Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Segítség
Register Stats Members List Today's Posts

Segítség Ha elakadtál, és nem tudod hogyan indulj, vagy hogyan tovább, írd meg a kérdésed itt, és a tapasztaltabb játékosok segítenek.

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #101  
Old 06-07-2006, 10:43
Colony Colony is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 297
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Köszi mindkettőtök válaszát!
Tehát, ha a B-ből lépek A-ba akkor sincs az általam említett minimális föld, csak körbefordulásnál? Sorry sosem figyeltem még erre!
(Azthiszem ideje lesz már fordulni és hiányosságaim csiszolgatni ....hiányoznak is már az 5-ös szint "nagycsatái")

Last edited by Colony; 06-07-2006 at 10:46..
Sponsored Links
  #102  
Old 06-07-2006, 15:04
aúú's Avatar
aúú aúú is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 993
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Colony
Köszi mindkettőtök válaszát!
Tehát, ha a B-ből lépek A-ba akkor sincs az általam említett minimális föld, csak körbefordulásnál? Sorry sosem figyeltem még erre!
(Azthiszem ideje lesz már fordulni és hiányosságaim csiszolgatni ....hiányoznak is már az 5-ös szint "nagycsatái")
De, B-ben minden esetben van minimális föld, akár fellépsz, akár fordulsz...
__________________
Én mindig itt voltam
És mindig itt leszek,
Körülöttem pusztulnak
És születnek emberek.
  #103  
Old 06-08-2006, 12:00
gaborth4
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Sziasztok!

A következő kérdésem lenne:

Van egy orim a 4/K ban, és van egy másik az 5/W-ben. A két ori össze van kötve.
Az 5-ben lévő orim kész a szintlépésre, de azt olvastam, hogy azonos szinten nem lehet két ori.
Viszont az 5-ben lévő orimnál minden feltétel zöldben van, annak ellenére, hogy van orim a 4-ben.

Léphetek vagy nem?

Előre is köszi a segítséget.
  #104  
Old 06-08-2006, 13:33
Milán™
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by gaborth4
Sziasztok!

A következő kérdésem lenne:

Van egy orim a 4/K ban, és van egy másik az 5/W-ben. A két ori össze van kötve.
Az 5-ben lévő orim kész a szintlépésre, de azt olvastam, hogy azonos szinten nem lehet két ori.
Viszont az 5-ben lévő orimnál minden feltétel zöldben van, annak ellenére, hogy van orim a 4-ben.

Léphetek vagy nem?

Előre is köszi a segítséget.
Léphetsz mivel 5W-ből 4L-be jutsz és a másik orid 4k-ban van.4-es szinten lehet két orid de csak ha különböző 4-es csopiban vannak
  #105  
Old 06-08-2006, 19:39
gaborth4
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Köszi a választ.
  #106  
Old 07-26-2006, 08:01
Iceman Iceman is offline
Junior Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 25
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Sziasztok!
Szint lépéssel volna kérdésem.180-ik helyen vagyok (normál csop.) és megfelelek minden szempontból a szint lépéshez.Léphetek vagy az első helyre kell feljussak és csak utána? Ez lenne az első szint lépésem,bocs ha hűje a kérdés csak nem akarok semmit elsietni meg elrontani.
Mikor szintet lépek lehet választani,h. 2-ik személyiség vagy 5-ről 4-re? Vagy hogy működik?
Előre is kösz a választ.
  #107  
Old 07-26-2006, 08:36
Colony Colony is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 297
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Iceman
Sziasztok!
Szint lépéssel volna kérdésem.180-ik helyen vagyok (normál csop.) és megfelelek minden szempontból a szint lépéshez.Léphetek vagy az első helyre kell feljussak és csak utána? Ez lenne az első szint lépésem,bocs ha hűje a kérdés csak nem akarok semmit elsietni meg elrontani.
Mikor szintet lépek lehet választani,h. 2-ik személyiség vagy 5-ről 4-re? Vagy hogy működik?
Előre is kösz a választ.
Igen, léphetsz! Normál csoportban a Top 30%-ban kell eltölteni 336 kört az lényegtelen, hogy a 30%-on belül hanyadik helyen vagy. (tehát nem kell elsőnek lenni)

A +személyiséget akkor kapod, ha az összes szintet végigjártad és körbefordulsz vissza az 5-ös szintre. Tehát 5-4-3-2-1 és onnan az 5-ös szintre megint.
  #108  
Old 07-26-2006, 10:56
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Ezzel szemben viszont személyiséget válthatsz szintlépésnél, bár továbbra is csak egy lehet neked.
  #109  
Old 07-26-2006, 11:05
aúú's Avatar
aúú aúú is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 993
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Sőt, a fajodat is ki kell választani szintlépés előtt... ezért érdemes eleve megnézned, hogy mikor van körváltás abban a csopiban, ahova kerülni fogsz és úgy lépni, hogy legyen időd mindent rendesen beállítani, másképpen igen nagyokat tudsz szívni...
Amúgy általánosságban érvényes az is, hogy ha úgy érzed, hogy egy csoportban aránylag könnyen haladsz és még nem érted el a szintlépésnél átvihető max földet, akkor érdemes maradni tovább azon a szinten és megpróbálni elérni ezt a heki számot (5-en ugyibár a 600 hekit).
__________________
Én mindig itt voltam
És mindig itt leszek,
Körülöttem pusztulnak
És születnek emberek.
  #110  
Old 07-26-2006, 16:27
Iceman Iceman is offline
Junior Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 25
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Most 391 hekim van (full-ra tele) és ha jól értem érdemes még ezen a szinten maradni és gyűjteni hekit,ha könnyen haladok.És most ha szabiznék egyet (nem leszek nett közelbe kb.10-12 napig) ez idő alatt változik a topban eltöltött idő vagy teljesen megáll amíg a szabi tart?
Köszönöm a válaszokat Colony,Synkel,aúú !!
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 01:10.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu