Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #541  
Old 11-20-2007, 17:29
ErdelyMagyaria ErdelyMagyaria is offline
Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Marosvasarhely
Posts: 203
Activity: 0%
Longevity: 90%
Question

Quote:
Originally Posted by Peti View Post
én régebben javasoltam hogy addig ameddig nem éri al a román A azt hogy min 15 top hely legyen, próbálják úgy megoldani hogy a top30% ne pontlsitához elgyen kötve, hanem földhöz, legnagyobb ori földterületének a 70% +1 hekitől menjen a top, de elég sokan lehurrogtak hogy azt is lehetetlen elérni.
Peti elmagyaraztam h miert nem jo ez igy... a 70%+1 heki
Mi hany hekin voltunk? en 3800 korul... ha akarod pontos hekiszamot is mondok... 4 honap alatt osszegyujtottem 1400 hekit ugy h utottem mar nem is tom... 2x-3x... + a szovi nyomta a penzt amikor szuksegem volt es fullokat fedeztem... ha engem nem segitett a szovi akkor senkit... vegul szegyeltem h megint engem akarnak elore nyomni... Ha minden 6 honapban jon egy-egy nagy utes akkor mennyi marad az 1400 hekibol?
Es kovetkezo 6 honapban mar nem lesz 1400 heki... fedezesi arany no+el is visznek toled => meg tobb kati de az oszterulethez keppest ugyan azt a %-ot veszted a kovetkezo uteskor... vagyis tob terulet megy el es kevesebb jon be... idovel egyenlo lesz ... (hosszabb idon keresztul... nem 2-3 ev...)
Reply With Quote
Sponsored Links
  #542  
Old 11-20-2007, 17:30
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Töröljétek el hogy a top klán orijai vippelhessenek és 90 nap után le kelljen fordulniuk Vagy verjétek le őket vagy játék megnyerése gomb
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...
Reply With Quote
  #543  
Old 11-20-2007, 17:31
Iris Iris is offline
Junior Member
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 29
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Akkor tartsd, de teljesen butasag a fordulast penzhez kotni. Nem is ertem, hogy fordult meg ilyen a fejedben. Ilyen alapon fizess 13.000 vip kort, es kapj rogton egy kis 5ost. Teljesen rossznak koncepcionak tartom, amit irsz. (Remelem csak vicc)

Amugy a butasag akkor volt amikor bevezettek a vip-et ha ugy vesszuk....viszont bekell latni hogy olyan vilagban elunk ahol sajnos a penz a minden.....igy hat akkor nekem nincs semmi kifogasom ellene hogy a fordulast is penzhez kossuk...vagy akkor oldjuk meg maskepp...talaljunk ki valamit ami gyengiti a top 30-at hogy legyen konyebben elfoghato....pelda erre a top 30-nak essen 3x gyorsabban a katimoralja mint 1 atlag orinak...es a moralt ne lehessen emelni azzal hogy kiteszed a sereged piacra vagy az ori penznelkul hagyasaval....igy a top elavul es erdekesebb lessz a jatek is....es ezt belehetne vezetni mindenhol nem csak az A-ban es nem csak a roman A-ban...
Reply With Quote
  #544  
Old 11-20-2007, 17:35
Peti Peti is offline
Member
 
Join Date: Feb 2007
Location: Pusztaszabolcs
Posts: 265
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Dragon,Szamár :)) View Post
Töröljétek el hogy a top klán orijai vippelhessenek és 90 nap után le kelljen fordulniuk Vagy verjétek le őket vagy játék megnyerése gomb
az a gomb merre van? feljutás és a kilépés között valahol?
Reply With Quote
  #545  
Old 11-20-2007, 17:38
Iris Iris is offline
Junior Member
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 29
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Quote:
Originally Posted by Dragon,Szamár :)) View Post
Töröljétek el hogy a top klán orijai vippelhessenek és 90 nap után le kelljen fordulniuk Vagy verjétek le őket vagy játék megnyerése gomb

Hat a legszebb az lenne leverni a topklant....viszont ok se alusznak...ha valaki kicsit megerosodik szetvalnak utnek parat es ujra legyengitenek....meglehetne oldani....de nagyon sok ido kellene hozza...es nem tudom ha megerne...ha tudtam volna mi a helyzet A-ban akkor meg legalabb 1 evet tamagocsiztam volna a szovimmel odalent...gyujtogettem volna rendesen....aztan sok tartalekkal megprobalhattunk volna valamit.....most se keso.....de visszakell jojjon hozza a kedvem...es megkell gyozni a tarsaimat is ...ami a legnehezebb
Reply With Quote
  #546  
Old 11-20-2007, 17:38
ErdelyMagyaria ErdelyMagyaria is offline
Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Marosvasarhely
Posts: 203
Activity: 0%
Longevity: 90%
Thumbs down

Quote:
Originally Posted by Dragon,Szamár :)) View Post
Töröljétek el hogy a top klán orijai vippelhessenek és 90 nap után le kelljen fordulniuk Vagy verjétek le őket vagy játék megnyerése gomb
Figyelj Dragon... szerintem te se akarod h meg 10 orinak vedd el a kedvet a jatektol azzal h megvonod toluk a vip lehetoseget es h 90 nap mulva muszaly legyen fordulni...
Eleget volt szivatva a top klan... mondtam mar... nem ok hibaztak hanem azok akik hagytak h kialakuljon ez a helyzet... (ebben en is benne vagyok, csak nem tom h ennel tobbet mit tehettem volna 4 honap alatt)
Leverni nem akarom mert nem akarok elso helyre kerulni! En fordulni akarok!
Az 1/A-s orival nem fordulnek de tudjam h a masik orim megkapja a kek 2-est...
Szeretem az 1/A hangulatat meg h kulombozika tobbi csoportol es egy vagany csapat kell osszeverodjon h jol mukodjon a klan, de eloszor a 2-es utana az 1/A-ban a harc!
Reply With Quote
  #547  
Old 11-20-2007, 17:47
ErdelyMagyaria ErdelyMagyaria is offline
Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Marosvasarhely
Posts: 203
Activity: 0%
Longevity: 90%
Post

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Akkor tartsd, de teljesen butasag a fordulast penzhez kotni. Nem is ertem, hogy fordult meg ilyen a fejedben. Ilyen alapon fizess 13.000 vip kort, es kapj rogton egy kis 5ost. Teljesen rossznak koncepcionak tartom, amit irsz. (Remelem csak vicc)
Remedy, Remedy...
igy is ugy is h jol mukodjo 1 klan kell vippeld magad meg 90 nap alatt nem tudod megcsinalni a roman 1/A-t... szal ha meg akarod csinalni akkor kell a vip... ha igy marad a helyzet akkor is...
A kerdes az h el lehet az fogadni h toroljek a top koroket es az bizonyos eltoltott ido utan fordulhasson az illeto?
ha nem elfogadhato akkor ez van... akkor varok meg 2 evet es keveseben fognak jonni jatszani mint maskeppen mert nem erdemes jatszani a roman verzioban...

A katimoral esest nem tamogatom... felejtsetek el azt h a top klant kell valtoztatni... nem roluk van szo... nem az ok helyzetet kell nehezitenni mert az nem fair... a mienket kell konnyitenni... KONYITESROL bezelunk nem nehezitesekrol
Reply With Quote
  #548  
Old 11-20-2007, 17:53
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Peti View Post
az a gomb merre van? feljutás és a kilépés között valahol?
Adatok/Törlés
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...
Reply With Quote
  #549  
Old 11-20-2007, 17:53
Tsobi's Avatar
Tsobi Tsobi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest, XV. kerület
Posts: 5,637
Activity: 15%
Longevity: 94%
Default

Nem hiszem,hogy ha már könnyítés témában folyik a szó,akkor ilyen drasztikus könnyítésekre kellene asszociálni,mint x kör után fordulás .. hisz valaki fellép .. otthagyja az oriját tespedni,még csak rá sem néz,aztán a körök letelte után lefordul? ccc .. ez így nem mükszik ..
__________________



A nemzetvédő katona, a nemzettartó paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiségi, a nemzetmegtartó nő és a nemzet halhatatlanságának záloga, a magyar ifjúság hitvallása:
Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!


„Extra Hungariam non est vita ; si est vita, non est vita.”


Reply With Quote
  #550  
Old 11-20-2007, 17:57
ErdelyMagyaria ErdelyMagyaria is offline
Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Marosvasarhely
Posts: 203
Activity: 0%
Longevity: 90%
Thumbs up

Quote:
Originally Posted by Matador View Post
Nem hiszem,hogy ha már könnyítés témában folyik a szó,akkor ilyen drasztikus könnyítésekre kellene asszociálni,mint x kör után fordulás .. hisz valaki fellép .. otthagyja az oriját tespedni,még csak rá sem néz,aztán a körök letelte után lefordul? ccc .. ez így nem mükszik ..
Tetszik a hozzaszolasod es igazad van de fejtsd ki jobban h mit akarsz mondani... Minimum fold? ha nem akkor mi?
70%+1 heki amit Peti mondott? azt nem tamogatom mert ha akarod szamokkal bebizonyittom h legalabb 4-5 ev kell hozza, ha nem tobb
Addigra mar nem kell a konyites mert addigra mar lesz 15 top hely
Addig kellene konyiteni...
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 13:44.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu