Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > Egyéb
Register Stats Members List Today's Posts

Egyéb Minden, ami máshova nem fér

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #3881  
Old 09-21-2010, 14:51
Merengő Merengő is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Location: Komárom
Posts: 1,545
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Hogyhogy nem számít? És ha lesz 10-15-20 eseted, amit egyfelől ki kell fizetned, de sokkal fontosabb, hogy mindegyiknél az lesz, hogy Te nem vetted észre a hamisat, akkor mi lesz? Lehet, hogy egyik se Te voltál, hanem valamelyik kollégád, és mégis hosszútávon Te jársz nagyon rosszul? Most nem a 10ezer forintról van itt szó, hanem arról, hogy egy idő után, ha sok ilyen van a Te neved mellett, akkor nem biztos, hogy megtartanak abban a pozicióban, pedig lehet, hogy egyik sem a Te sarad.
gondolom neki amit ott hagynak kötelessége lenne átnézni, ha már a nevét adja hozzá. és ezek után én át is nézném a helyében.
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Merengő For This Useful Post:
Sponsored Links
  #3882  
Old 09-21-2010, 20:47
Hex's Avatar
Hex Hex is offline
Member
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 1,626
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Hogyhogy nem számít? És ha lesz 10-15-20 eseted, amit egyfelől ki kell fizetned, de sokkal fontosabb, hogy mindegyiknél az lesz, hogy Te nem vetted észre a hamisat, akkor mi lesz? Lehet, hogy egyik se Te voltál, hanem valamelyik kollégád, és mégis hosszútávon Te jársz nagyon rosszul? Most nem a 10ezer forintról van itt szó, hanem arról, hogy egy idő után, ha sok ilyen van a Te neved mellett, akkor nem biztos, hogy megtartanak abban a pozicióban, pedig lehet, hogy egyik sem a Te sarad.
levontam belőle a tanulságot. Kollégáktól is csak úgy veszek át pénzt, hogy megnézem de a gondolatod elejére is válaszolok: igen, így járnék
Reply With Quote
  #3883  
Old 09-21-2010, 20:49
Hex's Avatar
Hex Hex is offline
Member
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 1,626
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Quote:
Originally Posted by tisztelet63 View Post
gondolom neki amit ott hagynak kötelessége lenne átnézni, ha már a nevét adja hozzá. és ezek után én át is nézném a helyében.
Amit az ügyfelek behoznak azt át is nézem. Ha 3.000 db. bankjegyről van is szó, egyesével átnézem, a munkatársaimét nem szoktam, mivel megbízom bennük. Lővésed sincsa a banki melóhoz. Azt hiszi mindenki, hogy havaii, dizsi, dől a lé.

Ha nincs szerencséd dől az kifelé is.
Reply With Quote
  #3884  
Old 09-21-2010, 23:00
[HTPA]GeeForce's Avatar
[HTPA]GeeForce [HTPA]GeeForce is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Csonka-Magyarország
Posts: 4,643
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Mondjuk éhező bankárt még nem láttam, ezt azért valljuk be.
Ráadásul egy rakás infórmációhoz elsőként jut hozzá az, aki bankoknál vezető pozícióban van. Magyarul előnnyel indul egy tőkeáttétes tőzsdén...
Szóval havonta akár milliókat is meg tud keresni azzal, hogy mondjuk fél órával előbb jut infóhoz, mint más...
Tudom, hogy nehéz munka, mert figyelni kell, leterheli az ember agyát, de azért sajnálni egy bankárt se fogok.

Ezt abszolut nem bántásként mondom, csak azért írtam le, mert szerintem a "dől a lé kifelé" mondatrész kicsit erős.
__________________
ஜ۩۞۩ஜ 
~~~ SHUT UP AND ENJOY THE HARDCORE ~~~
ஜ۩۞۩ஜ 
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to [HTPA]GeeForce For This Useful Post:
  #3885  
Old 09-22-2010, 04:58
Olasz Olasz is offline
Member
 
Join Date: Jun 2009
Location: Budapest (Csepel)
Posts: 386
Activity: 0%
Longevity: 81%
Default

Nem hiszem el, hogy nem lehet bemásolni a fórumra a Teljes eseménylistát!!!
Quote:
Hibás üzenet. Kérünk, hogy tartsd be a fórum szabályait, vagy ne használd a fórumot. Köszönjük.
Mindig ezt az üzenetet írja ki!!!
A múltkor meg egy linket akartam bemásolni, de azt sem engedte!
Nem értem ennek miért kell így működnie!

U.i.: Ja és szövifórum, nem nagyfórum!
Reply With Quote
  #3886  
Old 09-22-2010, 07:04
Hex's Avatar
Hex Hex is offline
Member
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 1,626
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Quote:
Originally Posted by [HTPA]GeeForce View Post
Mondjuk éhező bankárt még nem láttam, ezt azért valljuk be.
Ráadásul egy rakás infórmációhoz elsőként jut hozzá az, aki bankoknál vezető pozícióban van. Magyarul előnnyel indul egy tőkeáttétes tőzsdén...
Szóval havonta akár milliókat is meg tud keresni azzal, hogy mondjuk fél órával előbb jut infóhoz, mint más...
Tudom, hogy nehéz munka, mert figyelni kell, leterheli az ember agyát, de azért sajnálni egy bankárt se fogok.

Ezt abszolut nem bántásként mondom, csak azért írtam le, mert szerintem a "dől a lé kifelé" mondatrész kicsit erős.
Neked sincs sok lővésed a banki melóhoz. Saját számlás dolgokat előre be kell jelentenünk a pénzmosási osztályra,legalább 1 nappal. Ennyit az elsőként megtudott infóról

másrészt a bankár és a banki ügyintéző között óriási különbség van, leírjam, vagy megnézed a neten?

már miért lenne erős? tavaly kolléganőmnek egymás után két nap két 20k-ás hiánya volt. Az akkori havi fizujából nettó 40k -

u.i.: a bankárokat én sem sajnálom

Last edited by Hex; 09-22-2010 at 07:09..
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Hex For This Useful Post:
  #3887  
Old 09-22-2010, 16:26
Merengő Merengő is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Location: Komárom
Posts: 1,545
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by Hex View Post
Amit az ügyfelek behoznak azt át is nézem. Ha 3.000 db. bankjegyről van is szó, egyesével átnézem, a munkatársaimét nem szoktam, mivel megbízom bennük. Lővésed sincsa a banki melóhoz. Azt hiszi mindenki, hogy havaii, dizsi, dől a lé.

Ha nincs szerencséd dől az kifelé is.
félreértesz, én az "ott hagynak" -ot arra értettem amit a munkatársaid hagynak ott. nem is értem miért nem tetszett a hsz-em 4 embernek mikor semmi rosszat nem írtam benne, csak kb azt, h én átnézném ezek után azt a pénzt amit nem én veszek át, de a nevem adom hozzá.
Reply With Quote
  #3888  
Old 09-22-2010, 16:44
Hex's Avatar
Hex Hex is offline
Member
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 1,626
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Quote:
Originally Posted by tisztelet63 View Post
félreértesz, én az "ott hagynak" -ot arra értettem amit a munkatársaid hagynak ott. nem is értem miért nem tetszett a hsz-em 4 embernek mikor semmi rosszat nem írtam benne, csak kb azt, h én átnézném ezek után azt a pénzt amit nem én veszek át, de a nevem adom hozzá.
ezek után átfogom nézni, még ami a központból jött vissza, azt is
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Hex For This Useful Post:
  #3889  
Old 09-22-2010, 16:51
Princ's Avatar
Princ Princ is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Budapest
Posts: 1,087
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Hex View Post
ezek után átfogom nézni, még ami a központból jött vissza, azt is
nem úgy volt h túlmunka miatt nem nézted át? mert akkor inkább annál a hiba aki kiszórta az embereket szabira és maradtatok 4-en.
feltételezem ezért nem tetszett Tisztelet hsz-e
__________________

Reply With Quote
  #3890  
Old 09-22-2010, 17:05
Hex's Avatar
Hex Hex is offline
Member
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 1,626
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Quote:
Originally Posted by Princ View Post
nem úgy volt h túlmunka miatt nem nézted át? mert akkor inkább annál a hiba aki kiszórta az embereket szabira és maradtatok 4-en.
feltételezem ezért nem tetszett Tisztelet hsz-e
aznap 4-en voltunk a fiókban, akkor estem vissza szabiról (11 ember helyett) és mivel 19.-e volt, így sokan voltak az ügyfelek (20.án áfa fizetés) /1-2 szabi, a többi beteg volt/lett/
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 6 (0 members and 6 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 04:55.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu