Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megvalósult javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

View Poll Results: Szerinted? (ötletek a nyitó írásban)
1. ötlet 14 16.47%
2. ötlet 8 9.41%
3. ötlet 27 31.76%
4. ötlet 3 3.53%
5. ötlet 4 4.71%
Más ötlet (írd le) 13 15.29%
Maradjon így, ahogy most van 16 18.82%
Voters: 85. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #951  
Old 08-18-2010, 16:47
Takanohana Takanohana is offline
Member
 
Join Date: Aug 2008
Location: Budapest
Posts: 279
Activity: 0%
Longevity: 86%
Default

Quote:
Originally Posted by NewJackCity View Post
szerintem attol hogy lessz egy ilyen menekulőút A-bol az semmin nem változtat
max lessz ilyen is
de még mindig nagyságrendekkel konnyebb lesz egy orit tartani A-ban top30-ban és B-bol forogni feleannyi hekirol igazi szemekért mint két-háromszor akkora hekirol fél szemért
szerintem ugyanugy fog továbbra is egyre foljebb menni a top30 a mocsárbol az életbe nem lessz tavacska a menekulőut ellenére se
max magashegyi mocsárrá változik

igazábol nem is látok jó megoldást a dologra
viszont normális megoldás ugy se fog szuletni ami mindenkinek jó hisz két teljesen ellentétes erdek áll szemben
nyilván a nagyobb oriknak nem erdekuk hogy elveszitsék a foldutánpotlást ami a top30-ert tolongásban kialakul és kisklánban le lehet aratni....

végulis elfér egy ilyen menekulőút hogy fix hekirol 2szer fordulva kapjon szemet
ha valaki nagyon ugyetlen de szeret jáccani annak legalább nem torlodnak fol az orijai egymás mogé ugy hogy nem tud lépni bármit csinál
Nem biztos, hogy ügyetlen, de nem ez a lényeg. Akinek már van országa top 30-ban és B-ből forog, az persze, hogy nem fogja a kétszer körbemenetelt választani. Aki viszont most ér fel A-ba, meggondolja, hogy felvigye-e az országát a topba (ami egyre messzebb van), vagy inkább még egyszer körbemenjen. Legkésőbb akkor rájön, melyik neki a kedvezőbb, mikor eléri a könnyített fordulás fix hekijét. Megnézi, ez meddig tartott neki, a meredeken emelkedő fedezési költségekkel mennyi idő lesz még a top, és dönt.
Reply With Quote
Sponsored Links
  #952  
Old 08-18-2010, 21:19
monro's Avatar
monro monro is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,050
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by none View Post
ha 4k hekiig kell felmenni könnyen lehet hogy többen merne bevállalni mást is elf helyet mivel kisebbek a veszteségek.. egy ütés miatt nem veszíti el 1 hónap "munkáját".. kevesebb pénzből is el lehet érni amit a feljövetel aaltt simán össze lehet szedni.. ha nem kell attól félnie hogy elbukja a hónapok alatt összefedezgetett földet talán még kedvet is kap néhány ember az 1/A-hoz.. a te javaslatod semmit nem változtat..
elfmocsár eltüntetésem miért cél? ha nem lenne elfmocsár akkor lenen ott egy szakadék.. lehet elfeket nehéz beverni, de a semmit még nehezebb
új csoport kialakulása.. erre lehetne jó az amit Tsobi mondot.. személyiségenként növekvő top (egy fordulással +szem de mindig az Aban vagy bben többszemes orihoz mért top elérése szükséges) ez a megoldás semmilyen szétszakadást nem jelentene hosszútávon.. az Aban kezdőknek nagy segítség lenne aki meg 10 szemmel szaladozik kicsi nehezítést kapna..
erre az az ellenérv se helytálló, hogy ez nehezítés, mert a cél az Aban kezdőknek való könnyítés.. a javaslat nekik nagy könnyítést jelent(lehet a jobbaknak nehezítés, de amiért a topik elindult arra megoldást jelenthet) és akár fel is lendítheti a csoportot bár ezt nem lehet megmondani előre..
Ha ezt nekem címezted lécci fordítsd le magyarra. Ha másnak akkor kérlek ne engem idézz elötte. Semmit nem értettem belőle bocsi
Reply With Quote
  #953  
Old 08-18-2010, 21:28
monro's Avatar
monro monro is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,050
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Takanohana View Post
A B-ből való fordulás nem gond? Esetleg mivel Te nem fordulsz B-ből, meg kéne szüntetni. Igazi játékos nem B-ből forog.
Nem. Fordulhatna mindenki a 2B-ből akkor nem kéne ez a topic. És az onnan fordulók menjenek 2 kört vagy választás alapján a szerzett személyiséget adhatják az 1A-s orinak(ők akkor természetesen nem kapnak) akkor nem kell mégegy kört menni. A konkrét 1A lefordulók pedig azonnal kapnak uj szemet... Nem is lenne gond a fenntartott elfekkel.
Reply With Quote
  #954  
Old 08-18-2010, 21:31
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,199
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by monro View Post
Nem. Fordulhatna mindenki a 2B-ből akkor nem kéne ez a topic. És az onnan fordulók menjenek 2 kört vagy választás alapján a szerzett személyiséget adhatják az 1A-s orinak(ők akkor természetesen nem kapnak) akkor nem kell mégegy kört menni. A konkrét 1A lefordulók pedig azonnal kapnak uj szemet... Nem is lenne gond a fenntartott elfekkel.
Ezt nem tartom jó ötletnek. Nagyon nem részletezem, hogy miért, elég csak pár üzenetet visszaolvasni, hogy olyanokkal találkozz, akik soha nem akartak A-ban játszani, de mivel "kellett", ezért belevágtak, és most imádják. Ha ők B-ből forognak, az A-t sose próbálják ki, akkor ma szegényebb lenne velük a felső csoport.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
The Following 4 Users Say Thank You to Ati For This Useful Post:
  #955  
Old 08-18-2010, 21:33
Alg Alg is offline
Member
 
Join Date: Jun 2009
Location: Törökszentmikós/B.P.-TTNY
Posts: 317
Activity: 0%
Longevity: 81%
Default

Quote:
Originally Posted by monro View Post
Nem. Fordulhatna mindenki a 2B-ből akkor nem kéne ez a topic. És az onnan fordulók menjenek 2 kört vagy választás alapján a szerzett személyiséget adhatják az 1A-s orinak(ők akkor természetesen nem kapnak) akkor nem kell mégegy kört menni. A konkrét 1A lefordulók pedig azonnal kapnak uj szemet... Nem is lenne gond a fenntartott elfekkel.
És ti szépen eljátszogatnátok az A-ban olyan... hányan is? Ötvenen-hatvanan? Előbb-utóbb az Aréna sorsára jutna az A is.
__________________
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Alg For This Useful Post:
  #956  
Old 08-18-2010, 21:35
monro's Avatar
monro monro is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,050
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Ezt nem tartom jó ötletnek. Nagyon nem részletezem, hogy miért, elég csak pár üzenetet visszaolvasni, hogy olyanokkal találkozz, akik soha nem akartak A-ban játszani, de mivel "kellett", ezért belevágtak, és most imádják. Ha ők B-ből forognak, az A-t sose próbálják ki, akkor ma szegényebb lenne velük a felső csoport.
Ebben mondjuk igazat adok neked...
Először ma
Reply With Quote
  #957  
Old 08-18-2010, 21:39
monro's Avatar
monro monro is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,050
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Alg View Post
És ti szépen eljátszogatnátok az A-ban olyan... hányan is? Ötvenen-hatvanan? Előbb-utóbb az Aréna sorsára jutna az A is.
Alg téged tuti valami "Kandikamera" küldött rám...
Reply With Quote
The Following 4 Users Say Thank You to monro For This Useful Post:
  #958  
Old 08-19-2010, 00:33
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by monro View Post
Alg téged tuti valami "Kandikamera" küldött rám...
Sajnos ebben az egyben igazat kell adnom neki,ha csak azok játszanának az A-ban akik tényleg ott akarnának akkor 2-3év alatt oda jutnánk mint az aréna, azzal a különbséggel,hogy ott legalább 2havonta van egy csekély esélyük az új belépőknek
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Kutyuleee For This Useful Post:
  #959  
Old 08-19-2010, 00:44
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Amúgy du. volt egy félreértésem sztem (és tán monrónak is)... bár még mindig nem értem Ati-t hogy a fix hekis fordulás hogy befolyásolná a klánbelépéseket és a kedvezményeket akár közvetetten is...
De ha már tévútra futottam, sztem nem lenne egy haszontalan ötlet az,ha a klánbalépési kedvezményeket nem a top30-hoz kötnénk,hanem a fordulási fix hekihez (feltéve ha egyáltalán bekerül ez a változtatás). Ez amellett hogy nagyban segítené a feltörekvő klánokat az elf mocsár átugrálásában,még 1 indok is lenne,hogy miért probálja meg a top30-at az ember egy nagyobb klánban akár. főleg,hogy egy jó betonelf minden nagyklánban elfér kaját termelni és a védelmet erősiteni
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Kutyuleee For This Useful Post:
  #960  
Old 08-19-2010, 08:33
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Kutyuleee View Post
Amúgy du. volt egy félreértésem sztem (és tán monrónak is)... bár még mindig nem értem Ati-t hogy a fix hekis fordulás hogy befolyásolná a klánbelépéseket és a kedvezményeket akár közvetetten is...
De ha már tévútra futottam, sztem nem lenne egy haszontalan ötlet az,ha a klánbalépési kedvezményeket nem a top30-hoz kötnénk,hanem a fordulási fix hekihez (feltéve ha egyáltalán bekerül ez a változtatás). Ez amellett hogy nagyban segítené a feltörekvő klánokat az elf mocsár átugrálásában,még 1 indok is lenne,hogy miért probálja meg a top30-at az ember egy nagyobb klánban akár. főleg,hogy egy jó betonelf minden nagyklánban elfér kaját termelni és a védelmet erősiteni
Ez szerintem felejtos, hiszen ez a kedvezmeny, mint kiderult, tobbet art, mint hasznal sajnos, a rallaskori kidobalasok miatt. Ne terjesszuk mar ezt ki meg jobban... Ertem ez alatt azt, hogy aki kihasznalja, es atmegy mas klanba, hogy tudjon utni, pofara esik, mert a masik klan is kihasznalja, es kidobalja a tagjait... (Persze ha megvalosul a tobb koros klanbol kitetel, akkor nincs gondom az otlettel)
__________________
Remedy

Last edited by Remedy; 08-19-2010 at 08:37..
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Anarchba való fordulás megváltoztatása! Stoky(Gárdi) NEXUS Megvalósult javaslatok 309 11-24-2012 18:30
A felfedezés könnyítése. Serg Megbeszélések 29 03-01-2010 16:07
Román 1/A könnyítése ErdelyMagyaria Általános beszélgetés Hódítós témákban 26 12-07-2007 11:33
Román 1/A könnyítése Robin Általános beszélgetés Hódítós témákban 7 07-25-2007 18:16
2B-ből való fordulás Milán™ Elvetett javaslatok 1 05-16-2006 16:12


All times are GMT +1. The time now is 18:34.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu