Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megvalósult javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #21  
Old 03-08-2007, 22:54
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,199
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by bimmbimm View Post
Ati! A google adsense-nek van olyan szolgáltatása hogy be lehet szúrni az oldalra és ott be is lehet állítani hogy azon az oldalon keressen (gondolom tudtad). Keresőnek be lehetne szúrni valahová, nem feltétlen csak a súgóban való keresésre
Tudom nem egy elegáns megoldás, sőt kifejezetten gagyi, de eccerű, mert az emberek többsége nem fog rájönni hogy a gugli ilyet is tud, és azt te tudhatod a legjobban hogy nem azoknak kell ilyen fajta segítség akik ismerik ezt a gugli funkciót, mer azok úgyis megtalálják, hanem azoknak akik... nah... nem értenek annyira hozzá - mondjuk így -
Gugli keresővel egyszer már igen komolyan megszívtam, úgyhogy azt így konkrétan nem teszek fel az oldalra.

Belső kereső majd egyszer lehet, ahhoz a súgó-projectek eléggé előrehaladott állapotban kell lennie (ha megnézed a forrást, sok oldalnál az ékezetek html-kódoltak, 8 éve még nemigen kezelték a böngészők a közvetlen magyar ékezeteket).
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
Sponsored Links
  #22  
Old 03-08-2007, 22:59
BimmBimm's Avatar
BimmBimm BimmBimm is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Hódmezővásárhely
Posts: 1,448
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Gugli keresővel egyszer már igen komolyan megszívtam, úgyhogy azt így konkrétan nem teszek fel az oldalra.

Belső kereső majd egyszer lehet, ahhoz a súgó-projectek eléggé előrehaladott állapotban kell lennie (ha megnézed a forrást, sok oldalnál az ékezetek html-kódoltak, 8 éve még nemigen kezelték a böngészők a közvetlen magyar ékezeteket).
tehát pl az ilyenekre gondolsz: #8734 persze & jellel meg ;-ve. És gondolom ez ab szinte így van... ez valóban nehézkessé teszi...
__________________
Mert ott van az erő, az egyszerű magyarban
Egyenes derékkal, áll minden viharban

BimmBimm (#233333)

Éplista számító
Reply With Quote
  #23  
Old 03-08-2007, 23:05
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,199
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by bimmbimm View Post
tehát pl az ilyenekre gondolsz: #8734 persze & jellel meg ;-ve. És gondolom ez ab szinte így van... ez valóban nehézkessé teszi...
A Hódító az például "Hódító"... Megjelenésben persze nem veszed észre, ugyanúgy jelenik meg a böngésződben. Azóta már a közvetlen ékezetek kezelése se probléma... Egyszer elkezdtem átírni a súgókat, de sok van, és igazából sose volt komoly priritás, hiszen a bennük való keresés megoldható máshogy is.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #24  
Old 03-08-2007, 23:10
BimmBimm's Avatar
BimmBimm BimmBimm is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Hódmezővásárhely
Posts: 1,448
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
A Hódító az például "Hódító"... Megjelenésben persze nem veszed észre, ugyanúgy jelenik meg a böngésződben. Azóta már a közvetlen ékezetek kezelése se probléma... Egyszer elkezdtem átírni a súgókat, de sok van, és igazából sose volt komoly priritás, hiszen a bennük való keresés megoldható máshogy is.
De lehet hogy ezzel most több rosszat tettél hogy beleírtál, mert így nem egységes, mert a html-es verzióban meg lehetett volna oldani, hogy mittomén a Hódító í betűjét í-nek vegye és így keresessen, bár most jut a fejembe, mi lenne ha egszerűen végig update-elnéd az egészet?
Vagy csak én hiszem hogy ilyen eccerű?
__________________
Mert ott van az erő, az egyszerű magyarban
Egyenes derékkal, áll minden viharban

BimmBimm (#233333)

Éplista számító
Reply With Quote
  #25  
Old 03-08-2007, 23:11
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,199
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by bimmbimm View Post
De lehet hogy ezzel most több rosszat tettél hogy beleírtál, mert így nem egységes, mert a html-es verzióban meg lehetett volna oldani, hogy mittomén a Hódító í betűjét í-nek vegye és így keresessen, bár most jut a fejembe, mi lenne ha egszerűen végig update-elnéd az egészet?
Vagy csak én hiszem hogy ilyen eccerű?
Azért az új szövegeket nem írom ám már úgy, mazochista nem vagyok. Annyira... ))))))))))))
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #26  
Old 03-08-2007, 23:14
BimmBimm's Avatar
BimmBimm BimmBimm is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Hódmezővásárhely
Posts: 1,448
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Azért az új szövegeket nem írom ám már úgy, mazochista nem vagyok. Annyira... ))))))))))))
Ezt valahogy meg is értem
Tehát van megoldás, kicsit kupis, meg 20-ad rangú, de hátha eccer
__________________
Mert ott van az erő, az egyszerű magyarban
Egyenes derékkal, áll minden viharban

BimmBimm (#233333)

Éplista számító
Reply With Quote
  #27  
Old 10-02-2007, 19:12
Vikk Vikk is offline
Junior Member
 
Join Date: Sep 2007
Location: Győr
Posts: 24
Activity: 0%
Longevity: 91%
Exclamation

Üdv!
Részemről annyit tennék hozzá,h vmi apróbetűs biztosítást tennék a fontosabb Súgók aljára. Pl. Alvilág Hadsereg Építés Háború...
Hogy egy kezdő ahelyett h a fórumra irkál, h kell katonát képezni...
És amikor az ember azt mondja neki: Súgó! Erre kiakad: Miért tenem voltál kezdő????

De csak elolvastam azt a *tt Súgót, aminek van értelme!
Sőt Addig a Hadsereg meg építés oldalhoz se engednék hozzáférést.
Helyette bejönne egy lap: Mielőtt elkezdenéd a tevékenykedést, kérünk olvasd el a Súgót. De nem ám egy kattints IDE a Súgó eléréséhez! NEMÁM!
Szépen keresd csak ki kisapám... és amikor a végére ér, és minden eggye mondatot elolvasott nem csak odakattintott, h "Nesze, hülye játék alkotók, Súgó, ccchhh, minek az nekem az nekem, nesze idekattintok. Most jobb nektek?"
Aztán amikor odaér "Hopp mit is kell csinálni?" Najó beugrok a fórumra. DE NEM! Mert addig a fórumra se tud beirni, amig az Összes ilyen Súgót végig nem olvasta és nem kattintott az áhhááhh már értem, katt IDE! kiírásra.
Tisztelet minden Hódítónak
Reply With Quote
  #28  
Old 10-03-2007, 01:26
Tsobi's Avatar
Tsobi Tsobi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest, XV. kerület
Posts: 5,634
Activity: 18%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Vikk View Post
Üdv!
Részemről annyit tennék hozzá,h vmi apróbetűs biztosítást tennék a fontosabb Súgók aljára. Pl. Alvilág Hadsereg Építés Háború...
Hogy egy kezdő ahelyett h a fórumra irkál, h kell katonát képezni...
És amikor az ember azt mondja neki: Súgó! Erre kiakad: Miért tenem voltál kezdő????

De csak elolvastam azt a *tt Súgót, aminek van értelme!
Sőt Addig a Hadsereg meg építés oldalhoz se engednék hozzáférést.
Helyette bejönne egy lap: Mielőtt elkezdenéd a tevékenykedést, kérünk olvasd el a Súgót. De nem ám egy kattints IDE a Súgó eléréséhez! NEMÁM!
Szépen keresd csak ki kisapám... és amikor a végére ér, és minden eggye mondatot elolvasott nem csak odakattintott, h "Nesze, hülye játék alkotók, Súgó, ccchhh, minek az nekem az nekem, nesze idekattintok. Most jobb nektek?"
Aztán amikor odaér "Hopp mit is kell csinálni?" Najó beugrok a fórumra. DE NEM! Mert addig a fórumra se tud beirni, amig az Összes ilyen Súgót végig nem olvasta és nem kattintott az áhhááhh már értem, katt IDE! kiírásra.
Tisztelet minden Hódítónak

Ne viccelj már .. 'Vikk topic' nincs?
__________________



A nemzetvédő katona, a nemzettartó paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiségi, a nemzetmegtartó nő és a nemzet halhatatlanságának záloga, a magyar ifjúság hitvallása:
Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!


„Extra Hungariam non est vita ; si est vita, non est vita.”


Reply With Quote
  #29  
Old 10-03-2007, 09:35
Croissant Croissant is offline
Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Budapest és Vécs között
Posts: 847
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Quote:
Originally Posted by Matador View Post
'Vikk topic' nincs?
Minek? Úgyis is átkerülne valamelyik vicc-topicba
__________________
Tükröt mutatok mindenkinek, hiszen mindenki másokon keresztül ismeri meg önmagát.
Reply With Quote
  #30  
Old 10-03-2007, 09:45
Pax Hungaricum
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Croissant View Post
Minek? Úgyis is átkerülne valamelyik vicc-topicba

Ez megért egy zöld téglát az arcodba.
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Súgó project :) Ati Megvalósult javaslatok 121 06-24-2007 09:43
Mikor kezdenek kopni a tekik? -Fegya- Segítség 69 03-20-2007 13:37
Olvashatatlan súgó the.avatar Elvetett javaslatok 2 09-30-2006 20:31
A sugo felreerthetosege Remedy Megvalósult javaslatok 11 07-17-2006 19:31


All times are GMT +1. The time now is 12:43.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu