Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

View Poll Results: Melyik a legjobb faji varázslat?
Elf - Fantomsereg 34 20.24%
Ork - Szupermarkotány 12 7.14%
Félelf - Árnyak 4 2.38%
Törpe - Raktárkulcs 3 1.79%
Gnóm - Könyvtárkulcs 43 25.60%
Óriás - Szieszta 82 48.81%
Ember - Tükörvarázs 36 21.43%
Multiple Choice Poll. Voters: 168. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #71  
Old 08-16-2006, 23:17
exair exair is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Location: Ecser
Posts: 219
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

te-jo-eg
tobb ertelmi kapacitast vartam toled D
de akkor szajbaragosan elmondom: teny, hogy 500 varival le lehet venni, viszont 500 varija max also csopiban van valakinek (de meg ott is keves) felsobb szinteken pedig nagyon vicces, azert mondtam, hogy le lehet venni 500 varival, hogy erzekeltessem, hogy a szarazvihart milyen konnyu levenni.. ha meg most sem erted szolj!
Reply With Quote
Sponsored Links
  #72  
Old 08-17-2006, 03:02
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by exair View Post
te-jo-eg
tobb ertelmi kapacitast vartam toled D
de akkor szajbaragosan elmondom: teny, hogy 500 varival le lehet venni, viszont 500 varija max also csopiban van valakinek (de meg ott is keves) felsobb szinteken pedig nagyon vicces, azert mondtam, hogy le lehet venni 500 varival, hogy erzekeltessem, hogy a szarazvihart milyen konnyu levenni.. ha meg most sem erted szolj!

Próbálj egyszer tényleg játszani magasabb szinten, ne csak véleményt mondani róla Minél fentebb vagy, annál nehezebb levenni, és annál nagyobbat üt rajtad. A-ban az egyik orkunk, és esetenként a törpénk 8% templommal 3 körös adagokban szedi le magáról a vihart, és a készültsége rég elfogyott, a 36 kör viharból még van bőven... És még mielőtt lejárna, illetve leszedné, megkapja az újabb 36 kört.
Reply With Quote
  #73  
Old 08-17-2006, 12:32
Massza Rex Massza Rex is offline
Member
 
Join Date: Jul 2006
Location: Bp
Posts: 848
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

exair:
Bejegyzésedből úgy tűnik, hogy valszeg 600 hekinél többed még nem volt, így nem érezted át a szárazvihar kártékony hatását alacsony variszám mellett. Ami ált az orkoknál alap. (csak hogy az alap vitához is visszakanyarodjunk)

Gondolom még most sem érzed úgy, hogy saját állításadat cáfoltad meg ugyanazon oldalon...
Reply With Quote
  #74  
Old 08-17-2006, 13:20
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Cool

Quote:
Originally Posted by exair View Post
de akkor szajbaragosan elmondom: teny, hogy 500 varival le lehet venni, viszont 500 varija max also csopiban van valakinek (de meg ott is keves) felsobb szinteken pedig nagyon vicces, azert mondtam, hogy le lehet venni 500 varival, hogy erzekeltessem, hogy a szarazvihart milyen konnyu levenni.. ha meg most sem erted szolj!
eddig figyeltelek és kezdem azt hinni, hogy tényelg ennyire új vagy, és nem vén róka mint ahogy azt állítod. nekem 15600 varival 0% (!!!) az esély a védelem 1 körre való felrakására. igaz az 7000 hekin van és törpével, de ne félj, ennyivel egy elfnek se menne 10% fölé 1 körre se
nem kell beadni a nagyprofit, ha nem vagy az, attól még komolyan veszünk itt, csak akkor nevetünk ki, hogyha az ellenkezőjével kérkedsz és mégis az utóbbi bizonyosodik be rólad...
Reply With Quote
  #75  
Old 08-17-2006, 18:39
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Senki View Post
eddig figyeltelek és kezdem azt hinni, hogy tényelg ennyire új vagy, és nem vén róka mint ahogy azt állítod. nekem 15600 varival 0% (!!!) az esély a védelem 1 körre való felrakására. igaz az 7000 hekin van és törpével, de ne félj, ennyivel egy elfnek se menne 10% fölé 1 körre se
nem kell beadni a nagyprofit, ha nem vagy az, attól még komolyan veszünk itt, csak akkor nevetünk ki, hogyha az ellenkezőjével kérkedsz és mégis az utóbbi bizonyosodik be rólad...
Elf 3600 hekin 40k varival a védelem 6 körre 52%
Reply With Quote
  #76  
Old 08-17-2006, 19:49
Csokibácsi Csokibácsi is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,442
Activity: 0%
Longevity: 99%
Talking

Nem tudom mi nem hihető, nagy hekin is le lehet venni 500 varival ..... az ellenfelet, hála a tolvajoknak :P
__________________
Sorry, this account has been suspended
Reply With Quote
  #77  
Old 08-17-2006, 23:12
exair exair is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Location: Ecser
Posts: 219
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

de most komolyan.. vagy en fogalmazok ilyen sz*rul vagy ti nem ertitek meg amit mondani akarok
500 vari --> altalaban 300 heki koruli orszagokra gondoltam (ott is keves) felsobb szinteket meg sem emlitek, az 500 varis dolgot pedig meg mindig tartom, ugyanis nem mondtam ellent magamnak, attol meg hogy allitok valamit 5. szinten levo eroviszonyok mellett aztan mondok valamit a felsobb szintekrol... 500 varija egy kezdo hadisnak van 200-300 heki korul, es azzal igenis le lehet venni a szarazvihart, azt nem mondtam, hogy 50000 hekin is le tudod venni 500 varival, ha most sem ertitek akkor megyek es felakasztom magam, vagy megtanulok normalisabban fogalmazni..
na de lehet itt mondani, hogy huu tuti szanalmas kezdo hoditos vagyok, pedig nem, csak ti nem ertitek meg a mondanivalomat, vagy lustak vagytok olvasas utan megerteni..
Reply With Quote
  #78  
Old 08-18-2006, 07:37
Colony Colony is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 297
Activity: 0%
Longevity: 99%
Cool Mégse bírtam ki, hogy ne szóljak közbe!

Quote:
Originally Posted by exair View Post
de most komolyan.. vagy en fogalmazok ilyen sz*rul vagy ti nem ertitek meg amit mondani akarok
500 vari --> altalaban 300 heki koruli orszagokra gondoltam (ott is keves) felsobb szinteket meg sem emlitek, az 500 varis dolgot pedig meg mindig tartom, ugyanis nem mondtam ellent magamnak, attol meg hogy allitok valamit 5. szinten levo eroviszonyok mellett aztan mondok valamit a felsobb szintekrol... 500 varija egy kezdo hadisnak van 200-300 heki korul, es azzal igenis le lehet venni a szarazvihart, azt nem mondtam, hogy 50000 hekin is le tudod venni 500 varival, ha most sem ertitek akkor megyek es felakasztom magam, vagy megtanulok normalisabban fogalmazni..
na de lehet itt mondani, hogy huu tuti szanalmas kezdo hoditos vagyok, pedig nem, csak ti nem ertitek meg a mondanivalomat, vagy lustak vagytok olvasas utan megerteni..
Én például megértettem akkor is (bevallom azért le kellett fordítani magyarra! ) csak nem akartam beleszólni ebbe a "faji vari" témába!
Igaz, hogy valaki bulvár újságíró módjára gondolom nem szándékosan, de tévesen összeollózta három különböző válaszod és ez torzította a történet fonalát és egy-két fórumozó számára az értelmezhetőségét.
Annak ellenére, hogy a többiek "tévedtek" megértem őket!!!
Elég sok témában már annyi mindent össze-vissza írogattál, hogy már tökmindegy mit írsz akkor is negatívan fognak reagálni! Ha ezt írod kék az ég, tuti valakinél el van borulva és szürke lesz!
Szóval szerintem maradjunk a faji vari témánál és Te is jobban gondold át továbbiakban, hogy mit írsz és hogyan!!!

További jó fórumozást!
Reply With Quote
  #79  
Old 08-18-2006, 16:20
Massza Rex Massza Rex is offline
Member
 
Join Date: Jul 2006
Location: Bp
Posts: 848
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Annyira sok vita elkerülhető lenne, ha kicsit is vennék az emberek a fáradságot arra, hogy érthető, tömör mondatokban írják le a véleményüket.

De sajna egyesek azt hiszik, hogy a fórumok kötetlenebb közege mentesíti őket a helyesírási szabályok alól. Az igazán "profik" már arra sem figyelnek, hogy elválasszák a szavakat egymástól. (hisz Ők már a vesszőről is rég leszoktak)

Na elég a "tanításból" nem az én tisztem, no meg lehet alapom sincs rá.

Ejtsük az "500 varis" témát, mert elbeszélünk egymás mellett, no meg eleve sem sok értelme volt.

Igazából az "zavar" engem egy picit a hódban, hogy a mágia igen erős a toli és hadi úthoz képest. Nyomtalanul csap le áldozatára, erős a hatása (% alap miatt) és tulajdonképpen nem kell kockáztatni a varinak szinte semmit. (mellesleg olcsó is, hisz sok vari, sok templom, sok rúna)

Vélemény?
Reply With Quote
  #80  
Old 08-18-2006, 17:39
Csocsó's Avatar
Csocsó Csocsó is offline
Member
 
Join Date: Jul 2006
Location: Szombathely
Posts: 115
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by Massza Rex View Post
Igazából az "zavar" engem egy picit a hódban, hogy a mágia igen erős a toli és hadi úthoz képest. Nyomtalanul csap le áldozatára, erős a hatása (% alap miatt) és tulajdonképpen nem kell kockáztatni a varinak szinte semmit. (mellesleg olcsó is, hisz sok vari, sok templom, sok rúna)

Vélemény?
Olcsó???
Mutass egy gazdag varist!
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Varik VS. Tolik Return_the_Hellboy Elvetett javaslatok 29 06-15-2006 22:47


All times are GMT +1. The time now is 21:34.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu