Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1911  
Old 06-27-2007, 17:26
Gyula's Avatar
Gyula Gyula is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Oroszlány
Posts: 1,738
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Arrakis View Post
Ezt a csiguszos dolgot nem értem, vki fel tud világosítani?
Most az volt a célja, hogy kiprovokáljon egy visszaütést? Ez miért jó?
Akkor sem értettem miért csinálja, de ez még most sem tiszta előttem.
Azt hiszem csak be akart kerülni a hírekbe
__________________
Sex, Drog és Rock and Roll

Gyulaword (#79796)
Reply With Quote
Sponsored Links
  #1912  
Old 06-28-2007, 06:03
drobert drobert is offline
Junior Member
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 21
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Üdv Mindenkinek!


2007-06-27 15:01:19 csigusz (#2983) feloszlott.

hát ennyi volt!
Reply With Quote
  #1913  
Old 06-28-2007, 10:53
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by drobert View Post
Üdv Mindenkinek!


2007-06-27 15:01:19 csigusz (#2983) feloszlott.

hát ennyi volt!
De mi? Mar csak ez a kerdes
__________________
Remedy
Reply With Quote
  #1914  
Old 06-28-2007, 11:41
LotR LotR is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Magyarország; Budapest
Posts: 933
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

nem bírom ki hogy az olvasotakra ne reagáljak ismerve itt mindenkit.

Első meglátásom, hogy Ati nyilatkozott az ügyben.
Szerintem akkor nincs mit megkérdőjelezni. Többször elmondta a rendszer nem publikus. Biztos itt is sok mindent megnézett és azt dobta ki a gép, h nem bűnnös. De tök mind1 hacsak 1 kockát rázogat is ami kiírja igen v. nem számunkra, mivel nem ismerjük.
Grabiéknál mi van megint döntse el mindenki magába, lehet a rendszer hibája, lehet bűnösök...
Szerintem az A-ban történteknek itt a helyük!
Zsánni ha nem követtél el semmit javaslom máskor higgadtabban kezeld a helyzetet és ne vedd személyeskedésenk, csak az adott proléma itt sok embert izgat. ÉS most ezek a dolgok reflektor fénybe vannak.
Azzal viszont valahol egyet értek, hogy van szándékos és védtelen föld leadás... De ahogy Steve is célzott rá hol van vajon a határ?

Másik észrevételem, hogy ha felelős ország vezetője tudtál lenni sok ideig, gondolom mint másnak neked is sok minden közbe jött sokszor, de uraltad az országodat, akkor az átmeneti búcsunál is lehettél volna felelősebb az országod iránt, előrelátóbb és akkor nem alakul ki ez a helyzet.
Másrészt megértem, h vannak ,lehetnek helyzetek, amikor talán ez nem tud fennállni, de akkor be kell látni, hogy így alakult és nem háborogni azokra akik a háteret nem ismerve- de szerintem max. enyhítő körülmény az ismerete - jogosan kérdőjelezik meg a szemük előtt lezajló "fura" eseményeket, hanem meggyőzni az embereket arról, hogy követtél el hibát, de csalni nem ált szándékodban...

Jelen esetekben nem marad más mint jelenleg Ati szava és döntése, hogy ki bűnös és ki ártatlan, mert ezeket mi nem látjuk ki jelenleg a játékban...
Ezen lehet kellene valami módosítani.
MErt az nem állapot, h ennek a játékosnak hiszunk hisz gondja van, becsületes, erről meg azt hallottam mindenre képes tuti csaltak..stb.. helyzetek elkerülése végett.
__________________
LotR

Last edited by LotR; 06-28-2007 at 11:46..
Reply With Quote
  #1915  
Old 06-28-2007, 12:39
laci laci is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kolozsvár és Budapest
Posts: 2,147
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Az az igazság, hogy ha tudnám, hogy vétlen vagyok, mégis elkezdenének arra utalgatni, hogy csaltam, és hiába magyaráznám, hogy önhibámon kívül történt az, ami történt, előbb-utóbb én is felcsattannék.

Másrészt azt is el kell fogadni, hogy aki nincs a bőrömben, az nem azt látja, amit én.

Amit viszont nem értek meg, és nem fogadok el, az olyan hsz-k, amelyek akkor jöttek, amikor már lenyugodni látszottak a kedélyek, és egyértelműen csak arra mentek ki, hogy provokálják a társaságot.

Uff. Részemről tényleg lezárom ezt a kérdést (remélem... )
Reply With Quote
  #1916  
Old 06-28-2007, 12:41
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by laci View Post
Az az igazság, hogy ha tudnám, hogy vétlen vagyok, mégis elkezdenének arra utalgatni, hogy csaltam, és hiába magyaráznám, hogy önhibámon kívül történt az, ami történt, előbb-utóbb én is felcsattannék.

Másrészt azt is el kell fogadni, hogy aki nincs a bőrömben, az nem azt látja, amit én.

Amit viszont nem értek meg, és nem fogadok el, az olyan hsz-k, amelyek akkor jöttek, amikor már lenyugodni látszottak a kedélyek, és egyértelműen csak arra mentek ki, hogy provokálják a társaságot.

Ez azért van, mert sokan érzik úgy, hogy Tuvalu és Grabi áthelyezése kirakatper volt, bizonyítandó, hogy senki nincs biztonságban, ha csalásra vetemedik.
Reply With Quote
  #1917  
Old 06-28-2007, 13:33
-Fegya-'s Avatar
-Fegya- -Fegya- is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,590
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by -Fegya- View Post
Ebből az esetből számomra az a tanulság, hogy nem jó megoldás a földleadás visszaszorítására itt a fórumon vádaskodni.
Quote:
Originally Posted by laci View Post
Az az igazság, hogy ha tudnám, hogy vétlen vagyok, mégis elkezdenének arra utalgatni, hogy csaltam, és hiába magyaráznám, hogy önhibámon kívül történt az, ami történt, előbb-utóbb én is felcsattannék.

Másrészt azt is el kell fogadni, hogy aki nincs a bőrömben, az nem azt látja, amit én.

Amit viszont nem értek meg, és nem fogadok el, az olyan hsz-k, amelyek akkor jöttek, amikor már lenyugodni látszottak a kedélyek, és egyértelműen csak arra mentek ki, hogy provokálják a társaságot.

Uff. Részemről tényleg lezárom ezt a kérdést (remélem... )
Szerintem az itt idézett hozzászólkásom után nyugodtak le a kedélyek. Később Zsáni nagyon arrogánsan és szerintem teljesen feleslegesen szólt hozzá. Semmi olyat nem tudott mondani, amit Te korábban higgadtan és világosan ne mondtál volna el. Ez az arrogáns hozzászólás sokakat joggal zavart és újra kitört a szócsata.
__________________
Egér a sajton... (#3744)
Reply With Quote
  #1918  
Old 06-28-2007, 13:46
#Lopakodó#
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by -Fegya- View Post
Szerintem az itt idézett hozzászólkásom után nyugodtak le a kedélyek. Később Zsáni nagyon arrogánsan és szerintem teljesen feleslegesen szólt hozzá. Semmi olyat nem tudott mondani, amit Te korábban higgadtan és világosan ne mondtál volna el. Ez az arrogáns hozzászólás sokakat joggal zavart és újra kitört a szócsata.
Minden esetre a kommentár nélküli eseménysor bekopizása szép kis vitát generált..
Máskor azt hiszem tartózkodni fogok hasonlótól......
Részemről a tanulság az amit eddig is tudtam,hogy emberek játszanak minden emberi tulajdonságukkal együtt és nem tudnak elvonatkoztatva megnyilvánulni és minden érzelemtől mentessen..
Mondjuk én se tudom eléggé vissza szorítani magamba...
Bár sokakhoz képest még mindíg érzelem mentes vok.....
Reply With Quote
  #1919  
Old 06-28-2007, 13:47
LotR LotR is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Magyarország; Budapest
Posts: 933
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by #Lopakodó# View Post
Minden esetre a kommentár nélküli eseménysor bekopizása szép kis vitát generált..
Máskor azt hiszem tartózkodni fogok hasonlótól......
Részemről a tanulság az amit eddig is tudtam,hogy emberek játszanak minden emberi tulajdonságukkal együtt és nem tudnak elvonatkoztatva megnyilvánulni és minden érzelemtől mentessen..
Mondjuk én se tudom eléggé vissza szorítani magamba...
Bár sokakhoz képest még mindíg érzelem mentes vok.....
OFF
Ember nincs érzelmektől mentes...
Mégha ezt is gondlja akkor sem az... MAx közelítheti azt az állapotot...
__________________
LotR
Reply With Quote
  #1920  
Old 06-28-2007, 14:04
Zsáni's Avatar
Zsáni Zsáni is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 1,389
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by -Fegya- View Post
Szerintem az itt idézett hozzászólkásom után nyugodtak le a kedélyek. Később Zsáni nagyon arrogánsan és szerintem teljesen feleslegesen szólt hozzá. Semmi olyat nem tudott mondani, amit Te korábban higgadtan és világosan ne mondtál volna el. Ez az arrogáns hozzászólás sokakat joggal zavart és újra kitört a szócsata.
Nagyon tévedsz, soha nem voltam arrogáns, és most sem. És engedd meg nekem, ha engem érnek a vádak, akkor is reagálni fogok rá, ha már egy ismerősöm megtette. Akár tudok újat mondani, akár nem.
__________________
Az élet szar
De szarból is lehet várat építeni
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 16 (0 members and 16 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 02:15.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu