Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Segítség
Register Stats Members List Today's Posts

Segítség Ha elakadtál, és nem tudod hogyan indulj, vagy hogyan tovább, írd meg a kérdésed itt, és a tapasztaltabb játékosok segítenek.

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #11  
Old 08-08-2010, 12:05
RRRrrr RRRrrr is offline
Member
 
Join Date: Aug 2009
Location: Miskolc (a fények városa:))
Posts: 389
Activity: 0%
Longevity: 80%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
Nem hiszem, hogy leugattalak, csak úgy éreztem, hogy a követelés nem feltétlenül állja meg a helyét. 20-30 íjászon problémázni...

A játék még akkor is élvezhető, akkor is azt adta 10éven keresztül neked, amit a következő pár évben még biztosan adhat. Ha ezért abba akarod hagyni, akkor nem a játékkal van a hiba, talán már meguntad...


Nem akarok beleszólni (pedig már meg is tettem ), de nekem is inkább "leugatásnak" tűnt a hszed mint segítségnek. Nem várható el minden játékostól, hogy olyan profi legyen mint Te. Lehet neked nem okoz gondot, de ő csak segítséget kért, és nemhiszem hogy megkapta tőled :P
Sponsored Links
  #12  
Old 08-08-2010, 12:08
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by RRRrrr View Post
Nem akarok beleszólni (pedig már meg is tettem ), de nekem is inkább "leugatásnak" tűnt a hszed mint segítségnek. Nem várható el minden játékostól, hogy olyan profi legyen mint Te. Lehet neked nem okoz gondot, de ő csak segítséget kért, és nemhiszem hogy megkapta tőled :P
A segítséget megkapta Atitól. Nem tudom, hogy mit segítsek, hiszen soha sem foglalkoztam az elhulló egységekkel, csak reagáltam a fokozódó követelésre, hogy már azonnal a súgóban a helye.

Bocsánat, ha nyers voltam, de nem hisze, hogy ez egy akkora kaliberű dolog lenne, amire nem lehet egyedül rájönni, vagy esetleg problémázni kellene rajta, sőt abba kéne miatta hagyni a játékot...
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
The Following 2 Users Say Thank You to vityu For This Useful Post:
  #13  
Old 08-08-2010, 12:15
RRRrrr RRRrrr is offline
Member
 
Join Date: Aug 2009
Location: Miskolc (a fények városa:))
Posts: 389
Activity: 0%
Longevity: 80%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
A segítséget megkapta Atitól. Nem tudom, hogy mit segítsek, hiszen soha sem foglalkoztam az elhulló egységekkel, csak reagáltam a fokozódó követelésre, hogy már azonnal a súgóban a helye.

Bocsánat, ha nyers voltam, de nem hisze, hogy ez egy akkora kaliberű dolog lenne, amire nem lehet egyedül rájönni, vagy esetleg problémázni kellene rajta, sőt abba kéne miatta hagyni a játékot...
Ez is igaz, sokan túl hamar előveszik az "abbahagyom a játékot" kártyát amint olyan történik ami nem tetszik nekik Nah mindegy, a segítséget tény hogy megkapta, talán jobban boldogul ezután.
  #14  
Old 08-08-2010, 19:50
Merengő Merengő is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Location: Komárom
Posts: 1,545
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by jon1981 View Post
megfelelő mennyiségű gabona kell nekik stb.
és ezt a megfelelő mennyiségű gabonát melyik országnak kell biztosítani?
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
szövetséges részesedés földfoglalásnál Paliking Nem hiba 1 05-04-2010 11:47
Szövetséges támadása :-) Eke Általános beszélgetés Hódítós témákban 6 04-29-2009 18:45
Szövetséges részesedés? puma Segítség 14 01-20-2008 15:06
Szövetséges segítség vityu Általános beszélgetés Hódítós témákban 15 01-14-2008 01:20
Szövetséges támadása:) J.Ati Elvetett javaslatok 1 09-24-2007 12:15


All times are GMT +1. The time now is 07:08.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu