Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megvalósult javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #301  
Old 08-27-2007, 02:20
J.Ati J.Ati is offline
Senior Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 5,922
Activity: 7%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by szajonara View Post
Ezt azért cáfolnám még anno amikor a védelmem lejárt 2 félelf lerabolt (én is az vagyok), én fontosabbnak láttam védelmet építeni elöbb, ezért a toliknak és a variknak a helye már megvolt de szinte üresen, 2 nap múlva megerősödtem tolikból is annyira, hogy visszalopjak, mind a ketten el is mentek szabira, egy éjszakai fostássorozat után. Én még nem voltam fullra töltve, szóval még maradtam pár napot 200 hekin utána felmentem 240re fullratöltöttem, láttam hogy visszajöttek a szabiról és csak 3 körre vannak, azonnal nekik estem és megint szabin voltak.
Csak ne térjünk el a témától!
Most akkor mit is cáfolsz meg ezzel a hsz.-del mert nem nagyon értem.
Azt,hogy te kiszúrtad amikor visszajött valaki szabiról vagy mi?Mi a lényeg?
Reply With Quote
Sponsored Links
  #302  
Old 08-27-2007, 02:26
szajonara szajonara is offline
Junior Member
 
Join Date: Jul 2007
Location: Budapest
Posts: 78
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Úgy értem, hogy az ilyen emberkék, az ilyen témákat olvasva, lehet azt hiszik scriptel van dolguk holott nem. Bocs de már 10 órája melózok ilyenkor nehezen fejezem ki magam. Azt hittem érthető de így visszaolvasva igazad van csak a lényeget felejtettem ki belőle.
Reply With Quote
  #303  
Old 08-27-2007, 02:39
J.Ati J.Ati is offline
Senior Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 5,922
Activity: 7%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by szajonara View Post
Úgy értem, hogy az ilyen emberkék, az ilyen témákat olvasva, lehet azt hiszik scriptel van dolguk holott nem. Bocs de már 10 órája melózok ilyenkor nehezen fejezem ki magam. Azt hittem érthető de így visszaolvasva igazad van csak a lényeget felejtettem ki belőle.
Mostmár értem mire gondoltál.
Ritkán előfordulnak ilyen esetek szóval nem kell rögtön sricptre gyanakodnia senkinek amikor ilyen fura eseménnel találkozik
Én is szúrtam már ki olyan orit ami az egyik percben szabis volt a másikban meg visszajött és aztán nekiugrottam kapásból..ezt úgy hívják :így jártál.
Amikor viszont valaki mindig kiszúrja,ha visszajössz szabiról és aztán rögtön lopni is kezd na az már gyanús
Reply With Quote
  #304  
Old 08-27-2007, 11:39
norbucso norbucso is offline
Junior Member
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 23
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Nem azért írtam anno, hogy élőholtként loptak tőlem, hanem azt, hogy ki az az állat aki inkább nem alszik csak várja, hogy mikor lépek vissza szabiről és már 20 mp múlva lop is. Szóval, olyan mint a Google robot, az is mindig pásztáz.

Mondjuk én ezt egyszerűen megoldottam: nem vagyok már hulla. Azóta nincs is para és script sem.
Reply With Quote
  #305  
Old 08-27-2007, 12:37
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,199
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by norbucso View Post
Nem azért írtam anno, hogy élőholtként loptak tőlem, hanem azt, hogy ki az az állat aki inkább nem alszik csak várja, hogy mikor lépek vissza szabiről és már 20 mp múlva lop is. Szóval, olyan mint a Google robot, az is mindig pásztáz.

Mondjuk én ezt egyszerűen megoldottam: nem vagyok már hulla. Azóta nincs is para és script sem.
Ezek szerint aki este 10 és hajnal 6 között lopni mer, az mind script? Azért túlzásokba ne essünk.

Maradjunk az eredeti témánál.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #306  
Old 11-17-2007, 23:22
Shievone Shievone is offline
Junior Member
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 9
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Az ilyen jellegű kérdésekben szerintem a legjobb lenne felkutatni a scripteket, és megnézni, hogy az oldal melyik gyengélyét használja ki arra, hogy be tudjon jelentkezni a fehasználó helyett.
Megjegyzem én azt a funkciót törölném, ami arra hivatott, hogy egy óra után vágja ki az embert a hódítóból. Szerintem ezt ne állíthassa a felhasználó hanem minden esetben vágja ki óránként és akkor nem lehet olyan programot írni, ami megpróbál belépni esetleg letölti azt a képet, amit biztonsági okokból kell beírni, a delikvens bepötyögi a kódot és él egy kapcsolat amit akkor bont ha bezárj a progit.
Máris egy réssel kevesebb.
Reply With Quote
  #307  
Old 11-18-2007, 02:01
[HTPA]GeeForce's Avatar
[HTPA]GeeForce [HTPA]GeeForce is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Csonka-Magyarország
Posts: 4,643
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Igen, és a körváltás előtt 10 másodperccel el akarod küldeni az egységeidet támadni, és épp kivág.......... már el is buktál egy szöviháborút.
Vagy épp ki akarsz tenni valamit a piacra, mert visszajött onnan, és nálad nem fér el, és a helytartó nem pakolja.... és kivág. Buktad a cuccot.

Lehet darabokra törnénk páran egy-két monitort... Amikor a nagytermelőddel elbuksz teszemazt 1 milliárd fegyvert egy ilyenen.

Én határozottan ELLENZEM ezt a óránkénti kivágós sztorit.... Agyvérzést kapnék tőle az tuti.
__________________
ஜ۩۞۩ஜ 
~~~ SHUT UP AND ENJOY THE HARDCORE ~~~
ஜ۩۞۩ஜ 
Reply With Quote
  #308  
Old 12-10-2007, 04:02
pifta pifta is offline
Junior Member
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 1
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Halkan csendben mint webfejleszto megjegyeznek par dolgot...

(Akit csak a lenyeg erdekel: sztem ez a tema ebben a felvetesi formaban hulyeseg, azt kene felvetni hogy mennyi kellemetlenseget es milyet vallal a user, eyt ugy hogy elmondani hogy ez mekkora vedelmet jelent a scriptek ellen adott kenyelmetlensegenkent, majd megkerdezni, hogy ki szerint mennyi vallalhato ebbol. En koszonom nem hasznalok scripteket, es nem kerek a kenyelmetlensegekbol, aki meg hasznal az egyszeruen bekaphassa)

Velemenyem szerint: az igazan jo scripteket semmikeppen nem lehet megfekezni, egy jo programozo barmikor ir olyan scriptet, amit meg filterekkel sem lehet eszrevenni.

Ha a cel a joskapistak megakadalyozasa, akkor erre boven eleg az hogy az oldal random elemekkel bovulve toltodik be, vagy akar csak annyi, hogy nem mindig ugyanoda kozeprehelyezve, hanem random ide oda(, bar ez mondjuk meg a masodik rengetes utan kezdene idegesiteni ). Ehhez a jelenlegi frames architektura nem a legjobb, bar ezen meg viszonylag konnyu modositani.

Ha a vipeknek nem kell azonositaniuk magukat minden akcional, akkor azonositja magat a bongeszoben, atmasolja a scriptbe a cookiet, jobb esetben a script kikeresi maganak a bongeszo altal hasznalt helyrol, a script olyan bongeszonek hazudja magat amilyennek kell, es kesz is. Random idonkent fut, vagy a korvaltas utani elso fel oraban valaszt egy random idot, es kesz is a veletlenszeruseg, emellett veletlenszeru egyeb akciokat is vegrehajthat, barmit amit egy egyszeru felhasznalo kepes, ha pedig egy random ellenorzesbe fut bele, ezt jelzi a gazdajanak aki felebred megcsinalja a random azonositast, es alszik tovabb, meg igy is ritkabban kell felkeljen mintha minden korben neki kene tavolba nezni.

Megakadalyozni egy ilyen scriptet a felhasznaloknak okozott kellemetlenseggel lehet, minnel jobban akadalyozod a scripteket, annal kenyelmetlenebb a hasznalat. Ha van lehetoseg kikerulni a kenyelmetlenseget(lasd vip acc) akkor van lehetoseg a scriptek futtatasara.

Donteni kell milyen mertekben akarod a scriptelest akadalyozni/kenyelmetlenseget okozni a felhasznalonak. Ez csak igy mukodhet, tokeletes vedelem nincs, csak bizonyos energiabefektetes es kenyelmetlenseg aran elerheto maximalis vedelem van, mindenki eldontheti mit vallal ezert.

Nekem azert van vip accom, mert untam hogy potyogessem az azonositot, meg van mikor hasznos az 5 piac, az meg hogy a varazslatokat felteszi a helytarto egyenesen alom mert rendszerint felejtenem el oket, tehat en nem orulnek az azonositgatasnak, ahogy a scripteknek sem, de en is inkabb a scriptekkel elek egyutt, mint hogy allandoan ellenorizzenek.

A laikusok kedveert pedig: barmi amit kattinthatsz a feluleten az le is programozhato, ha a sracok sajat klienst irnanak a hodhoz, annak a kommunikacioja lehallgathato, es megismerheto, ha megismerted, onnantol scriptezheto, tehat ez nem a megoldas fele vezet. Mivel egy orszag altalaban egy bizonyos strategiara epul fel, es mivel az emberek a donteseiket az informaciok alapjan hozzak, minden leprogramozhato, ahol csak szamokat, es adatokat kell ertelmezni es donteni szabalyok alapjan. Azaz ha akarok irok olyan scriptet, ami vissza is tamad a felem jovore annelkul hogy en hozzanyulnek, csak jol at kell gondoljam ennek a szabalyait, es le kell programozzam.

Ha engem kerdezunk ez a szabaly azert jo, mert ha nem lenne akkor programozoi versenyt is csinalhatnank a jatekbol, de mivel nehezen ellenorizheto, es kenyelmetlen a felhasznalo szemszogebol az ellenorzes, sztem akinek van bor a kepen az hasznalja, legfeljebb az amit elert, az nem a sajatja, es csak a sajat jatekelmenyet rontja, de a tobbieket legalabb nem teszi tonkre ezermillio captcha.

Es ha nem lenne vilagos, en sem hasznalok scripteket, nem azert mert nehez elkesziteni oket, hanem azert mert lusta vagyok, es programozom en eleget a munkahelyemen

Bocs hogy hosszu lett...

Pifta
Reply With Quote
  #309  
Old 02-03-2008, 18:41
AtomAnti AtomAnti is offline
Junior Member
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 1
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Quote:
Originally Posted by pifta View Post
Halkan csendben mint webfejleszto megjegyeznek par dolgot...

(Akit csak a lenyeg erdekel: sztem ez a tema ebben a felvetesi formaban hulyeseg, azt kene felvetni hogy mennyi kellemetlenseget es milyet vallal a user, eyt ugy hogy elmondani hogy ez mekkora vedelmet jelent a scriptek ellen adott kenyelmetlensegenkent, majd megkerdezni, hogy ki szerint mennyi vallalhato ebbol. En koszonom nem hasznalok scripteket, es nem kerek a kenyelmetlensegekbol, aki meg hasznal az egyszeruen bekaphassa)

Velemenyem szerint: az igazan jo scripteket semmikeppen nem lehet megfekezni, egy jo programozo barmikor ir olyan scriptet, amit meg filterekkel sem lehet eszrevenni.

Ha a cel a joskapistak megakadalyozasa, akkor erre boven eleg az hogy az oldal random elemekkel bovulve toltodik be, vagy akar csak annyi, hogy nem mindig ugyanoda kozeprehelyezve, hanem random ide oda(, bar ez mondjuk meg a masodik rengetes utan kezdene idegesiteni ). Ehhez a jelenlegi frames architektura nem a legjobb, bar ezen meg viszonylag konnyu modositani.

Ha a vipeknek nem kell azonositaniuk magukat minden akcional, akkor azonositja magat a bongeszoben, atmasolja a scriptbe a cookiet, jobb esetben a script kikeresi maganak a bongeszo altal hasznalt helyrol, a script olyan bongeszonek hazudja magat amilyennek kell, es kesz is. Random idonkent fut, vagy a korvaltas utani elso fel oraban valaszt egy random idot, es kesz is a veletlenszeruseg, emellett veletlenszeru egyeb akciokat is vegrehajthat, barmit amit egy egyszeru felhasznalo kepes, ha pedig egy random ellenorzesbe fut bele, ezt jelzi a gazdajanak aki felebred megcsinalja a random azonositast, es alszik tovabb, meg igy is ritkabban kell felkeljen mintha minden korben neki kene tavolba nezni.

Megakadalyozni egy ilyen scriptet a felhasznaloknak okozott kellemetlenseggel lehet, minnel jobban akadalyozod a scripteket, annal kenyelmetlenebb a hasznalat. Ha van lehetoseg kikerulni a kenyelmetlenseget(lasd vip acc) akkor van lehetoseg a scriptek futtatasara.

Donteni kell milyen mertekben akarod a scriptelest akadalyozni/kenyelmetlenseget okozni a felhasznalonak. Ez csak igy mukodhet, tokeletes vedelem nincs, csak bizonyos energiabefektetes es kenyelmetlenseg aran elerheto maximalis vedelem van, mindenki eldontheti mit vallal ezert.

Nekem azert van vip accom, mert untam hogy potyogessem az azonositot, meg van mikor hasznos az 5 piac, az meg hogy a varazslatokat felteszi a helytarto egyenesen alom mert rendszerint felejtenem el oket, tehat en nem orulnek az azonositgatasnak, ahogy a scripteknek sem, de en is inkabb a scriptekkel elek egyutt, mint hogy allandoan ellenorizzenek.

A laikusok kedveert pedig: barmi amit kattinthatsz a feluleten az le is programozhato, ha a sracok sajat klienst irnanak a hodhoz, annak a kommunikacioja lehallgathato, es megismerheto, ha megismerted, onnantol scriptezheto, tehat ez nem a megoldas fele vezet. Mivel egy orszag altalaban egy bizonyos strategiara epul fel, es mivel az emberek a donteseiket az informaciok alapjan hozzak, minden leprogramozhato, ahol csak szamokat, es adatokat kell ertelmezni es donteni szabalyok alapjan. Azaz ha akarok irok olyan scriptet, ami vissza is tamad a felem jovore annelkul hogy en hozzanyulnek, csak jol at kell gondoljam ennek a szabalyait, es le kell programozzam.

Ha engem kerdezunk ez a szabaly azert jo, mert ha nem lenne akkor programozoi versenyt is csinalhatnank a jatekbol, de mivel nehezen ellenorizheto, es kenyelmetlen a felhasznalo szemszogebol az ellenorzes, sztem akinek van bor a kepen az hasznalja, legfeljebb az amit elert, az nem a sajatja, es csak a sajat jatekelmenyet rontja, de a tobbieket legalabb nem teszi tonkre ezermillio captcha.

Es ha nem lenne vilagos, en sem hasznalok scripteket, nem azert mert nehez elkesziteni oket, hanem azert mert lusta vagyok, es programozom en eleget a munkahelyemen

Bocs hogy hosszu lett...

Pifta
Hmm.. Végre egy igazán kreatív ember.
Programozóként megjegyezve, nem is nehéz megvalósítani amit írtál, úgyhogy tényleg érdemleges elgondolásnak tartom!
Reply With Quote
  #310  
Old 02-03-2008, 20:16
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,199
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by AtomAnti View Post
Hmm.. Végre egy igazán kreatív ember.
Programozóként megjegyezve, nem is nehéz megvalósítani amit írtál, úgyhogy tényleg érdemleges elgondolásnak tartom!
Mármint micsodát tartalmasz érdemleges elgondolásnak?

Kettőnk közül szerintem valaki nagyon félreértette azt a beírást.

Az én értelmezésem szerint arról szól, hogy mi az az egyensúly, ameddig még nem zavaró az időnkénti emberi beavatkozás kérdése. Ez lett kifejtve, hogy miért.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 14:18.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu