Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Stratégia & Tippek
Register Stats Members List Today's Posts

Stratégia & Tippek Stratégiák megbeszélései, tippek, trükkök az egyes fajokhoz, személyiségekhez

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #71  
Old 11-08-2008, 23:30
Druida Druida is offline
Member
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 818
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
Az teljesen más, mert lopni lehet úgy, ha új ablakban nyitod meg, az elsőt kattintod, utána meg F5-tel frissítesz. Támadni nem lehet így!
Persze, hogy lehet 5 sereget 2mp alatt elindítani, de akkor azt A-ban 59:57körül el kell kezdeni, és akkor van 2 mp arra, hogy észrevedd, és engedj sereget.
Arra is elég ez az idő, ha készülsz rá!



Itt van a kutya elásva! Remélem megtámadsz engem is, nekem is kellene pár száz ingyen hektár...
remélem egyszer télleg találkozunk mert már nagyon unom a faszkodásod
Reply With Quote
Sponsored Links
  #72  
Old 11-08-2008, 23:31
Druida Druida is offline
Member
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 818
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

tudod Vityu mivel mobilnetem van ami lassú és nem is olyan megbízható ezért nem tudok kv előtti 1mp-es távolokat, tekikirakásokat, szóval amiért nem én vagyok a hibás, azért ne oltogass, és most már maradj csendben, mert télleg idegesítesz. teljesen eltértél az alap dologtól csak azért hogy tudjál mivel kötözködni.
Reply With Quote
  #73  
Old 11-08-2008, 23:56
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Druida View Post
remélem egyszer télleg találkozunk mert már nagyon unom a faszkodásod
Azt hiszem, hogy ez a fajta stílus itt nem elfogadható.
Elmondtam a véleményem. Te elmondtad a sajátod, ami éppen nem volt olyan, ami megállta volna a helyét. Többen is szóltunk erre, akkor folytattad, hogy mégis mi vagyunk a barmok. Hát akkor mégis én lehetek a rohadék...
És gyere feljebb még vagy 80k-t és találkozhatunk! Bár nincs kedvem a bátor hajnali támadásaid miatt felkelni, de ha muszáj, megteszem.

Quote:
Originally Posted by Druida View Post
tudod Vityu mivel mobilnetem van ami lassú és nem is olyan megbízható ezért nem tudok kv előtti 1mp-es távolokat, tekikirakásokat, szóval amiért nem én vagyok a hibás, azért ne oltogass, és most már maradj csendben, mert télleg idegesítesz. teljesen eltértél az alap dologtól csak azért hogy tudjál mivel kötözködni.
Nem kötözködök, és itt a pont a végén.
Én csak annyit mondtam, hogy ne is várj a távolban sereget 20mp-cel kv előtt. Talán csak ha valaki biztosra megy, és 1-2 sereget küld, de azt engedéssel is foghatatlant.
Ebben nem tudom mi a "faszkodás". Ne haragudj, ha megbillentettem a játéktudásodról magadnak alkotott képet.
Nem akarok többet reagálni hozzászólásodra.

Bocsi a sok-sok off-ért!
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
  #74  
Old 11-08-2008, 23:58
Serg Serg is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 916
Activity: 3%
Longevity: 99%
Default

Nagyon halkan jegyzem meg hogy legalább 5 óriásról tudok 1millio ponton illetve fentebb az 1 A ban ami a jelenlegi mezőnyben belevéve az szk orikat is kb 25-30 ország-nak a megközelítőleg 20%-a,tehát az össz fajok arányában a legharcosabb faj után a második(természetesen ez most csak a millio feletti országokra érvényes)
Reply With Quote
  #75  
Old 11-08-2008, 23:59
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Serg View Post
Nagyon halkan jegyzem meg hogy legalább 5 óriásról tudok 1millio ponton illetve fentebb az 1 A ban ami a jelenlegi mezőnyben belevéve az szk orikat is kb 25-30 ország-nak a megközelítőleg 20%-a,tehát az össz fajok arányában a legharcosabb faj után a második(természetesen ez most csak a millio feletti országokra érvényes)
Na bevallom, ez most meglepett! Köszi az infót!
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
  #76  
Old 11-09-2008, 03:57
Princ's Avatar
Princ Princ is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Budapest
Posts: 1,087
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Sajnalom, hogy ennyire buta vagy.
Itt a fórumon sokaknak ilyeneket szoktál mondani, pedig rendkívül goromba

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Tudod, ha van egy sejtes, ami nincs bizonyitva, az mar megdol azzal, hogy talalsz egy ellenpeldat. Ergo egyaltalan nem volt felesleges idekeverni, max nem erted. Kotozkodni kivetelesen pedig csak es kizarolag Te kotozkodtel, nekem eszem agabam sem volt. Es vicces sem vagy.
Speciális esetből általános következtetést lehet vonni természetesen, de ez elég nagy tévedésekhez vezethet.
Viszont ha mégis megtörtént, jobb ha az ember nem veszi olyan vérkomolyan.
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Princ For This Useful Post:
  #77  
Old 11-09-2008, 06:59
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Druida View Post
remélem egyszer télleg találkozunk mert már nagyon unom a faszkodásod
asszem Druida innentől kezdve hanyagolnod kéne ezt a topicot a stílusod miatt és az arcod miatt nem tudom mi történt veled de úgy látom nagyon sikerült elszállnod mert fent vagy A-ban és van pár sikerélményed ez kérlek az égvilágon semmit nem jelent. Nem igazán van mire nagyra lenned. Szóval vegyél vissza de nagyon gyorsan mert így nagyon sok ellenséget szerzel magadnak amiből csak rosszul jöhetsz ki
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...
Reply With Quote
The Following 4 Users Say Thank You to Dragi For This Useful Post:
  #78  
Old 11-09-2008, 13:31
none none is offline
Member
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 1,135
Activity: 0%
Longevity: 87%
Default

Quote:
Originally Posted by Dragon,Szamár :)) View Post
..Szóval vegyél vissza de nagyon gyorsan mert így nagyon sok ellenséget szerzel magadnak amiből csak rosszul jöhetsz ki
van, aki szereti a kihívásokat..
Reply With Quote
  #79  
Old 11-16-2008, 17:39
Északföld's Avatar
Északföld Északföld is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 607
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Szépen, tudatosan végigolvastam mindent és próbáltam megérteni. Jó, ez nem mindig sikerült és ezért próbáltam még1x elolvasni. Az, hogy miként jön a sértegetés az 1/A fajválasztáshoz, és stratégiához, nem vágom, de ez nem is lényeg. Az óriás jó faj, és bizony ti sok-sok orit nem láttatok, akik óriással mentek föl és a mai napig is 1M ponton ücsörögnek, csak SZK-n, ahogy Serg is mondta. Az 1/A-ban nem stratégia meg faj kell, hanem jó hátszél, föl lehet menni 1M pontra faj nélkül is, sőt egy hulla is simán fölmehet, ha jó klánba van. Semmi köze, sem a játékhoz, sem a stratégiához.
Éppen ez érvényes a törpére is, a mostani árak mellett annyira nem jó törpét választani, de ha beindul 1-2 klán és folyamatosan ütnek, más sem lesz a dipi hirdetésekben, mint hogy mindenki törpét keres a klánjába és fűt-fát ígér, csak jöjjön már egy végre.
Reply With Quote
  #80  
Old 11-16-2008, 17:53
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Északföld View Post
Az 1/A-ban nem stratégia meg faj kell, hanem jó hátszél, föl lehet menni 1M pontra faj nélkül is, sőt egy hulla is simán fölmehet, ha jó klánba van. Semmi köze, sem a játékhoz, sem a stratégiához.
Ezzel egyaltalan nem ertek egyet. Ha ez megis igy lenne, az csak a csoportot minositi. De bizonyitsd be nyugodtan, hozz fel egy hullat 1 milla pontra...
(Lehetoleg mnt-k nelkul...)
__________________
Remedy
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Tippek törpe országoknak... Stratégiák törpékkel... tohom Stratégia & Tippek 563 06-11-2011 22:07
Eladó Országok hulla Fontos események 62 11-23-2010 21:00
4 óriás 1 szöviben? Jimmy Segítség 121 08-27-2007 21:40
Óriás túlélő személyiséggel? Baaangg Segítség 31 01-01-2007 21:26
Túl erős az óriás doscar Elvetett javaslatok 4 08-16-2006 19:22


All times are GMT +1. The time now is 18:16.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu