Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

View Poll Results: Ha rendeznénk 2010-ben is hasonló párbajsorozatot, rész vennél rajta?
Igen. 17 68.00%
Nem. 8 32.00%
Voters: 25. You may not vote on this poll

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #611  
Old 05-23-2009, 04:51
Harcosok's Avatar
Harcosok Harcosok is offline
Member
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 752
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Pool nincs mire előadni magad megint nincs.
Az elején 2ütést bevittem tudomásom szerint Tuvalu ellen. Majd valaki erősítsen meg,hogy ő volt J. Én onnantól ütés nélkül nyertem volna(nem is akartam ütni). Csak tolizva, varizva, fokozva...

Északkelet Magyarországon tegnap vihar volt, én 21:33kor (itt tuti)sok -sok egységgel lekapcsoltam a gépet mivel nem kívánom a nagy semmiért elrontani a gépem.

Nincs itt gond ,mert,hogy ki emelgetett kit??
Hát nem tudom én valahogy a pontenciális esélyeseknek tudtam ártani . Ellenem sikeres akció:
Az előírt minimális lefémelés ami árán 18hekit szereztem(19:12)
7%tolikészüli levitel miután már letudtam az utolsó lopásom(21:00 körül)
3% tolikészüli levitel miután már letudtam az utolsó lopásom(21 körül)
4kör vihar kv közepén(21körül)
2kör vihar kv végén(21 körül)
2kör vihar kv végén(21 körül)

Nem szokott ennyi lenni Akkor már van mit emlegetnem?


Tudtommal J Tuvalu volt és most mire kell büszkének lenni?
Első körben indult az üresre (csak fordították) és még a fórumon előadja magát,hogy mindenki az ürest üti.
Igen mindenki képzett ellene lovat egyből én nem.

Aki ott volt tisztában volt az esélyekkel tisztában volt azzal,hogy nem fokoztam nem ütöttem a végén, nem variztam, nem toliztam.
És ezzel együtt tisztában lehet azzal is,hogy mik is voltak a valós esélyek Tuvalunak és nekem.

Ha J volt Tuvalu én elküldöm neki melyik körben mit képzett mit épített ,mint bontott még azt is,hogy a 4óráson mit fog csinálni.
Na ez a jó taktika? Hát ez nem jó amit teljesen látok ez nem az.
__________________
Mi Atyánk, aki a mennyekben vagy, szenteltessék meg a te neved, jöjjön el a te országod, legyen meg a te akaratod, amint a mennyben, úgy a földön is. Mindennapi kenyerünket add meg nekünk ma, és bocsásd meg vétkeinket, miképpen mi is megbocsátunk az ellenünk vétkezőknek, és ne vigy minket kísértésbe, de szabadíts meg a gonosztól.

Last edited by Harcosok; 05-23-2009 at 07:50..
The Following User Says Thank You to Harcosok For This Useful Post:
Sponsored Links
  #612  
Old 05-23-2009, 06:57
none none is offline
Member
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 1,135
Activity: 0%
Longevity: 87%
Default

Quote:
Originally Posted by Harcosok View Post
Pool nincs mire előadni magad megint nincs.
Az elején 2ütést bevittem tudomásom szerint Tuvalu ellen. Majd valaki erősítsen meg,hogy ő volt J. Én onnantól ütés nélkül nyertem volna(nem is akartam ütni). Csak tolizva varizva fokozva...

Észak-kelet Magyarországon tegnap vihar volt én 21:33kor (itt tuti)
Sok -sok egységgel lekapcsoltam a gépet mivel nem kívánom a nagy semmiért elrontani a gépem.

Nincs itt gond ,mert,hogy ki emelgetett kit??
Hát nem tudom én valahogy a pontenciális esélyeseknek tudtam ártani . Ellenem sikeres akció:
Az előírt minimális lefémelés ami árán 18hekit szereztem(19:12)
7%tolikészüli levitel miután már letudtam az utolsó lopásom(21:00 körül)
3% tolikészüli levitel miután már letudtam az utolsó lopásom(21 körül)
4kör vihar kv közepén(21körül)
2kör vihar kv végén(21 körül)
2kör vihar kv végén(21 körül)

Nem szokott ennyi lenni Akkor már van mit emlegetnem?


Tudtommal J Tuvalu volt és most mire kell büszkének lenni?
Első körben indult az üresre (csak fordították) és még a fórumon előadja magát,hogy mindenki az ürest üti.
Igen mindenki képzett ellene lovat egyből én nem.

Aki ott volt tisztában volt az esélyekkel tisztában volt azzal,hogy nem fokoztam nem ütöttem a végén, nem variztam, nem toliztam.
És ezzel együtt tisztában lehet azzal is,hogy mik is voltak a valós esélyek Tuvalunak és nekem.

Ha J volt Tuvalu én elküldöm neki melyik körben mit képzett mit épített ,mint bontott még azt is,hogy a 4óráson mit fog csinálni.
Na ez a jó taktika? Hát ez nem jó amit teljesen látok ez nem az.
én se képeztem pacit..
sőt el se fokoztam
ő volt a J, ha jól emlékszem 5ször ütötte K-t amivel nincs is gond, csak előtte ne írt volna fórumon..
__________________
same old song..
  #613  
Old 05-23-2009, 07:10
Harcosok's Avatar
Harcosok Harcosok is offline
Member
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 752
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by none View Post
én se képeztem pacit..
sőt el se fokoztam
ő volt a J, ha jól emlékszem 5ször ütötte K-t amivel nincs is gond, csak előtte ne írt volna fórumon..
Igen akkor te voltál L
Én nem számoltam ki hányszor ütötte de elsőként szólalt meg K ütéséről miközben ő indult ki leghamarabb. Gömbözgettem folyamatosan tehát tudom mit csinált hiába "tagadta" a fórumon.
Na de akkor pontosítok: 2 emberen kívül mindenki ütötte az üres orit

Nekem volt 218 hekim az pont elég a győzelemhez.
1470varival se ment a gömb rólad na akkor már nevettem az egészen. Csodálkoztam miért nem lovazol be.

Fokozás meg hát nagyon fontos nem titok szerintem,hogy neked és nekem is volt min 3000egységünk... Az elfokozva 600érték.

Lopni, varizni tuti tudtam volna Tuvalut és mindenkit aki "belovazott"
__________________
Mi Atyánk, aki a mennyekben vagy, szenteltessék meg a te neved, jöjjön el a te országod, legyen meg a te akaratod, amint a mennyben, úgy a földön is. Mindennapi kenyerünket add meg nekünk ma, és bocsásd meg vétkeinket, miképpen mi is megbocsátunk az ellenünk vétkezőknek, és ne vigy minket kísértésbe, de szabadíts meg a gonosztól.

Last edited by Harcosok; 05-23-2009 at 07:21..
  #614  
Old 05-23-2009, 07:26
Pepa's Avatar
Pepa Pepa is offline
Member
 
Join Date: Jun 2006
Location: Budapest XV. kerület
Posts: 2,334
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by LiverPool View Post
Pepa, Neked mi nem tetszik?
Talán nem Arcos Harcos?

Olyan, mint én
Az nem tetszik, hogy minden egyes alkalommal kéjes élvezettel szapulod Mátét, függetlenül attól, hogy mi történt.

És egy harcos, nem attól arcos, hogy a neki megfelelő helyen és időben vívja a csatáit, hanem attól, hogy bármikor és bárhol meg tud felelni a saját maga állította elvársoknak
__________________
Nem lehetsz olyan erős, hogy valaki ne legyen erősebb nálad.
Publikált írásaim:http://www.tortenetek.hu/szerzo-kere...P%C3%A9ter1985
The Following 3 Users Say Thank You to Pepa For This Useful Post:
  #615  
Old 05-23-2009, 09:37
Tuvalu (#3490) Tuvalu (#3490) is offline
Junior Member
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 63
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

05-19-2009, 14:30 Harcosok
Nem nyersz ezen a fordulón ez szentírás
Nincs az az isten mert én ott leszek csak azért ,hogy más ne szerezzen pontot.

Yesterday, 16:22 Harcosok
Tuvalu akkor látom te is ott leszel gondolom már most is úgy megemlegetünk,hogy nagyon

Today, 04:51 Harcosok
Az elején 2ütést bevittem tudomásom szerint Tuvalu ellen. Majd valaki erősítsen meg,hogy ő volt J. Én onnantól ütés nélkül nyertem volna(nem is akartam ütni). Csak tolizva, varizva, fokozva...

Egyéb idézet, Harcosoktól

Ha J volt Tuvalu én elküldöm neki melyik körben mit képzett mit épített ,mint bontott még azt is,hogy a 4óráson mit fog csinálni.

