Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #7921  
Old 03-11-2010, 07:06
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by csabi View Post
nah, ez azért túlzás, h senki, ahogy láttam te is ki mentél már rá és anno én is neki köszönhetek 929 hektárt, ami a minimum földemhez kellett is.
Nem is épp rád, vagy rátok gondoltam
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...
Reply With Quote
Sponsored Links
  #7922  
Old 03-11-2010, 07:16
monro's Avatar
monro monro is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,050
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by csabi View Post
Legnagyobb egyéni foglalás tegnapról az 1. szinten:
2010-03-10 16:01:08 Arcodba lépek! (#363027) elfoglalt 467 hektárt Absolut (#545200) országától.
Gratulálok Iron komoly munkát végeztél tegnap.
Hogyan történt? Autóban ültem és nem láttam Iron gömbjét wapról, így éplsita alapján számoltam ki a szembemenetelnél az elengedhető sereget plusz 10%-ot.
Csakhogy volt neki egy komoly 30-40k s emberhiánya is amit ott nem láttam. Vilma a szövim MNT-ben volt vele és 1szövim volt gépelött aki viszont se felmérni se gömbölni nem tudta a távolság miatt.

Így meghasaltam egy sereget ami kb az ő férőhelyeinek a fele volt. Nem lett elég Iron meg tudta fogni ugyhogy a háború ezen szakaszához szívből gratulálok. A többit meg hagy ne kelljen kommentálni. Az is hatékony játék volt.
Reply With Quote
  #7923  
Old 03-11-2010, 08:50
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,199
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Dragon,Szamár :)) View Post
Igaza volt Remynek töketlen egy banda ...
Remy nem azt mondta, hogy tőkétlen?
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
The Following 6 Users Say Thank You to Ati For This Useful Post:
  #7924  
Old 03-11-2010, 09:57
Padlócsempe Padlócsempe is offline
Member
 
Join Date: Jan 2009
Location: Budapest
Posts: 773
Activity: 0%
Longevity: 84%
Default

Quote:
Originally Posted by Dragon,Szamár :)) View Post
azt sajnálom, hogy Iron már nem először csinálja meg ezt, de senki még csak ki se ment rá. Igaza volt Remynek töketlen egy banda ...
Csak 4 sereget kapott most, meg általában 2-3-szor ütötték be ilyen helyzetben olyanok, akik messze vannak tőle játéktudásban.

Mások legalább tudják, hogyha az ellenfélnek minden épülete építés alatt áll, akkor nem lehet tőle foglalni.
__________________
Padlócsempe (6) (#216127) [4/L]
Csempe (3) (#396380) [1/A]
Padlófütés (2) (#560612) [3/G]
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Padlócsempe For This Useful Post:
  #7925  
Old 03-11-2010, 10:28
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Padlócsempe View Post

Mások legalább tudják, hogyha az ellenfélnek minden épülete építés alatt áll, akkor nem lehet tőle foglalni.
Masok azt nem tudjak, hogy az ingyen moral sose rossz?
__________________
Remedy
Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to Remedy For This Useful Post:
  #7926  
Old 03-11-2010, 11:56
Iron's Avatar
Iron Iron is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 686
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Dragon,Szamár :)) View Post
"Gratulálok"


"Köszi" Dragi
__________________
***Pékek*** (#4247)1/A klán
Arcodba lépek! (2) (#363027) 1/A
Járvány (#321676) 3/G
Iron (#486000) 2/B

Last edited by Iron; 03-11-2010 at 12:21..
Reply With Quote
  #7927  
Old 03-11-2010, 12:00
Iron's Avatar
Iron Iron is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 686
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by LiverPool View Post
Szerintem meg Ironnak csak gratulálni lehet, hogy ekkora ellenszélben, ami neki fúj A-ban, képes még ilyeneket ütni.
Az, hogy mennyi pénzt ver el erre, sztem senkire nem tartozik, hiszen az A=pénz


Örülök, az olyanoknak akik nem csak azt látják, hogy húú de mocsok ez az Iron, most se hagyta magát szét üttetni...hanem gratulál mert mindent elkövetek azrét, hogy foglaljak, és próbáljam mérsékelni a veszteséget ha úgy alakúl, és sajnos az ilyen pénzbe kerül, de a pénz azért van, hogy elköltsük.
__________________
***Pékek*** (#4247)1/A klán
Arcodba lépek! (2) (#363027) 1/A
Járvány (#321676) 3/G
Iron (#486000) 2/B
Reply With Quote
  #7928  
Old 03-11-2010, 12:02
Iron's Avatar
Iron Iron is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 686
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Dragon,Szamár :)) View Post
Ment egy zöld kommentár nélkül csak a színtiszta események

Miért nem ide írod azt a nagy hadi ütközetet amit Monróval és társával játszottunk, sunyin zöldbe lehordassz, és terjeszted a hülyeségeket? Eltudom sajnos képzelni nagyon sok játékosról, és rólad is. Írd le ide, hogy történt SZERINTED és lássa azt mindenki, mert csak abból tanulunk egymástól, de ha te sunyin leírod másnak zöldbe, hogy Iron ezt csinálta Iron azt csinálta jajj de utálom, hogy most se sikerült földet foglalni tőle, Utáld ezért te is...bla bla, sok értelmét nem látom...
__________________
***Pékek*** (#4247)1/A klán
Arcodba lépek! (2) (#363027) 1/A
Járvány (#321676) 3/G
Iron (#486000) 2/B
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Iron For This Useful Post:
  #7929  
Old 03-11-2010, 12:13
Iron's Avatar
Iron Iron is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 686
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by monro View Post
Gratulálok Iron komoly munkát végeztél tegnap.
Hogyan történt? Autóban ültem és nem láttam Iron gömbjét wapról, így éplsita alapján számoltam ki a szembemenetelnél az elengedhető sereget plusz 10%-ot.
Csakhogy volt neki egy komoly 30-40k s emberhiánya is amit ott nem láttam. Vilma a szövim MNT-ben volt vele és 1szövim volt gépelött aki viszont se felmérni se gömbölni nem tudta a távolság miatt.

Így meghasaltam egy sereget ami kb az ő férőhelyeinek a fele volt. Nem lett elég Iron meg tudta fogni ugyhogy a háború ezen szakaszához szívből gratulálok. A többit meg hagy ne kelljen kommentálni. Az is hatékony játék volt.


Köszi Monró a gratulációt.

Leírom a mi részünkről, hogy történtek a dolgok:

Délután 1 óráis körváltás után láttuk, hogy az Olumposz klánt próbált ütni, de nem sikerült nekik sajnos, és gondoltam akkor legömböztetem azokat az orijukat akiket elérünk. A gömbök láttán, nem sok pénzre lehetett számítani, és mivel elég rossz részen voltam, gondoltam itt az idő, hogy megpróbáljam beütni Monrót. Fokozni felesleegsen nem akartam rá, ezért inkább közelebb égettem, ere jöt a levél tőle, hogy tisztességtelen vele szemben, hogy égetem, és csalódna bennem ha ezek után nem ütném meg sereggel. (Teljesen egyet értek vele, mert az ilyen ártó akciókat én is elvetem, ha utánna nincs hasznot húzó próbálkozás) De az égetés már azért kellett, hogy sereggel rá tudjak állni. Rámentem és reméltem nincs pénzük levédeni, vagy esetleg szembe jönni. Tévedtem. Monró 2 sereggel próbált vissza és szerencsémre engedtem el sereget, és még a barakkból is tudtam felszabadítani az emberhiányomnak köszönhetően. Monró ezt nem kalkulálta ahogy én sem Sancuary ellen nem olyan rég, és megfogtam a 2 seregét, ezt így terveztük, igaz a társát nem terveztem be, hogy ő is kitud rám jönni. Lebontottam és lefele ütött, ekkor még monró kinn volt. Visszafokoztam Nemesek földjére és rámentem, ekkor Monró hazaért és számítottam arra, hogy fokozni fog utánnam. Köztem és Nemesek között a sereg beérése előtt 18-20k értékkülönbség volt, és gondoltuk nem fog bontani ennyit, hogy alám kerüljön, és kicsit ráfokoztam, hogy maximáljam a foglalás mértékét, de hibáztunk és sikerült mégis alám bontania. Az emberek elmentek az orimból, és estem 8k értéket, de igyis ott maradt a 400 pontkülönbség köztünk, és most se felém billent a mérleg nyelve mert felette voltam. Lefele sikerült visszafoglalnom az elvesztett területet. Ekkor már Monró rajtam volt. Gondodtunk, számoltunk, taktikáztunk, de arra jutottunk, hogy építsük át az orim, és legyen meg az a 400 heki plusz amit végülis leütöttem róla, ezért lebontottunk átépítettünk. Hazaért a seregem hagytam neki elegendő helyet, erre Nobody kijött rám mint oly sokszor, és mivel neki sem szerettem volna földet adni a hazajövő sereget piacra dobtam és a maradék barakkot is újra húztam, így 0-át foglalt. Az épületek beépültek, és 400 heki értékével van többem. 400 heki = 6 mrd-be került.

Most ezen lehet gondolkodni megérte-e vagy sem.

Bocsi, ha kicsit hosszú lettem.
__________________
***Pékek*** (#4247)1/A klán
Arcodba lépek! (2) (#363027) 1/A
Járvány (#321676) 3/G
Iron (#486000) 2/B
Reply With Quote
The Following 7 Users Say Thank You to Iron For This Useful Post:
  #7930  
Old 03-11-2010, 12:17
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Iron View Post
Az épületek beépültek, és 400 heki értékével van többem. 400 heki = 6 mrd-be került.

Most ezen lehet gondolkodni megérte-e vagy sem.
Kiszámoltam, kb ennyi lenne ugyanennyit fedezni nekem.
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 8 (1 members and 7 guests)
Tsobi

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 12:21.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu