Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #711  
Old 09-20-2008, 10:08
ErdelyMagyaria ErdelyMagyaria is offline
Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Marosvasarhely
Posts: 203
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

En szvsz megint az jon ki az egesz beszelgetesbol h a top klan izgalmasabb jatekot szeretne es a tobbiek meg fordulni szeretnenek... evvel semmi gond megint, csak a cel kulombozik igy a jatekstilus is kukombozni fog...
Meg mindig azt latom egyetlen megoldasnak, h jojjon vissza par ori szk-rol, vagy jatszani vagy csupan szabisnak...
Hogy ezeken az orikon fognak feljutni masok az engem nem zavarna, sot valalnam h minden szabis az en klanomhoz legyen kotve es en ne menjek fel, ne fordulhassak, ussenek, csak lassam, h esely van fordulni ugy is h a top klan ne tudja lefoglalni a top helyeket... ennyi lenne a celom... utana ugyis beindulna a jatek mert a jatekosok ertelmet latnak annak h jatszanak...
Megint hangsulyozom azelott h uggason barki is:
Van tobb szemely is akit tisztelek a top klanbol es nem ellenuk akarok szolni, csak a helyzetet ugy alakitottak/alakult, h jelen pillanatba nem erdemes jatszani a roman hodban... erre csak az a megoldas h tobb ori a csoportba... h ez szabis ori vagy nem az teljesen mind1... letszamot kell novelni es punktum...
Reply With Quote
Sponsored Links
  #712  
Old 09-20-2008, 12:28
Ente Ente is offline
Junior Member
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 70
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Sokan vagyunk de nem elegen. Hozon magával mindneki még 1 orit Bocs ezt nem lehetett kihagyni. Még a következő "bajt" szoktam látni. Feljön 1-2 ori vagy egy komplet szövi. Lehet be se áll sehova látván a dolgokat. Ha meg be is áll, vagy alapít. Álltalában hamar megunják. S kimennek SZK-ra. Mire feljön megint pár ori álltalában ez előző turnus már pihen. Igen kialakult egy helyzet mikor senkinek sincs kedve évekig bűvölni a dolgokat hogy hátha... Sokan (főleg az újak) a magyar 1/a-tol is tartanak s szinte lehetetlennek érzik. A top klán se fog lefordulni vagy SZK-ázni. Évek munkáját vágnák haza, enyire meg lehet önző az ember Remélem vannak/lesznek kik viszajönnek, feljönek 1/a-ba, s nagyjábol 1 időben mert 1 fecske nem csinál nyarat.
Reply With Quote
  #713  
Old 09-23-2008, 10:39
laci laci is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kolozsvár és Budapest
Posts: 2,147
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Igyekszem felfele az 1A-ba, ha nem másnak, létszámnövelőnek jó leszek

Én leszek Laci, a Botpótló
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to laci For This Useful Post:
  #714  
Old 09-23-2008, 12:06
ErdelyMagyaria ErdelyMagyaria is offline
Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Marosvasarhely
Posts: 203
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Ha velem egyutt meglesz a a 34 ori a roman 1/A-ba akkor hivhatsz engem is... de addig meg sem gondolom... en mar jatszottam eleget ott azert h ne jussak semmire... de ha lesz 11 top hely akkor szoljatok mert jovok es nem is probalok meg felmenni a 11. helyre... hagyom masoknak, csak lassam h fordul valaki mar
Reply With Quote
  #715  
Old 10-04-2008, 00:27
ErdelyMagyaria ErdelyMagyaria is offline
Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Marosvasarhely
Posts: 203
Activity: 0%
Longevity: 90%
Exclamation

Quote:
Originally Posted by laci View Post
Igyekszem felfele az 1A-ba, ha nem másnak, létszámnövelőnek jó leszek

Én leszek Laci, a Botpótló
Vissza szeretnem vonni utolso igeretem, mert aszem jovo hettol ujra az aktiv roman 1/A-s orik koze sorolhattok engem is...

Aki tenleg fel akar jonni 1/A-ba, vagy vissza akar jonni jatszani SZK-rol, letszam noveles erdekeben, az kerem jelentkezzen nalam.
Aki jatszani is akar nem csak szabin ulni az szerintem konnyen kap helyet meglevo klanokba... ha megse akkor kerjen segitseget ez ugyben, egyutt hatha gyorsabban orvosoljuk!
Reply With Quote
  #716  
Old 10-04-2008, 00:43
ErdelyMagyaria ErdelyMagyaria is offline
Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Marosvasarhely
Posts: 203
Activity: 0%
Longevity: 90%
Lightbulb

Megjegyzem h a legnagyobb problemank (azok akik fordulni akarunk) abban rejlik h "fel" akarunk jutni a topba... Miert nem hozzuk a hegyet mohamedhez? nem kell 7k hekire menni h top korok ketyegjenek, ha van meg par ori...
max 3k hekire kellene menjen mindenki es ott megallni... addig amig meglesz a 11 top hely... majd 12 helynek is...
miert menni a top klan kozelebe ha ugy is visszautnek? ne vigyuk mi a hatunkon mohamedet a hegyre... hozzuk mi a hegyet mohamedhez...
Majd par honap utan ha beindulna a 10 feletti top hely teljesen megvaltozik a csoport hangulata... 5k hekikulombsegel orik kozott nehezebb lenne es egyre ertelmetlenebb h kivaljanak utni

ezzel a megoldassal a top kaln megmaradna TOP klannak es termelhetnek tovabb, egyseg lenne boven, kaja is, teki, nyers,fegyver minden mert nem a hekibe fektetne bele az ember, amit utana elveszit... hanem tudna tartalekolni

Tudom h nem fogja alairni sok ember ezt de ez a leggyorsabb modja annak h beinduljon a roman 1/A
Reply With Quote
  #717  
Old 10-04-2008, 16:42
Ente Ente is offline
Junior Member
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 70
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Ez eddig tiszta sor. Emiatt is volt sokszor az a válasz, hogy jöjenek visza az SZK-sok s máris minne ok. Nekem nincsenek meg szk-sok a pontlistámon. De az tuti hogy több tiz oriról van szó. Csak nem nagyon jönnek vissza mert vagy nincs idejük, vagy kedvük, vagy egyedűl minek jöjön.
Reply With Quote
  #718  
Old 10-04-2008, 17:25
Peti Peti is offline
Member
 
Join Date: Feb 2007
Location: Pusztaszabolcs
Posts: 265
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Ente View Post
Ez eddig tiszta sor. Emiatt is volt sokszor az a válasz, hogy jöjenek visza az SZK-sok s máris minne ok. Nekem nincsenek meg szk-sok a pontlistámon. De az tuti hogy több tiz oriról van szó. Csak nem nagyon jönnek vissza mert vagy nincs idejük, vagy kedvük, vagy egyedűl minek jöjön.
jelenleg 17aktív ori van +5 szabis(22)
nekem pontosan 30 szk-s orim van a pontlistámon elmentve ha csak 18 jönne vissza akkor kilehet számolni honnan menne a top....+lentről is jönnek még orik (2 ori tuti)
Reply With Quote
  #719  
Old 10-04-2008, 17:29
laci laci is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kolozsvár és Budapest
Posts: 2,147
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

De ezt mind megbeszéltük pár napja, ne kezdjük el ugyanazokat a köröket megint
Reply With Quote
  #720  
Old 10-04-2008, 21:48
Ente Ente is offline
Junior Member
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 70
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Hát. Valamiről muszály idönként. Mindig indulnak kezdeményezések, hogy egy nagyobb létszámu csopi legyen, így játszhatóbb is. Azt eddig mindig hiba csuszott a számításba :S Töllem az is jöhet hogy az SZK-sokat számítsa be a rendszer, mig ekkora a csopi... De aszem ez is fel volt dobva párszor.

Last edited by Ente; 10-04-2008 at 21:52..
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Ente For This Useful Post:
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 12:47.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu