Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megbeszélések
Register Stats Members List Today's Posts

Megbeszélések Itt lehet felvetni a javaslatokat, gondolatokat

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
Prev Previous Post   Next Post Next
  #11  
Old 05-18-2006, 12:43
aúú's Avatar
aúú aúú is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 993
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Láma
Még az is édeskevés lenne most kell 50% barakk + 10% toronyhoz 78% barakk full ló, sztem nem elég a +7-10%...
A 7-10% bónusz te is tudod, hogy csak az átlag fajoknál jön ki... egy ork esetében ez hatványozottan jön elő, mert neki ott a 8 tábornok lehetőség és még eleve ki is lövi a 30% torony védőt a faji bónusszal...
Meg gondolj bele, gyakorlatilag aki most klántámad (vannak azért már páran), azoknak eleve van annyi barakkja, hogy át tud ütni valakit, ha ezt megerősítjük mondjuk 1,21-el (10%*10% bónusszal az alultámadással együtt), extrém esetben egy ork tudós tábornok esetén 1,32-vel, akkor az nem azt fogja jelenteni, hogy ennyivel kevesebb barakkot fogsz tartani, hanem azt, hogy ennyivel kevesebb sereget fogsz küldeni és ha megpróbálnak visszakísérni, akkor a teki mókázással együtt az otthon maradt védő erőd is jelentősen megnő. Gyakorlatilag ezzel megint csak azt érjük el, hogy ha éjjel meg fog nőni a támadások száma, mert akkor eleve kevesen vannak gépnél, míg védekezni nem igazán fogsz tudni, hisz egy 4 fős szövi támadással ellentétben itt nem csak a seregek fele segít ütni, hanem akár az egész is... és ha valaki majd védekezni akar, akkor szépen csinál egy 10 fős elf szövit, aki meg támadni, az meg 10 fős ork tábornok (tudós) szövit és a többi fajt úgy kirúgjuk az 1/a-ból, hogy pislogni sem lesz idejük... ez meg nem hiszem, hogy a célunk kell, hogy legyen... mint ahogy az sem, hogy a klántámadás ugyanaz legyen mint a 4 fős szövi, vagy mf támadás a többi szinten, csak nagyobb hekikkel és seregekkel...
__________________
Én mindig itt voltam
És mindig itt leszek,
Körülöttem pusztulnak
És születnek emberek.
Reply With Quote
Sponsored Links
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 00:33.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu