Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megvalósult javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

View Poll Results: Le állíthasa-e a ht betegség esetén a képzést?
igen, hisz ez csak kényelmi funkció 117 68.42%
nem, mert ez hatalmas előny 54 31.58%
Voters: 171. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #201  
Old 11-29-2006, 21:55
Smooth Scroller Smooth Scroller is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 772
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by wand View Post
he?
annak idáig is így képezett a ht, semmi rendkívüli nem volt benne.
ha -60 tanya miatt éhezni kezd az ori, akkor 2 körig kajál a raktárakból és ennyi alatt visszajön a népessége. és persze ezt előre lehettt látni.
itt kifejezetten arról van szó, hogy előre nem látható dolog miatt megy át negatívba a lakosságod, és olyankor ne képezzen már rá a ht is.
miert jonne vissza a nepesseg, ha kozben tombol a pestis? arrol volt szo - es en is arra irtam -, hogy a betegseg a lenyeg. erre az volt az ominozus javaslat, hogy legyen ugy, hogy emberfolosleg eseten kepezzen csak a ht, addig hadd fogyjon akar kepzessel is a lakossag. en erre mondtam, hogy jo jo, de mar megy a pestis elso nehany kore, es meg EPPEN NEM ment at minuszba a fogi, pont jon a ht bekepez 1000 lakost es atmegy erosen minuszba a fogi. erre mondtam, hogy igy nem lenne jo.
aztan meg ha nem is mukodik majd 65 tanya az pluszba meg okozHAT elvandorlast. hogy van a rakiban kaja attol meg a nep nem jon vissza.

szoval sztem akarhogy is vetjuk a gancsot az 5let ele az a legjobb, leg1szerubb, ha alapjaratban a pestises oriban a ht nem kepez es kesz.
Reply With Quote
Sponsored Links
  #202  
Old 11-29-2006, 23:08
laziga's Avatar
laziga laziga is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Grat hibátlan levezetés)))
Reply With Quote
  #203  
Old 11-30-2006, 10:20
Kisbér Kisbér is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 1,313
Activity: 0%
Longevity: 99%
Talking

Egyértelműen ellenzem

Már így is tevét etetünk...

1. ha támadsz, viseld a következményeket
2. ha a helytartóval képzel, viseld a következményeket
3. ha alszol, viseld a következményeket

A következő 5let az lesz, ha ártót nyomnak rám, és nincs fenn a mp, akkor tegye már fel a helytartó, mert hát ez a logikus, ha benn lennék ezt tenném, és hát ezért van a helytartó, hogy engem helyettesítsen...
Vagy ha lopnak, akkor tegye fel a tisztánlátást már az első lopás után, stb, stb....

Meg hasonló fincsi full-teveetetés felé vezető rögös út...

Én alapvetően mellette vagyok a kényelmi változásoknak, de ez nem kényelmi változás - szerintem -.
A kényelmi változás, pl a tanácsadók oldalán a tekercsek mellett az aktuális tudomány%.
Ez kényelmi változás...

Last edited by Kisbér; 11-30-2006 at 10:25..
Reply With Quote
  #204  
Old 11-30-2006, 10:35
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Kisbér View Post
Egyértelműen ellenzem

Már így is tevét etetünk...

1. ha támadsz, viseld a következményeket
2. ha a helytartóval képzel, viseld a következményeket
3. ha alszol, viseld a következményeket

A következő 5let az lesz, ha ártót nyomnak rám, és nincs fenn a mp, akkor tegye már fel a helytartó, mert hát ez a logikus, ha benn lennék ezt tenném, és hát ezért van a helytartó, hogy engem helyettesítsen...
Vagy ha lopnak, akkor tegye fel a tisztánlátást már az első lopás után, stb, stb....

Meg hasonló fincsi full-teveetetés felé vezető rögös út...

Én alapvetően mellette vagyok a kényelmi változásoknak, de ez nem kényelmi változás - szerintem -.
A kényelmi változás, pl a tanácsadók oldalán a tekercsek mellett az aktuális tudomány%.
Ez kényelmi változás...

Ez egy nagyon rossz hozzászólás volt A pajzsot ugyanis beállíthatod, hogy feltegye a helytartó, bát kétségtelen, nem ártókhoz kötve, ezzel szemben a több körös ártókat LESZEDI.
Reply With Quote
  #205  
Old 11-30-2006, 10:41
Kisbér Kisbér is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 1,313
Activity: 0%
Longevity: 99%
Talking

Quote:
Originally Posted by Synkel View Post
Ez egy nagyon rossz hozzászólás volt A pajzsot ugyanis beállíthatod, hogy feltegye a helytartó, bát kétségtelen, nem ártókhoz kötve, ezzel szemben a több körös ártókat LESZEDI.
Synkel, én azt nagyon jól tudom :-)
De mi lenne, ha bevezetnénk, hogy ha ártó jön, és nincs fenn a vari, akkor is tegye fel...
Vagy ha 1x meglopnak, akkor tegye fel a tisztánlátást.
Vagy minden körváltás után nézzen távot, ha jön valaki felém, tegye fel a védelemvarit...

És még sorolhatnám...

Ki kéne gyalulni a helytartót ahogy van :d
Kíváncsi lennék pár ember játékára
Reply With Quote
  #206  
Old 11-30-2006, 10:42
Kisbér Kisbér is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 1,313
Activity: 0%
Longevity: 99%
Exclamation

Quote:
Originally Posted by Kisbér View Post
Synkel, én azt nagyon jól tudom :-)
De mi lenne, ha bevezetnénk, hogy ha ártó jön, és nincs fenn a vari, akkor is tegye fel...
Vagy ha 1x meglopnak, akkor tegye fel a tisztánlátást.
Vagy minden körváltás után nézzen távot, ha jön valaki felém, tegye fel a védelemvarit...

És még sorolhatnám...

Ki kéne gyalulni a helytartót ahogy van :d
Kíváncsi lennék pár ember játékára
És ha valakinek nem triviális, akkor IRÓNIKUSAN ÍRTAM!!!
Reply With Quote
  #207  
Old 11-30-2006, 11:02
McLoad McLoad is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Location: Nagyvárad
Posts: 135
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

A vihar és száraz ellen már van egy Ht megoldás lásd varázslatok részénél...(lehet fölöslegesen) kár még egy gombot ezért is. Szerintem maradjunk az eredeti javaslatnál mert az jó volt ne kezdjünk el emberhiányos meg viharos esetekre is megoldást kitalálni.
Járvány esetén a helytartó teszi tönkre az orit ez ellen kell szerintem védelem hiszen nem azért fizetjük. Vihar esetén meg más orik amik ellen meg nem kell védelem ugyanis ezért stragégiai játék (talán a meglévök is fölöslegesek de ezen ne kezdjünk el vitázni mert nem erröl szól a topic ha valaki akar nyison rá egy újat).
Reply With Quote
  #208  
Old 11-30-2006, 13:06
laziga's Avatar
laziga laziga is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

igen, ez fontos, hogy itt most csak arrol van szó, hogy ha beteg vagy akkor ne képezzen a ht, minden más eset megoldott a htban, csak ez okoz bibit ha véletlen nem tudsz belépni az oridba mert esetleg dologzol vagy akármi más.
Sajna dolgozni meg van akinek muszály
Reply With Quote
  #209  
Old 11-30-2006, 13:22
Kisbér Kisbér is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 1,313
Activity: 0%
Longevity: 99%
Exclamation

Quote:
Originally Posted by McLoad View Post
A vihar és száraz ellen már van egy Ht megoldás lásd varázslatok részénél...(lehet fölöslegesen) kár még egy gombot ezért is. Szerintem maradjunk az eredeti javaslatnál mert az jó volt ne kezdjünk el emberhiányos meg viharos esetekre is megoldást kitalálni.
Járvány esetén a helytartó teszi tönkre az orit ez ellen kell szerintem védelem hiszen nem azért fizetjük. Vihar esetén meg más orik amik ellen meg nem kell védelem ugyanis ezért stragégiai játék (talán a meglévök is fölöslegesek de ezen ne kezdjünk el vitázni mert nem erröl szól a topic ha valaki akar nyison rá egy újat).
Nem a HT teszi tönkre, hanem Te azzal, hogy úgy támadsz, hogy nem győződsz meg arról, hogy nem lettél-e beteg!
Mert azt mondom, ha az lenne, mint régen, hogy random kapsz betegséget, akkor legyen. De itt nem arról van szó.
Itt arról van szó, hogy kimész támadni, beteg leszel, de azt nem várod meg, akkor az eddigi folyamataid (amit szintén TE állítottál be) tönkretehetik az országod. Ha valakinek ez nem tetszik, akkor leállítod a ht képzését mielőtt csatába indulnál, vagy mielőtt meggyőződnél arről, hogy beteg lettél-e.
Ilyen egyszerű..
Reply With Quote
  #210  
Old 11-30-2006, 13:23
Kisbér Kisbér is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 1,313
Activity: 0%
Longevity: 99%
Exclamation

Quote:
Originally Posted by laziga View Post
igen, ez fontos, hogy itt most csak arrol van szó, hogy ha beteg vagy akkor ne képezzen a ht, minden más eset megoldott a htban, csak ez okoz bibit ha véletlen nem tudsz belépni az oridba mert esetleg dologzol vagy akármi más.
Sajna dolgozni meg van akinek muszály
Támadni sem muszáj, ha utána nem tudsz benézni 3 órával...
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Betegség banyek Stratégia & Tippek 17 11-17-2006 16:16
Fajok, Összekapcsolás, Betegség Makariosz Segítség 25 02-02-2006 10:23


All times are GMT +1. The time now is 23:50.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu