyanaz....
Panyi száljál már le rólam rendben?, a H-ban nem vagyok én senki se...
Hogy itt mi van a nevem mellé firkantva az meg hót közömbös a H szempontjából...
Reply With Quote
  #304  
Old 11-30-2006, 23:36
Panyi Panyi is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: B.A.Z. megye Tiszaújváros
Posts: 80
Activity: 0%
Longevity: 99%
Unhappy

Quote:
Originally Posted by Goldy View Post
Panyi száljál már le rólam rendben?, a H-ban nem vagyok én senki se...
Hogy itt mi van a nevem mellé firkantva az meg hót közömbös a H szempontjából...
Rendben, látom túl feszült a hangulat...
De azért emlékeztetnék mindenkit, hogy ez egy játék...
Ahol szabályok vannak. Mivel szintekre épül, ez olyan mintha elővennénk egy küldetésekből álló játékot aztán úgy döntünk, hogy elő a cheat kódot és ugorjunk szintet, mert a haver azt mondta, hogy a következő szinten hatalmas szörny vár ránk...
Tudom, hogy a régi játékosok könnyebben hozzájutottak a kis számokhoz.
De azzal nem lesz jobb ha engedményeket tesznek Atiék, és csökken az 1/a létszáma... Nem igaz hogy 400000 oriból nem futja legalább 1000 aktív 1/A-s orira....
Most 616-an vagyunk csak... Nem mind1, hogy mekkora a top30 létszáma 200, vagy 300 ember....
Reply With Quote
  #305  
Old 11-30-2006, 23:37
Panyi Panyi is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: B.A.Z. megye Tiszaújváros
Posts: 80
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by NorB View Post
király Panyi, akkor Te lesz az, aki bebizonyítja nekem, hogy mf.ként nem ügy az A tetejére kerülni
hajrá
Merre jársz? Melyik szinten?
Reply With Quote
  #306  
Old 11-30-2006, 23:40
Grabi Grabi is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Bp.
Posts: 1,634
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

B szinten járnak.
Reply With Quote
  #307  
Old 11-30-2006, 23:44
Panyi Panyi is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: B.A.Z. megye Tiszaújváros
Posts: 80
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Hüpike View Post
B szinten járnak.
Köszi. Akkor őket is hamarosan érinti a dolog....
Reply With Quote
  #308  
Old 12-01-2006, 00:04
bitboss bitboss is offline
Junior Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 94
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

engem felettébb érint a dolog, mert ma, a változtatások után felléptem 1/A-ba. nem voltam még itt soha, nem ismerem. de kipróbálom.
természetesen könnyebb lenne, ha a mult havi követelmények élnének, és ha lenne lehetöségem, talán arra szavaznék. de nem hiszem, hogy a korábbi, lezárt szavazást, bevezetett módositás után visszaállitják. a jelenleg érvényben lévö követelményektöl pedig itt, a szuper magas pontszámu top miatt _félek_, mert nincs senki ismerösöm.
emiatt javasoltam kompromisszumos megoldást
Reply With Quote
  #309  
Old 12-01-2006, 02:07
Arrakis Arrakis is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 630
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by NorB View Post
már megint ez az A-s szemlélet, amiben benne foglaltatik, hogy végtelen pénzed van
csakhogy aki a B-ből lép fel 1500 heki körül az átlag, annak nincs végtelen pénze, de ha sok pénze is van a B-hez képest, az nem elég több ezer heki beépítésére, a sereg megvételére, a kajára, az épíłőanyagra stb
a tegnapi felhördülése rengeteg játékosnak világosan mutatja, mennyire másként látják a népek a dolgot
Tudod pont ezekkel van bajom úgy általában.
Fellép 1500 hekin, ahova addig is nagy üggyel - bajjal fedezett fel, s nulla tartalékkal, bányával, kováccsal, meg 40% körüli barakk + torony%al nekivág az Anak.
És csodálkozik, hogy nem megy semmire.
Ami igazán csalódás volt nekem, hogy ilyen orikat láttam még 3, 3.5kn is az Aban.
Hihetetlen.
S csiripelnek, hogy így az As játék, úgy... jajj de miről is beszélek... ha legalább játszanátok... mert ez minden csak nem az.
Ha legalább megpróbálnátok..
Jap, de mit is kérek, aki addig nem tudott játszani, az ott sem fog megtanulni, csak onnan akkor nem tud továbblépni, mint addig sok helyről tette, mert a kis gyeszora oriját leverik a csudába. Bár azért jópár elérte a top 30% ot, ami szúrta is a szemem.
És akkor ezek a drága jó játékosok jönnek, hogy így kis szám, meg úgy, és hogy milyen nehéz lesz, meg minden.
Dehogy! vannak akiknek sosem kéne kis számot szerezni, még a 2 is sok.

Azzal, hogy az Aban való játék ne legyen kötelező éppen azért nem értek egyet, mint Fegya, nem lenne 150 orinál több az Aban megint, s igen is legyen rákényszerítve minden játékos arra, hogy a játék csúcsán elérjen valamit.
Persze, sok az ori, mert ott zsúfolódik össze mindenki, de csak azért, hogy mindenki mehessen 5. szintre ne adjunk neki kis számot. Mondjuk azt el tudom képzelni, hogy nem teljesít semmit, s akkor is mehet az 5. szintre 1k kör után, csak nem is kap ott semmit, aki meg kis számmal fordult, annak ugyanez a lehetőség - 1 kis számmal. És akkor azért sincs jajveszékelés, hogy nem akarok az Aban játszani, stb.

Igenis ha vki azt akarja, hogy keresnivalója legyen ott próbáljon meg olyan orit építeni, ami tényleg játszható, szedjen össze annyi pénzt, amivel tényleg el tud indulni, s ne arról szóljon minden második beírás, hogy jajj az A ilyen nehéz, jajj a feltételek olyan nehezek.
Hát ettől a sok sipítozástól agybajt lehet kapni.
Reply With Quote
  #310  
Old 12-01-2006, 02:31
Arrakis Arrakis is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 630
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Lehet nem szeretni a véleményemért, de ne haragudjatok, néha úgy érzem már, hogy ez a kis szám olyan lesz, hogy nesze fogd meg jól, s vidd, s adunk mindenkinek egyet, hogy jól érezze magát! Mizzéria, mindenkinek kell egy.
Bubbát idézem, ez sem mindennapi.. Szal azt mondta az elsőt megszerezni még kihívás volt.. hát most hol van ez a kihívás?
Fű - fa kap egyet a két szép szeméért lassan, mert ügyesen fedezett a kis tamagocsi bányás orijában.
S utánna azt mondják, hát igen, a fenti milliárdokat kereső tamagocsizók..
Na de kérem, akkor miért azok vannak ott, miért nem Ő?
Én úgy voltam 12. hogy nem vittem milliárdokat, talán még 1 szerencsétlen milliárdom sem volt, nem tömködte senki a zsebem, eleinte klánban ütöttünk annyi lóval, ami volt, íjam is annyi volt, ami bent volt, s még volt pénzem valamennyit venni, aztán nagyon sokáig egyszemélyesben voltam, s termeltem katkát lett kis pénzem, tényleg tamagocsi volt, de figyelni kellett mikor támadnak, stb. egyben élvezetes is. Ha támadtak mérlegelnem kellett tudok e bontani, ha támadni akartam mérlegelni kellett tudok e majd védelmet venni eleget, ha kell...
Nem azt mondom, hogy ez most is sikerülne, vagy hogy odáig eljutottam az nem volt iszonyat nagy mák, de talán néhányan megpróbálhatnák most is, mint ahogy szerencsére, s ezt is ki kell emeljem sok lelkes ifjú van, aki odaáll hadiorival, aztán lesz ami lesz , vagy én ütök le mást, vagy ők engem alapon elkezd játszani.
Hát én mindig is nekik fogok drukkolni, s azért többnyire ő belőlük alakul ki a felsőbb réteg.Ha több lenne belőlük, vagy legalább az, aki megpróbálja, akkor nem lenne ennyi sírás rívás itt teljesítések miatt. Aki sír, az többnyire azért, mert hú de nehéz oda felfedezni, s addig leütnek érzésekkel ragad billentyűzetet. Vagy a másik verzió, hogy hadiorit csinál, de annyira lelketlenül, hogy az hihetetlen. Nem néz morált, semmit, csak támad egyszer, bejön neki, vagy sem, lényegtelen a 2. ilyennél már visszakézből jön is rá egy sereg valahonnan, s visszaüti, s utánna jön panaszkodni, hogy hát igen, milyen nagyon nehéz a feltételt teljesíteni. Nem egy ilyen iskolapélda a hogy nem szabad csinálnira jön, s kezdi el mondani, hogy utálja az At, mert az mennyire gonosz, ott csak a milliárdosok élnek meg, stb blablabla. Én meg azt mondom, jó ez így ahogy van, aki akar had sírdogáljon.
Egyre szimpibb a jelenlegi rendszer, ebben legalább megvan a követelmény, amit teljesíteni kell mindenkinek, ha akar valamit :P
Kicsit durva, de miért kéne mindenkinek kis hatosa, vagy 9ese legyen?
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 07:19.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu