Quote:
Originally Posted by Ati
Ezzel a tamagocsizós idő növekszik csak.
A mostani 12 óra azért nem jó ilyen helyzetben, mert a tényleges tevékenységeket a nap legelejére kell összpontosítania, utána max termel, véd, de semmi akciót nem végezhet. Minél hosszabb ez az idő, annál inkább nő a csak tamagocsizással eltöntendő idő.
A 12 óra teljesen jó, amikor arról van szó, hogy nagyon ritkán megy valaki szabira. Ki lehet egyszer bírni. De mindennapos szabinál ezt az időt számold minden napra. Plusz a szabi ideje.
A termelő országokat ez különösebben nem befolyásolja -- de őket egy támadás se különösebben, mert visszaépül, és kész. Az aktívan játszani akarókat viszont igen.
|
Ez igaz. De akkor mi a megoldás? Nyilván 3 óránál kevesebb nem lehet az akciómentes időszak, és sokkal több sem. Ebből a szempontból mennyit segít a játékidőhöz kötött szabi?
Nekem a játékidőhöz kötött szabival pont az a gondom, hogy csak olyan új játékosok fognak tudni bekerülni, akik a napi 12-16 órát rászánják.