Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megvalósult javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #201  
Old 08-01-2007, 18:41
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,199
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by monro View Post
És mi van ha nem a távol elött hanem utánna kellene azonosítást csinálni?
Ezzel a script ugyan tud távolozni, de lebuktatja magát ha nem aonosít és gondolom az gáz számára Wap felületen meg nem kell csinálni semmit. Vagy ott is működnek a scriptek?
Ahogy Fegya is írta, egy asztali számítógépről is elérhető a wap felület. Telefonon van wap-böngésző, és már van sok telefonra web-böngésző is, ugyanígy az asztali gépre se csak web-böngésző van, hanem wap-böngésző is. (Viszonylag ritkán használt program, hiszen értelme nem sok van, de ilyesmire kifejezetten "jó".)
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
Sponsored Links
  #202  
Old 08-01-2007, 19:07
-Fegya-'s Avatar
-Fegya- -Fegya- is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,590
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Ahogy Fegya is írta, egy asztali számítógépről is elérhető a wap felület. Telefonon van wap-böngésző, és már van sok telefonra web-böngésző is, ugyanígy az asztali gépre se csak web-böngésző van, hanem wap-böngésző is. (Viszonylag ritkán használt program, hiszen értelme nem sok van, de ilyesmire kifejezetten "jó".)
Nem lehet valahogy lekérdezni wap esetén a böngésző eszközt?
__________________
Egér a sajton... (#3744)
Reply With Quote
  #203  
Old 08-01-2007, 19:09
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,199
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by -Fegya- View Post
Nem lehet valahogy lekérdezni wap esetén a böngésző eszközt?
Azt a felhasználói oldal küldi, ezért azt írsz oda, amit akarsz. Lekérdezhető, csak mivel bármikor átírható, ezért nem megbízható tényező.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #204  
Old 08-01-2007, 19:35
Serg Serg is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 916
Activity: 1%
Longevity: 99%
Default

Mi lenne hogy ha azt figyelnénk hogy történik-e más felhasználói beavatkozás az országban?Mert én ha bent vagyok minimum körülnézek a klántagoknál is illetve a saját tanácsadomnál meg a pontlistában,de szerintem az már kevésbé hihető hogy valaki bent van órákon keresztül és csak óránként egyszer távolozik és kész.
Reply With Quote
  #205  
Old 08-01-2007, 19:39
demian demian is offline
Member
 
Join Date: Jul 2006
Location: Zalaegerszeg
Posts: 103
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Én speciel amíg a gép megy bentvagyok mindig egyik országomban és van hogy órákig hozzá sem nyúlok, mivel épp mással vagyok elfoglalva és pl körönként egyszer megnézek valamit, szóval érdekes lenne ha ezért kerülök scrtiptelés miatt anarchba.
Reply With Quote
  #206  
Old 08-01-2007, 20:01
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Serg View Post
Mi lenne hogy ha azt figyelnénk hogy történik-e más felhasználói beavatkozás az országban?Mert én ha bent vagyok minimum körülnézek a klántagoknál is illetve a saját tanácsadomnál meg a pontlistában,de szerintem az már kevésbé hihető hogy valaki bent van órákon keresztül és csak óránként egyszer távolozik és kész.
félkómásan óránként felkelek nyomok egy Varázslás gombot klikk távba néz és fekszem vissza ha nem jön senki..... ezért hadd ne kerüljek már anarchba
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...
Reply With Quote
  #207  
Old 08-01-2007, 20:03
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,199
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Serg View Post
Mi lenne hogy ha azt figyelnénk hogy történik-e más felhasználói beavatkozás az országban?Mert én ha bent vagyok minimum körülnézek a klántagoknál is illetve a saját tanácsadomnál meg a pontlistában,de szerintem az már kevésbé hihető hogy valaki bent van órákon keresztül és csak óránként egyszer távolozik és kész.
Scripttel bármilyen véletlenszerű akciót tudsz csinálni, akár még teljesen értelmes üzenete is tudsz írni a fórumra vele.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #208  
Old 08-02-2007, 10:39
bomberhopper bomberhopper is offline
Junior Member
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 11
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Értsem úgy, hogy akár piacozni is tudok a scripttel? Adok egy megbízást, mint a tőzsdén, hogy mit mennyiért vegyen, és ha van a piacon, meg is veszi?

bocsánat, hogy lázítok, de a thread hozzászólásaiból nem úgy tűnik nekem a dolog, hogy ezt a problémát meg szeretnénk oldani

kezd érdekelni ez a script...
Reply With Quote
  #209  
Old 08-02-2007, 10:45
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,199
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by bomberhopper View Post
Értsem úgy, hogy akár piacozni is tudok a scripttel? Adok egy megbízást, mint a tőzsdén, hogy mit mennyiért vegyen, és ha van a piacon, meg is veszi?

bocsánat, hogy lázítok, de a thread hozzászólásaiból nem úgy tűnik nekem a dolog, hogy ezt a problémát meg szeretnénk oldani

kezd érdekelni ez a script...
Ez azért már erős túlzás igazából.

De röviden, hogy hogy is működik ez: felveszel a böngésződben bizonyos egérmozgásokat, kattintásokat, szöveges beírásokat stb. Majd megmondod, hogy ezt a felvett eseménysorozatot mikor játssza le. Ami ekkor történik: fogja a géped az egeredet, és elkezdi odamozgatni, ahova kell, rákattintani a menüre, megint odamozgatni ahova kell, rákattintani a távolbanézés gombra stb. Mivel ez egy e-mail eseményt generál, hogy jött-e sereg, vagy sem, innentől erről akár sms-t is küldhet a mail-szolgáltatód arról, hogy új e-mailed jött. Vagy a Vodának van olyan szolgáltatása, hogy beállíthatod, hogy bizonyos TARTALMÚ levélre küldjön csak sms-t, így a "nem jön senki" tartalomra pl nem küld.

Ez igazából nem egy ördöngőség, és mivel a valóságban ugyanaz történik, mintha ott lennél (valós böngészővel tényleg mozog az egér, mintha mozgatnád stb.), ezért nem lehet megkülönböztetni attól, hogy valójában te mozgatod-e.

(Lehetne azzal játszani, hogy a gombokat máshova pakolni, hogy ez a fajta felvétel/lejátszás ne működjön, de mivel ezt wapon nem lehet megvalósítani, ezért weben is felesleges, hiszen akkor a wapos felületen lesz használva mindez, és máris meg van kerülve.)
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #210  
Old 08-02-2007, 11:12
demian demian is offline
Member
 
Join Date: Jul 2006
Location: Zalaegerszeg
Posts: 103
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Ati nem kell hozzá az egér sem, csakis a linkeket kell meg hívnia, vagy maximum a varázslatoknál javascripttel kiválasztja pl: 2dik elemet a comboboxból a nyomógombra kattintást hajt végre persze ez csak egy sor JavaScriptben, és kiolvassa az oldal tartalmát.
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 05:17.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu