Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Stratégia & Tippek
Register Stats Members List Today's Posts

Stratégia & Tippek Stratégiák megbeszélései, tippek, trükkök az egyes fajokhoz, személyiségekhez

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #21  
Old 01-26-2006, 18:13
Half's Avatar
Half Half is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 582
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default hááát

Szerencse is kell, de votl oylan párbaj ahol kiütöttem kté sereggel, de elnéztme sé 4 körre mentek. És be sem mentek. Ráadásul bevertek felfelé két sereggel mégis csak azért nem lettem első, mert valaki csak arra gyúrt, hogy engem rengessen meg lopja az embereim. Bár igaz ezen a párbajon nem voltak ott a legjobb párbajosok. De azért számit a tapasztalat is eléggé hiába kellett a szerencse is.

13órásban is beüthet a szerencse. Csak ott kevesebb kell belőle. 1 órásban nem lehet szerintem szerencsétleniteni.
De mondjuk egy 2-3-4 órásban már ihgen. ÉS azért nem mindenki ér rá 13 órát párbajozni...
__________________
I like to fall on my face.
Reply With Quote
Sponsored Links
  #22  
Old 01-26-2006, 18:33
Szecsa
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Csigusz, ez a lenyeg...hogy kidolgozz egy olyan strategiat, hogy tortenjen akarmi az elejen, ne erjen hasson ki ez a kesobbiekre

Half, 13 orason az elejen jol kell szerepelni...bar nem lattam Jodli hogy jatszott, de szerintem az elejetol kezdve uralta a terepet, es ennyi a lenyege Az utolsoba lattam, de ott vmiért nem uralt :-PP
Reply With Quote
  #23  
Old 01-26-2006, 21:04
Alba Alba is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pápa
Posts: 749
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Szerintem az 1 orason kivul mar zomeben nem a szerencse dont hanem a taktika.
Ott mar van ra eselyed hogy ha levernek es nem jon össze az elso 30 perc akkor meg talpraallhatsz.Es az mar nem mak ...
Reply With Quote
  #24  
Old 01-27-2006, 08:40
Half's Avatar
Half Half is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 582
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Alba
Szerintem az 1 orason kivul mar zomeben nem a szerencse dont hanem a taktika.
Ott mar van ra eselyed hogy ha levernek es nem jon össze az elso 30 perc akkor meg talpraallhatsz.Es az mar nem mak ...
mondjuk egy egy órásban is üthetsz még 3mat tehát ha jól bontasz. Akkor utána max lefelé ütnek be kétszer és egy kis játékos ismeret kis szerencse és máris első vagy mert 3mat még ütsz felfelé.
Bár szerintem egy órásban elég egyértelmü, hogy mit kell csinálni bár szoktam vele kisérletezni. De azért lehet látni árdekes dolgokat. Mint ahogy láttam eccer valakit Orkkal megnyerte nah ott a szerencseD
__________________
I like to fall on my face.

Last edited by Half; 01-27-2006 at 08:42.. Reason: javit
Reply With Quote
  #25  
Old 01-27-2006, 13:01
Szecsa
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Hullaval sztem konnyebb nyerni mint orkkal +20 katona! :-)

Mellesleg 1 orason pl. 30 varival lehet terkaput nyitni, es 0 tolist lopni...30-al gombozgetni is lehet Szerintem a jo jatekossag abban rejlik, hogy allandoan kiserletezgetsz...
Reply With Quote
  #26  
Old 01-28-2006, 00:44
Alba Alba is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pápa
Posts: 749
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Half
mondjuk egy egy órásban is üthetsz még 3mat tehát ha jól bontasz. Akkor utána max lefelé ütnek be kétszer és egy kis játékos ismeret kis szerencse és máris első vagy mert 3mat még ütsz felfelé.
Bár szerintem egy órásban elég egyértelmü, hogy mit kell csinálni bár szoktam vele kisérletezni. De azért lehet látni árdekes dolgokat. Mint ahogy láttam eccer valakit Orkkal megnyerte nah ott a szerencseD
Jo de ha telibetalalsz egy full vedos orit teged meg bevernek akkor aztan eselytelen leszel hatobbiek nem hibaznak.Sot ha peches vagy es varik hianyaban utsz megint talalhatsz vedos orit.Es hiaba van jo taktikad ha ilyen peched vagy...
Reply With Quote
  #27  
Old 01-28-2006, 01:44
Vik Vik is offline
Banned
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Szecsa
Hullaval sztem konnyebb nyerni mint orkkal +20 katona! :-)
Hmm, hat azert ha legalabb 2, esetleg 3 oras a jatek, akkor az a hulla okozhat gondokat a gazdajanak... mindenki viszi tole a nyerset. Ha nincs legalabb 5 bankja, akkor a penzt is, es nem tud almazni, mer nincs vari, es akarhogy is nezzuk, a halott vedelme egy nagy rakas... Amit szinte gond nelkul barki at tud utni, es ha maskor nem, de az utolso oraban, esetleg az utolso fel oraban ugyis bevallalja valaki, h meguti a hullat, akkor mar egy kis betegseg nem vagja foldhoz az embert.....
Reply With Quote
  #28  
Old 01-28-2006, 17:15
Half's Avatar
Half Half is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 582
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Alba
Jo de ha telibetalalsz egy full vedos orit teged meg bevernek akkor aztan eselytelen leszel hatobbiek nem hibaznak.Sot ha peches vagy es varik hianyaban utsz megint talalhatsz vedos orit.Es hiaba van jo taktikad ha ilyen peched vagy...
Lehet végig pechem. De játék miért nem menjek ki különben nekem a pech a következő szokott lenni:
védőket képzek véletlen
nem állitok be fajt
rossz fajt választok
elépitek
elfelejtem az adó kulcsot

ez már midn megtörtént.
nekem volt, hogy az elején kint volt 2 seregem 8 körre kétszer bevertek. Felfelé. utána ha támadásra gyurok és olyna pechem van hogy nem tok beütni felfelé senkit szivás. De ritkán történik meg, hogy semmi sem jönn össze főleg ha figyel az ember. Nekem ebből pont sikerült felállnom. De volt, hogy szuper jól kezdtem és megszivtam.
De azért nem mondanám, hogy csak a szerencse dominál.

13órásban 10-20% szerencs mondjuk fogjuk rá
akkor 6 órásban 15-25%
két órásban 20-30%
akkor egy órásban szerintem 30-40% szerencse max.

Mert számi az is menynit jáccotunka többiekkel mennyire ismerjük egymást....
__________________
I like to fall on my face.
Reply With Quote
  #29  
Old 01-28-2006, 19:17
Freddye Freddye is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 9
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Hááát Half El kel hogy szomorítsalak....
Én úgy gondolom, hogy a hosszú párbajok, mondjuk olyan 6órástól nem sok köze van a szerencséhez, mert ott van időd az ellenfélhez alakítani az orid... ott nincs szerencs... mindenre van időd kijavítani, blokkolni, visszavágni...
Ellentétben az egy óráson.. én úgy gondolom, hogy ha vki felépített egy stratégiát, akkor onnantól minden szerencse...
Mert ugye azon dől vagy bukik az egész, hiogy ki mit alkot a 8-9. körben...
Reply With Quote
  #30  
Old 01-28-2006, 19:20
Half's Avatar
Half Half is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 582
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Jó ezzel kb. egyet értek.
csak azt a 10%-t úgy értettem, hogy valaki elbénáz valamit meg ilyenek és véletlen megláttod hogy kiütött. tehát olyanok amik normál játékban is előjöhetnek.
az egy órásban. meghát ihgne szerencse, de ez a szerencse inkább attól függ, hogy ki milyen stratégiát választ és ehhez milyne jó a tied mert módositani nem igazán lehet. De azért lehet ügyeskedni.
Különben a 13 órásban az is számti, hogy mennyien ülik végig a 13 órát nekem csak az elsőben sikerült
De elsimerem egy 13 órás párbaj azért sokkal többet ér mint atöbbi.
__________________
I like to fall on my face.
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Anonym párbaj -- még anonymabban Ati Megvalósult javaslatok 71 09-03-2008 16:56
Párbaj módosítási javaslat. Gyula Elvetett javaslatok 22 05-14-2007 14:03
nagy párbaj felirat megszüntetése a főmenüben kérdés Elvetett javaslatok 54 03-13-2007 18:59
Párbaj bővítés Ati Általános beszélgetés Hódítós témákban 5 07-19-2006 10:51
Párbaj bővítés Ati Fontos bejelentések 0 07-18-2006 20:20


All times are GMT +1. The time now is 09:56.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu