|
|
 |
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu
|
|

06-13-2013, 22:35
|
Member
|
|
Join Date: Jul 2011
Location: Felsőörs
Posts: 177
Activity: 0%
Longevity: 72%
|
|
Quote:
Originally Posted by Ati
Mégegy lehetőség az eddigi ötleteken felül egy olyan csoport, ahol folyamatosan megy ugyan az idő, de a szabi minimum ideje nem 72 óra, hanem például 8 óra.
|
Meg előtte 12 óra pihi?
Akkor marad 4 óra akciózni?
Nem tetszik...
|

06-13-2013, 22:40
|
Junior Member
|
|
Join Date: Sep 2012
Posts: 7
Activity: 0%
Longevity: 66%
|
|
Ahogy már írtam is korábban javaslatként, ebben a spec csopiban felgyorsulhatna nyugodtan minden, beleértve az akciók utáni kényszerjátékot is. Szal ha a szabi 72 óra helyett 8 lenne, akkor az akció utáni lauf is lehetne akár 12 helyett csak ... x óra.
Nem föltétlenül kell ennek így lenni, de logikusan hangzik.
Last edited by Sarki; 06-13-2013 at 22:51..
|

06-14-2013, 00:10
|
Member
|
|
Join Date: Apr 2008
Posts: 1,135
Activity: 0%
Longevity: 88%
|
|
Alapvetően szerintem azzal nincs baj, ha külön csoport lenne, mivel így, aki aktívan akar játszani az játszhat normál csoportban, a kérdés, hogy mennyi játékos menne oda.. az sem jó, ha csak 1-2 játékos és az sem, ha a játékosok nagy része mert akkor a normál csoport fogy el.. 
Viszont az egésznek úgy lenne értelme, ha 5-től 2. szintig lenne ilyen csoport, főleg, mert felfelé haladva kell inkább éjszakázni.. a fordulás kérdése válik még érdekessé.. az, hogy simán fordulhasson valaki A-s ori nélkül és kapjon plusz szemet, szerintem túl nagy könnyítés..
__________________
same old song..
|

06-14-2013, 00:27
|
Administrator
|
|
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,251
Activity: 27%
Longevity: 100%
|
|
Quote:
Originally Posted by none
kérdés, hogy mennyi játékos menne oda.. az sem jó, ha csak 1-2 játékos és az sem, ha a játékosok nagy része mert akkor a normál csoport fogy el.. 
|
Megintcsak egy lehetőség: kell-e egyáltalán külön csoport? Miért ne lehetne a rövidebb szabit behozni a rendes játékba? Erre egyszerű a válasz: naponta akár 3-szor is beléphet körbenézni, miközben nem csinál semmit. Ez nem jó. No de ha nem lehetne akármennyit szabin, és játszania is kellene? Ez egy régebbi, erős ellenállásba ütközött javaslatom, pedig itt milyen sokmindent megoldana egycsapásra.
|

06-14-2013, 04:28
|
 |
Member
|
|
Join Date: Sep 2008
Posts: 111
Activity: 0%
Longevity: 86%
|
|
Nem mennék külön csoportba játszani, csak ha másik 1A-s csoport is lenne szundiidővel. A rövidebb szabadság ötlete tetszik.
Nem az zavar legjobban, hogy éjszaka betámadhatnak, hanem az, ha nem tudok róla. 
|

06-14-2013, 08:27
|
 |
Member
|
|
Join Date: Mar 2010
Posts: 128
Activity: 0%
Longevity: 78%
|
|
A rövidebb szabiidővel kapcsolatban, a szabizást lehetne alsóbb szinteken is szövetségi szabadsághoz hasonlóan megoldani. Különben elég nagy kavarodás lenne.
|

06-14-2013, 09:47
|
Administrator
|
|
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,251
Activity: 27%
Longevity: 100%
|
|
Quote:
Originally Posted by Pacsi
Nem az zavar legjobban, hogy éjszaka betámadhatnak, hanem az, ha nem tudok róla. 
|
Ez alatt mit értesz?
|

06-14-2013, 09:53
|
Administrator
|
|
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,251
Activity: 27%
Longevity: 100%
|
|
Quote:
Originally Posted by Sequator
A rövidebb szabiidővel kapcsolatban, a szabizást lehetne alsóbb szinteken is szövetségi szabadsághoz hasonlóan megoldani. Különben elég nagy kavarodás lenne.
|
Quote:
Originally Posted by Bukta
A rövidebb szabiidő nagyon "veszélyes", szerintem.
Fentebbi szinteken (G, főleg B) így is nagyon híg a pontlista.
Csak egy példa: elteszem szabira, alszok egy jót, és reggel nem jövök vissza, délelőtt benézek, szabi vissza, este megint benézek, dobok két hsz-t a fórumra, piacolok, szabi vissza. Minden el van intézve, de "érinthetetlen" vagyok. Nem jó.
|
Az eredeti szabis javaslat úgy szólt, hogy nincs korlátlan szabi, hanem a klánszabihoz hasonlóan -- kevésbé szigorúan --, amennyit játszol, annyit lehetsz szabin. Ha napi 8 órát szabizni akarsz, akkor napi 8 órát játszanod is kell átlagban.
(A javaslat ott bukott meg, hogy általános nézet volt, hogy nem akarok játszani, hanem pár hét játék után rögtön 2 év szabira menni, és ezt ebben a rendszerben nem lehetne megtenni.)
|

06-14-2013, 09:55
|
 |
Member
|
|
Join Date: Sep 2008
Posts: 111
Activity: 0%
Longevity: 86%
|
|
Tehát: szundizok. Senki sem néz távolt a szöviből, klánból: valaki beüt, mert nem ébresztettek fel, ezért nem tudok idejében reagálni a támadásra (jobban beíjjazni, alábontani, kísérni stb.). Reggel felkelek és nagyon ideges leszek, megfordul a fejemben, hogy újra abbahagyom az egészet... 
|

06-14-2013, 09:55
|
 |
Member
|
|
Join Date: Mar 2010
Posts: 128
Activity: 0%
Longevity: 78%
|
|
Azt hiszem, a legnagyobb gond azzal van, hogy amikor nem vagyunk online (és egyik szövink sincs) nincs, aki távolt néz. Ha nincs távolozás, akkor kiszolgáltatott helyzetben van az ori, szövi, klán.
Csak egy ötlet: mi lenne ha + vip-ért esetleg a jelenlegitől függetlenül be lehetne valahogy előre állítani, hogy fix időpontban nézzen távolt a helytartó. És ha sereg tart az ország felé erről értesítést küld, sms-ben. Aminek persze költsége van, de az levonódna abból a vip pontból.
Aki nem él ezzel annak marad minden a jelenlegi helyzet szerint, aki meg igen az fizet. Szerintem sokan fizetnének egy ilyen extra szolgáltatásért.
|
The Following User Says Thank You to Sequator For This Useful Post:
|
|
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
|
|
Posting Rules
|
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts
HTML code is Off
|
|
|
All times are GMT +1. The time now is 13:48.
 |
|
|
|
|
|
|