Ne nevettess már nem tudtok egy se olyat amit én nem.
Senki sem csinált még előttem semmit ezen az egész sorozaton semmit. Az egész egymás másolására megy hidd el nekem én is rájövök olyanra amire te, sőt még hamarabb is

Today, 06:26 Pepa
És egy harcos, nem attól arcos, hogy a neki megfelelő helyen és időben vívja a csatáit, hanem attól, hogy bármikor és bárhol meg tud felelni a saját maga állította elvársoknak

Pool is elég önimádó, de az "előtte esküdözöm a biztos győzelemre, utána magyarázva hogy én voltam a legjobb" mégiscsak feljebb van egy szinttel. A tegnapi részemről nem érdemel sok szót, J voltam, ütöttem K-t (bár mindentlátó Harcosok beírásával ellentétben nem fordítottak elsőre, valamint a fórumbejegyzésem is arra vonatkozott, hogy mindenki K megtámadásával foglalkozott, de közben a fórumon másra terelte a szót, és ezt viccesnek találtam). És egyrészt semmit nem befolyásolt a végére, hogy K játékban volt, mert Et és Bt felfele ütve nyertem végül. Tehát az ingyenföldnek nem volt ezúttal lényeges szerepe a végső sorrendhez. Azt is elfogadom, ha a vihar miatt gépet kell lekapcsolni, meg azt is, hogy Harcosok jó játékos. De azért a fenti idézetek fényében lássuk be, hogy érthető, miért nevezi Pool őt Arcosnak.
  #616  
Old 05-23-2009, 11:04
Pepa's Avatar
Pepa Pepa is offline
Member
 
Join Date: Jun 2006
Location: Budapest XV. kerület
Posts: 2,334
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by Tuvalu (#3490) View Post
És egyrészt semmit nem befolyásolt a végére, hogy K játékban volt, mert Et és Bt felfele ütve nyertem végül. Tehát az ingyenföldnek nem volt ezúttal lényeges szerepe a végső sorrendhez. .
Leszámítva azt 18-25 hekit, amivel visszahoztad a Máté által elején elvitet. Ne érts félre, gratulálok a győzelmedhez, de azt ne mond, hogy nem befolyásolta.
__________________
Nem lehetsz olyan erős, hogy valaki ne legyen erősebb nálad.
Publikált írásaim:http://www.tortenetek.hu/szerzo-kere...P%C3%A9ter1985
  #617  
Old 05-23-2009, 12:04
-Fegya-'s Avatar
-Fegya- -Fegya- is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,590
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Gratulálok Palinak a "legyőzhetetlen" legyőzéséhez.
__________________
Egér a sajton... (#3744)
  #618  
Old 05-23-2009, 12:18
Harcosok's Avatar
Harcosok Harcosok is offline
Member
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 752
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by Tuvalu (#3490) View Post
05-19-2009, 14:30 Harcosok
Nem nyersz ezen a fordulón ez szentírás
Nincs az az isten mert én ott leszek csak azért ,hogy más ne szerezzen pontot.

Yesterday, 16:22 Harcosok
Tuvalu akkor látom te is ott leszel gondolom már most is úgy megemlegetünk,hogy nagyon

Today, 04:51 Harcosok
Az elején 2ütést bevittem tudomásom szerint Tuvalu ellen. Majd valaki erősítsen meg,hogy ő volt J. Én onnantól ütés nélkül nyertem volna(nem is akartam ütni). Csak tolizva, varizva, fokozva...

Egyéb idézet, Harcosoktól

Ha J volt Tuvalu én elküldöm neki melyik körben mit képzett mit épített ,mint bontott még azt is,hogy a 4óráson mit fog csinálni.

Ne nevettess már nem tudtok egy se olyat amit én nem.
Senki sem csinált még előttem semmit ezen az egész sorozaton semmit. Az egész egymás másolására megy hidd el nekem én is rájövök olyanra amire te, sőt még hamarabb is

Today, 06:26 Pepa
És egy harcos, nem attól arcos, hogy a neki megfelelő helyen és időben vívja a csatáit, hanem attól, hogy bármikor és bárhol meg tud felelni a saját maga állította elvársoknak

Pool is elég önimádó, de az "előtte esküdözöm a biztos győzelemre, utána magyarázva hogy én voltam a legjobb" mégiscsak feljebb van egy szinttel. A tegnapi részemről nem érdemel sok szót, J voltam, ütöttem K-t (bár mindentlátó Harcosok beírásával ellentétben nem fordítottak elsőre, valamint a fórumbejegyzésem is arra vonatkozott, hogy mindenki K megtámadásával foglalkozott, de közben a fórumon másra terelte a szót, és ezt viccesnek találtam). És egyrészt semmit nem befolyásolt a végére, hogy K játékban volt, mert Et és Bt felfele ütve nyertem végül. Tehát az ingyenföldnek nem volt ezúttal lényeges szerepe a végső sorrendhez. Azt is elfogadom, ha a vihar miatt gépet kell lekapcsolni, meg azt is, hogy Harcosok jó játékos. De azért a fenti idézetek fényében lássuk be, hogy érthető, miért nevezi Pool őt Arcosnak.
6sereg ment, kint volt a sereged kire mentél talán 200lóval??
Ne nevettess...
És D ütötte be, nem de?

Annyi a különbség köztünk Tuvalu:
1. nem volt akkor éppen semmi téma a fórum csend volt
2. Megmertek mind szólalni,hogy nem befolyásol az üres ütés meg nem kell ütni stb de te se teszed meg,hogy nem támadod őket. Én megteszem mindig

Talán Tuvalu te voltál a jobb?
__________________
Mi Atyánk, aki a mennyekben vagy, szenteltessék meg a te neved, jöjjön el a te országod, legyen meg a te akaratod, amint a mennyben, úgy a földön is. Mindennapi kenyerünket add meg nekünk ma, és bocsásd meg vétkeinket, miképpen mi is megbocsátunk az ellenünk vétkezőknek, és ne vigy minket kísértésbe, de szabadíts meg a gonosztól.
  #619  
Old 05-23-2009, 12:21
Harcosok's Avatar
Harcosok Harcosok is offline
Member
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 752
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Nincs itt gond Tuvalu te mondtad,hogy nem számít az üres ütése .
Ha legény vagy te se ütöd a párbajsorozat folyamán bármi is történjek az üreseket.
Mert nem számít most írtad.

Én nem fogom ütni ha utolsó vagyok sem

Pool te is ne arcoskodj mert te is előszeretettel ütöd te se üsd aztán lesz mire beszólnod.
__________________
Mi Atyánk, aki a mennyekben vagy, szenteltessék meg a te neved, jöjjön el a te országod, legyen meg a te akaratod, amint a mennyben, úgy a földön is. Mindennapi kenyerünket add meg nekünk ma, és bocsásd meg vétkeinket, miképpen mi is megbocsátunk az ellenünk vétkezőknek, és ne vigy minket kísértésbe, de szabadíts meg a gonosztól.
  #620  
Old 05-23-2009, 13:12
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Én örülök, hogy volt egy ingyenföld. Amikor megláttam, először azt hittem, hogy én leszek az. Kifejtem bővebben, miért.

Debrecenben valami Református összezörrenés volt(amikor az egész Kárpát-medencében egyszerre zendítik meg a harangokat), mi építettük az egyik sátrat, meg pakoltunk ki partyasztalokat. Úgy volt, hogy leghamarabb este 10-re kell menni bontani, de 19:11kor felhívtak, hogy a vihar miatt az összes további program lefújva, azonnal menni kell. Én itt ahogy csak tudtam, képeztem 300 tornyos íjat, bontottam a termelőket, a házfelesleget, a raktárakat, hogy ne legyek könnyű földszerzési célpont, se ingyen nyersanyag. De amint látom, nem is lettem, nem ütött be senki.
Kimentem az első körben a katonáim egy részével ütni, de nem sikerült, pedig kellett volna ELVILEG... Ki volt B, akit nem sikerült bevernem? Csak mert ELVILEG be kellett volna üssek, csak akkor nem, ha védőt képzett az illető, illetve ha nem képzett semmit, így benn volt a 250 katona...
Remélem a következőben már nem fog közbejönni semmi, és valami jót tudok csinálni végre...
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 4 (0 members and 4 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
A legjobb viccek Csigusz:P Viccek 154 12-20-2010 14:53
1/A-hoz mi a legjobb hadis faj? Hunor a sirály Stratégia & Tippek 126 07-03-2010 17:10
B.u.é.k. 2009 Redback Chat 34 01-03-2009 14:24
Antivirus 2009 eltávolítása BigPi PC (hardver, szoftver, játékok stb.) 36 10-04-2008 17:58
Mi a legjobb tolifelállás? precízke Stratégia & Tippek 18 02-10-2007 23:07


All times are GMT +1. The time now is 17:47.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu