Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Elvetett javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Elvetett javaslatok Könyörtelen leszek, de ami téma egész biztosan nem lesz, azt átmozgatom ebbe a topicba.

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #31  
Old 08-06-2006, 16:55
szamóka's Avatar
szamóka szamóka is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,146
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Cassandra
Igazság szerint épp a fent említett méretü monitoron nézem,1024x768-ban és nekem semmi bajom vele!
Jó neked Szóval vagy az ikonok méretén, vagy a háttérszínén kellene változtatni. Nem mindenki olyan sasszemű, mint te.
Sponsored Links
  #32  
Old 08-06-2006, 16:56
aúú's Avatar
aúú aúú is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 993
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Lyra
Hát hogy villogjanak... Ilyet kérdezni!!! Az uthenger azért hogy hengereljen, a repülő hogy repüljön, Auuu meg hogy kötözködjön.
Várj csak beidézzem neked is és Atisnak is amit Atis írt arról, hogy a haladás útjába álló emberektől mit kér?

Amúgy szerinted azért készültek a azok a villogók, hogy villogjanak szimplán? Ez biza akkor lehetne karácsonyfa égő is nem?

Tehát még 1x felteszem a kérdést, miért készültek a villogók eredetileg? Mi az eredeti funkciójuk?
__________________
Én mindig itt voltam
És mindig itt leszek,
Körülöttem pusztulnak
És születnek emberek.
  #33  
Old 08-06-2006, 17:01
Lyra Lyra is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: É 47°40′ K 23°35′
Posts: 146
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by aúú

Tehát még 1x felteszem a kérdést, miért készültek a villogók eredetileg? Mi az eredeti funkciójuk?
Hát továbbra is azért hogy villogjanak. Hogy melyik ikon mikor villódzik azt az 6ározza meg hogy országodat éppen milyen behatások érik. Sőt!! Most hogy a Hóditóban felütötte fejét a szép new világ, egyszerre láthatod ha ipeg lopnak, ezt meg is üzenik egyidőben, plusz a piacról hazatéső árudra szemet vetett egy rablóbanda...
Ez azért tagadhatatlanul jó dolog!!!
  #34  
Old 08-06-2006, 17:04
szamóka's Avatar
szamóka szamóka is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,146
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Lyra
14"-os monitor??? Annál már sok helyen az ultrahang monitorja is nagyobb!!! De pl monokrom moncsin egész vaditóan nézki az uj Style... Tessék a menüket sötétszürkére venni mert a fekete/fehér moncsimon nem ütős a játék-környezet....
Oké. Bocs, de eszembe jutott, hogy nem csak olyanok játszanak (és fizetnek!), akiknek 19"-os monitor virít az íróasztalon.

OFF: esetleg munkahelyről/iskolából játszanak max 5K-s sávszéllel (80Kbyte-os képek), vagy van képük mobilról ránézni az országukra...
/OFF
  #35  
Old 08-06-2006, 17:12
Lyra Lyra is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: É 47°40′ K 23°35′
Posts: 146
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by szamóka
Oké. Bocs, de eszembe jutott, hogy nem csak olyanok játszanak (és fizetnek!), akiknek 19"-os monitor virít az íróasztalon.

OFF: esetleg munkahelyről/iskolából játszanak max 5K-s sávszéllel (80Kbyte-os képek), vagy van képük mobilról ránézni az országukra...
/OFF

Szamóka, azért maradjunk reálisak... NEm az a jellemző hogy valaki 14" monitoron hóditózik.... Cégeknél, de megmerem kockáztatni hogy iskolák esetében sem nagyon találsz 14"-os moncsit. A sávszélesség kérdésében nem nyilatkozom, mert hogy nem vagyok vele képben, de faxmodemen keresztül ki fogom próbálni hogy hogy fut a game...
  #36  
Old 08-06-2006, 17:12
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Arrow

nah akkor most beszólok én is... nekem 15"os a monitorom, 1152×864es felbontás 40% fényerőn 100% kontraszton megy, 80HZ frissítéssel... ezen a villogás láttszik de hogy mit akar nem. jó, megszokható meg miegyéb de valóban jobban örülnék, hogyha valahogy kontrasztosabb lenne az a villogó ikon... tehát a piac sárgább stb... mert így alig kivehető a rajzolat... (pedig bitang jó szemem van és sötétszürke a hátterem világosszürke betűkkel amit szinte a családban egyedül én olvasok el röhögve, szemmeregetés nélkül, ahogy a pontlistát is lazán látom, de a villogót nehezen veszem ki... és persze, meg lehet szokni, de ha van lehetőség könnyebben értelmezhető villogót csinálni, akkor ugyanmár miért ne lehessen megtenni azt...) (jó az SZF ikonja már egész jó alapból is de az a sárga ragyogás a könyv körül picit lehetne élénkebb...)

Last edited by Senki; 08-06-2006 at 17:19..
  #37  
Old 08-06-2006, 17:20
szamóka's Avatar
szamóka szamóka is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,146
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Összesen 4, azaz négy ikon hátterét kellene átszinezni
  #38  
Old 08-06-2006, 17:24
szamóka's Avatar
szamóka szamóka is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,146
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Lyra
Szamóka, azért maradjunk reálisak... NEm az a jellemző hogy valaki 14" monitoron hóditózik....
Cassandrával már ketten vagyunk, figyelembe véve az eddigi hozzászólók számát, ez egész jó arány

Quote:
Originally Posted by Lyra
Cégeknél, de megmerem kockáztatni hogy iskolák esetében sem nagyon találsz 14"-os moncsit.
Itt spec a sávszélre gondoltam, nem a moncsira.
  #39  
Old 08-06-2006, 17:27
PEZ PEZ is offline
Junior Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 5
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

A szinekkel szerintem is lehetne variálni.
Ha már van, legyen feltünő, és első pillantásra egyértelmű.
Persze meg lehet szokni ezt is, csak inkább visszalépésnek tartom.
  #40  
Old 08-06-2006, 17:43
Cassandra Cassandra is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,146
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by szamóka
Cassandrával már ketten vagyunk, figyelembe véve az eddigi hozzászólók számát, ez egész jó arány
De én látom az ikonokat.Engem nem zavar a méretük és már automatice tudom mi micsoda, annyit villogtak az elmúlt időben.
__________________
"Csak keresed magad,
Hogy mire vagy jó?
Csak kérdezed magad,
Hogy mire vagy jó?
Ha a szíved cserben hagy,
Mire vagy jó?
Ha a dühöd elragad,
Mire vagy jó?"
Sponsored Links
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 03:42.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu