Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megvalósult javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #191  
Old 08-22-2007, 17:23
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,199
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by AndrewB View Post
erre mondtam azt, hogy ha nem ütéssel vesztette el a földet, akkor ne legyen gond -> ha már egyszer a földleadás ellen lesz bevezetve, tényleg azt gátolja, úgy érzem ez nem lenne kibúvó
tehát a szabi alatti földvesztés csökkentse a minimum földet is
A minimum még újraindulással sem csökken, miért csökkenne akkor szabi alatt?
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
Sponsored Links
  #192  
Old 08-22-2007, 17:25
Betelgeuse
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Hmm? Milyen feltételek nincsenek még meg? Felment jócskán a fellépési hektár fölé, és azt mondod, hogy még nem áll készen a szintlépésre? Én ezt nehezen tartom elképzelhetőnek.
Sok dolog lehet amit az ember nem tart elképzelhetőnek és megtörténik
pl éppen leverték a következő csoportban és vissza kell másznia
Reply With Quote
  #193  
Old 08-22-2007, 19:19
sutike31005 sutike31005 is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 329
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

huhh akkor ez sok de apránként.. szerintem a nép ha lázad nem nézi mit gyujt tör zúz rombol ahol éri országod.. hisz szeretné érvénye4síteni az akaratát.. országod már eleget volt ezen a szinten más nagyobb kihivasra vágynak.. ha kell földig rombolják országod( ami egyenlő azzal, hogy eluzik a kralyt kb )

szoval gyulladjon minden épület.. extrém 1 % 2000 top elég.. ha a többség akarja a 4000 et vagy a más időt Ati úgyis megfelelően dönt majd.. bár Én nem maradnék nem hogy 2000 top kört se egy szinten de 2000 sima kört se.. ha szeretem a csopit majd reggelek oda uj orit..sok régi forumost ismertem akik feljottek forumozni a toldott foltozott gagyi A s orijukkal es eszuk agaba se volt fordulni avgy elmenni onnan.. a piaci utalás ellen is volna extrém javaslatom, de majd késöbb..

a minimum földesek ellen szoloknak.. a minimum föld.. se szuri ki a foldleadast. de talan valamelyest szuri.. Én ugy gondolom.. meg akkor is ha Én jarok rosszul inkabb egy artatlan is jarjon rosszul minthogy 9 bunos csinalhassaon barmit szabadon..
Reply With Quote
  #194  
Old 08-23-2007, 19:36
zulu master zulu master is offline
Junior Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 25
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Hú mennyit írtatk mióta legutóbb itt jártam
Pedig előtte alig alig, most meg 8 oldalról 20-ra nőtte ki magát a topic
ha lesz egy kis időm tovább olvasom, most nincs.
Reply With Quote
  #195  
Old 08-23-2007, 19:51
-Ede- -Ede- is offline
Member
 
Join Date: May 2007
Location: Hungary, JNSz, Törökszentmiklós
Posts: 251
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Quote:
Originally Posted by sutike31005 View Post
a minimum földesek ellen szoloknak.. a minimum föld.. se szuri ki a foldleadast. de talan valamelyest szuri.. Én ugy gondolom.. meg akkor is ha Én jarok rosszul inkabb egy artatlan is jarjon rosszul minthogy 9 bunos csinalhassaon barmit szabadon..
ezt hogy is értetted?
az a lényeg számodra, h a több százas(ezres) csopikban 10-20ember miatt az egész csoport bűnhődjön? lehet h én vagyok gyenge felfogású, de azt írtad!
Reply With Quote
  #196  
Old 08-23-2007, 20:05
-Fegya-'s Avatar
-Fegya- -Fegya- is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,590
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

A minimum föld bevezetését támogattam akkor is, amikor be lett vezetve az 1A-ban és a 2B-ben és támogatom most is a kiterjesztését a többi szintre, mert nem tudok jobb megoldást a földleadás visszaszorítására.
De jobb lenne, ha találnánk jobb megoldást, mert akkor nem fordulna elő olyan, hogy 500K feletti 1A-s orit kénytelen törölni a gazdája.
__________________
Egér a sajton... (#3744)
Reply With Quote
  #197  
Old 08-23-2007, 20:09
sutike31005 sutike31005 is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 329
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by -Ede- View Post
ezt hogy is értetted?
az a lényeg számodra, h a több százas(ezres) csopikban 10-20ember miatt az egész csoport bűnhődjön? lehet h én vagyok gyenge felfogású, de azt írtad!
mondhatnám, hogy fuss neki még1szer a mondatnak és értelmezd légyszíves, de akkor megteszem, hogy lásd nem vagyok szőrös szívű :P

szóval egy példával élve.. Láttad aKülönvélemény című filmet?.. a lényeg Én azt mondtam mondjuk ha 100 emberből akire ez negativan hat 5 ártatlan, mert elutottek es vissza kell fedeznie.. tehat nem leadta a foldet csak megszivta.. de a tobbi 95 aki leadna a foldet gatolja. akkor inkabb legyen bevezetve.. van egy indiai mondás (asszem egy Gandhi életéről szoló filmben hallottam, lehet csak a szinkronosok tolták így ) ha tojást akarsz enni fel kell törnöd a tojást.. ami atz jelenti, hogy ha eredményt akarsz elérni változtatnod kell, de olyat nem lehet ami mindenkinek tetszik és megfelel, max olyat ami minimalizalja az artatlanokra való hatasat.. huhh ezse értehtöbb na tagozhatnam, de valoszinulag mas ertette mert nem reagalt.. szoval ha a 9 bunos melle jut egy artatlan akkor az meg elfogadhato.. aki nem leadta a foldet az felfedez aztan egybol lép.
Reply With Quote
  #198  
Old 08-23-2007, 20:11
sutike31005 sutike31005 is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 329
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by -Fegya- View Post
A minimum föld bevezetését támogattam akkor is, amikor be lett vezetve az 1A-ban és a 2B-ben és támogatom most is a kiterjesztését a többi szintre, mert nem tudok jobb megoldást a földleadás visszaszorítására.
De jobb lenne, ha találnánk jobb megoldást, mert akkor nem fordulna elő olyan, hogy 500K feletti 1A-s orit kénytelen törölni a gazdája.
ez más megközelítés.. de miért ment oylan magasra?... aki magasra mászik nagyobbat eshet.. vállalta a kockázatot.. elvileg a szintlépés teljesítéséhez a top 30 % ahoz nem kelltt volna felmenni 500 k-ra eleg lett volna 200 kaig menni..
Reply With Quote
  #199  
Old 08-23-2007, 20:17
Valezius Valezius is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Veresegyház
Posts: 3,662
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Pax Hungaricum View Post
Oké, értem én hogy az a célja.

De ha felűzünk mindenkit az A-ba, akkor a mostani bebetonozott orik ott ugyanúgy vagyonosak lesznek, mint amilyenek az 5.4.3.2. szinten voltak. Ha egy friss orival utánuk megyek, akkor szerintem annyi történik, hogy nem (például) a 3. szinten, hanem az 1. szinten alakul ki a "soha az életbe utol nem érem, le nem verem" helyzet.
Nem értem, kikről beszélsz? Hány ilyen toptermelő lehet a játékban? Szerintem 50-nél nem több, és ha még orija is van A-ban, akkor őket se űzöd föl. Max 20embert, az miben akadályozza azokat, akik először járnak A-ban és nem 100milliárdjuk van, hanem 2. Aki meg tartalék nélkül megy fel, az meg sejtheti, hogy ott kell termelnie valamennyit.

Ha maxheki fölé mész, akkor figyelj az oridra, ha egyszer beütnek még mindig minimum föld fölött vagy, és feltudsz lépni. Ha meg 3napig rá se néztél és leütöttek, akkor ne sajnáltasd magad. (általános alany volt )
__________________
A szenvedélyem
Reply With Quote
  #200  
Old 08-23-2007, 20:26
-Fegya-'s Avatar
-Fegya- -Fegya- is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,590
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by sutike31005 View Post
ez más megközelítés.. de miért ment oylan magasra?...
mert például nemcsak forogni akart, hanem klánjával is minél jobb erdményt elérni.
__________________
Egér a sajton... (#3744)
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
szabisok gyengitése a topban! Rém Elvetett javaslatok 2 01-03-2007 22:34


All times are GMT +1. The time now is 17:57.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu