Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megbeszélések
Register Stats Members List Today's Posts

Megbeszélések Itt lehet felvetni a javaslatokat, gondolatokat

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #251  
Old 08-29-2010, 18:42
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by ErdelyMagyaria View Post
Sracok ezek amiket soroltok hozzatartozik az 1A-s jatekhoz, most azzal h egy illegalitast szeretnetek megszuntetni ugy h ezutan legalis lesz... hat ez szerintem nem az igazi ut. Aki ervekre kivancsi h miert az olvasson vissza mert el volt reszemrol tobbszor is magyarazva es kivesezve h mit lehetne szerintem megengedni es mit nem. Ami Demoklesz kardjat illeti hat szerintem nem egy kellene a fejunk folott lebegjen hanem legalabb 3 vagy tobb. Ertsetek ezt ugy h teljesen betiltani a belepkedeseket. Akkor lenne igazan szep a hodito. Sokan esnenek pofara h igy fogalmazzak...
Szeretem az esélyegyenlőséget. Ha megtiltott a belépkedés (amit természetesen aktív játékosokkal való játékkal még csak-csak kompenzálni lehet), akkor előnybe kerül az az általában marhanagy aktivitással rendelkező 1-2 klánvezér, akinek nincs fix ip címe, de pofája van... Tessék, íme előtted van az általad gyűlöltnek tartott 1-2 ember irányította 10fős klán.

Quote:
Originally Posted by RRRrrr View Post
Az a baj, hogy egyáltalán nem lenne elég szerintem csak eldönteni, hogy okés akkor ez most nem kell, mert gond nélkül menne tovább az egymáshoz belépkedés.
Azt is tiltani kéne szerintem, és anarchal büntetni. Bár ebbe sosem mennek majd bele a megmondóemberek, hiszen ezen nőttek fel (és olyan nagyra)
Megmondóemberek??? Kicsit megpróbálom ezt tényleg kicsit magamra venni... Olvasd feljebb. Nem beszélve arról, hogy tényleg szeretnék esetleg máshol is belépni, pl egy netkávézóban, ha kell, és akkor rettegjek, hogy megyek anarchba, ha valaki onnan már játszott?

Quote:
Originally Posted by Ricsi MUD View Post
Nem azért kell bevenni egy új tagot a klánba, hogy többen legyünk, hanem azért, hogy erősítést jelentsen.
Ha ezt a teljhatalmat bevezetnéd, akkor mindenki erősítés lenne, hisz mindig lesz mögötte egy vezér, aki majd egyengeti mellette/helyette a kicsiny útját...
Ez messze sem áll a teljhatalomhoz... A teljhatalom még mindig a változtatható ip cím vezet...

Mondok egy példát: aktív, támadó szellemű klán vagyunk. Országot keresek, jelentkezik is rá egy frissen fellépő. Felmérem, hogy mire lehet jó, azt mondja, hogy pl nappal 4 órát dolgozik, amikor nem tud géphez jönni, éjjel nem nagyon szeretne, hétvégén meg kirándulgat a családról, így csak waplehetősége van.
Végigondolom, egyértelműen elfet ajánlanék neki, de arra nincs többre szükség a klánban. Szépen elbúcsúzunk, és biztosan elf lesz.

A módosítással viszont azt mondom, hogy így belefér egy gnóm. Ugyanis a gnómnak is elég nagy védelme van, kevesebb ország fog kimenni rá, és ha lehetőség van védeni egy sereget, akkor azt meg tudom tenni, ha ő véletlenül nem...

Quote:
Originally Posted by Peter Rose View Post
Megjegyzem, vezérként egyetlen klántársam belépési adatait sem tudom, s tudomásom szerint a többiek sem másét. Így nekünk is jó lenne, de mégsem...
Hány ork van a klánban? Volt már klánütésetek? Bizony, ekkora védelmet ad klánban az elf...

Quote:
Originally Posted by Blacky View Post
Ugyanis pont az emberi gyarlóság lesz kivéve a játékból..Ugyanis szerintem pont attól szép az 1/A is mert eddig voltak olyan ütések amik azért sikerültek, mert
ad 1 az egyik játékos bealudt és nem nézett távolba
ad 2 az egyik tag éppen elfelejtett piacolni és nem cserélt sereget
ad 3 az egyik játékos uram bocsá nem bontott mert elaludta vagy éppen orvosnál volt , értekezlet volt vagy meló vagy bármi.....

tehát az emberi tényezö ami szinesebbé tenné a játékot..Gondolom az már csak a sors fura fintora ugye, meg paranois , meg összeesküvés elmélet ugye ??? / hogy mit ad isten hogy hogy nem épp a top 1 klán vezérének jutott eszébe ez a javaslat ????
ad 1: ha ezután bealszik, akkor is bemegy a támadás
ad 2: ez esetben a klánvezért tehet valamit, de ekkora bakit egy 2 fős klánban sem tolerálnék
ad 3: segíthet a vezér, de nem akadályozhatja meg, hogy a szépen kiszámolt, bőven beférő seregek bemenjenek...

ad 4: ha eltűnnek a kis sereges ütések, én tapsikolni fogok örömömben, mert nem szerettem soha. Ennyit bárki meg tud csinálni, és csak lutri, hogy az ellenfél észreveszi-e. Ha valaki elf lett, akkor fedezzen csak ne használjon ki az esetek 5%-ában egy elalvást...
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to vityu For This Useful Post:
Sponsored Links
  #252  
Old 08-29-2010, 18:46
Killer's Avatar
Killer Killer is offline
Member
 
Join Date: Sep 2006
Location: Kurityán
Posts: 1,033
Activity: 0%
Longevity: 96%
Cool

Quote:
Originally Posted by Rob View Post
az előzményeket sikerült elővasni?

emlékeztetőül:





szerinted, kedves taszi, ez így frankó?
az a te hsz-edre írtam de persze a másik bajnok is magáraveheti nyugodtan.
persze nem arra az egyre csak azt idéztem nem mindet.
__________________
Killer Land re (#353982)
Killer Land0 (#364507)
Killer Land1 (#384284)
Killer Land2 (#513419)
Reply With Quote
  #253  
Old 08-29-2010, 18:56
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Takanohana View Post
Ez a megadni a belépőkódot és belépkedni más országába tilos vagy nem tilos, hát ez nekem kicsit zavaros. Nem kötözködni akarok Ati, de most úgy nyilatkozol, hogy a világon semmi szabálytalan nincs benne, de a nyitó hsz-ben még sűrűn emlegettél anarchba helyezést ez ügyben. Sőt, azt írtad, hogy volt is már anarchba helyezés ilyen miatt, akkor az jogtalan volt?
Egymás országából TILOS bármiféle támadó akciót indítani, mert az ugye anarchhoz vezet. De mindenfajta tiltással gyakorlatilag retteghetek akár csak a koliban is játszani, mert mi van, ha a kimenő 1 db IP-n más is játszik, nem csak én...
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
  #254  
Old 08-29-2010, 19:04
Rob Rob is offline
Member
 
Join Date: May 2009
Posts: 238
Activity: 0%
Longevity: 81%
Default

Quote:
Originally Posted by taszi View Post
az a te hsz-edre írtam de persze a másik bajnok is magáraveheti nyugodtan.
persze nem arra az egyre csak azt idéztem nem mindet.
látom beszedted az esti fogalmazásgátlódat. fika egy érvelés, de mindegy majd legközelebb jobban sikerül
Reply With Quote
  #255  
Old 08-29-2010, 19:30
Killer's Avatar
Killer Killer is offline
Member
 
Join Date: Sep 2006
Location: Kurityán
Posts: 1,033
Activity: 0%
Longevity: 96%
Cool

Quote:
Originally Posted by Rob View Post
látom beszedted az esti fogalmazásgátlódat. fika egy érvelés, de mindegy majd legközelebb jobban sikerül

fika érvelés is elég ehez a súlycsoporthoz
__________________
Killer Land re (#353982)
Killer Land0 (#364507)
Killer Land1 (#384284)
Killer Land2 (#513419)
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Killer For This Useful Post:
  #256  
Old 08-29-2010, 21:36
Peter Rose Peter Rose is offline
Junior Member
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 97
Activity: 0%
Longevity: 80%
Default

vityu
Hány ork van a klánban? Volt már klánütésetek? Bizony, ekkora védelmet ad klánban az elf...

20% az elfek aránya.
Reply With Quote
  #257  
Old 08-29-2010, 21:39
Redback's Avatar
Redback Redback is offline
Member
 
Join Date: Jun 2007
Location: Nyíregyháza
Posts: 2,975
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Quote:
Originally Posted by Peter Rose View Post
vityu
Hány ork van a klánban? Volt már klánütésetek? Bizony, ekkora védelmet ad klánban az elf...

20% az elfek aránya.
Megkérdezhetem ez hogyan kapcsolódik ide?
__________________
Redológia (#455305) [1/A] [SZK]

Non omnis moriar (#701164) [3/G]
Reply With Quote
  #258  
Old 08-29-2010, 21:41
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Peter Rose View Post
20% az elfek aránya.
Akkor mondjam, hogy jól szervezett a klán? De ha nem aktívak a tagok, nem érhetőek el éjszaka, akkor ki fogják szúrni. Mint azt írtam, aktivitással ki lehet váltani az egymáshoz belépkedés adta előnyöket a többi klánnal szemben... De ha az nincs meg, akkor sose lesz a klán elől.
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
  #259  
Old 08-29-2010, 21:42
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Redback View Post
Megkérdezhetem ez hogyan kapcsolódik ide?
Az első rész engem idézett. Csak a vége volt az infó.
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
  #260  
Old 08-29-2010, 22:27
Szesy Szesy is offline
Member
 
Join Date: Aug 2009
Location: Mitchelstown
Posts: 322
Activity: 0%
Longevity: 80%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
De ha az nincs meg, akkor sose lesz a klán elől.
Lehet ez nem is cél
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
új szerep a bandknak. Rém Elvetett javaslatok 0 02-25-2007 12:48
Szemelyisegek erositese. SATU Elvetett javaslatok 0 12-07-2006 15:16
Élőhalott faj erősítése. Rém Elvetett javaslatok 10 07-30-2006 08:29
Szövik erősítése Tyborrex Elvetett javaslatok 4 04-19-2006 20:14


All times are GMT +1. The time now is 19:24.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu