View Single Post
  #11  
Old 11-25-2009, 13:07
Padlócsempe Padlócsempe is offline
Member
 
Join Date: Jan 2009
Location: Budapest
Posts: 773
Activity: 0%
Longevity: 84%
Default

Quote:
Originally Posted by Kutyuleee View Post
vagy lehet fordulni A-ból és akkor csak 2k kör az egész... kapizsgálod már a lényegét látom. pont az a lényege,hogy azt a pár országot kivéve aki A-ban tényleg játszik magas hekin és úgyse fogja leforditani, a többiek inkább A-ból fordulgassanak, és ezzel megmozgatva picit a top30környékét is.
Szerinted mit fogunk választani, 3k kör ücsörgést B-ben, vagy 8 ori tápolását A-ban? Mert tegyük fel, hogy ennyi klántársunk van most 2/B-ben. A földleadásról, szk alatt lepergő topkörökről, tartalék seregben tartásának lehetetlenségéről nem is beszélve.
A B-ből való fordulás szerintem most tökéletes.

Amit el tudok képzelni, hogy azok, akik bejelölik, hogy hosszútávon szeretnének A-ban játszani, azok nem számítanak bele a top30-ba. Ezt bejelölni pedig azért érdemes, mert ha valaki nem jelöli be, az a fordulásért játszik, tehát 2000 top kör után a nép morálja elkezd csökkenni, és így rákényszerül, hogy vagy leforduljon, vagy bejelölje, hogy maradni szeretne hosszabb távon. A jelölés visszavonható, de ekkor életbe lép a morálromlás, szóval aki hosszabb távon tervezett maradni, mégis úgy dönt, hogy lefordulna, az megteheti.

Így kétféleképpen is ki lenne írva a helyezés (összes játékos/helyezés, lefordulásért játszó játékos/köztük való helyezés)
A több személyiséges játékosoknak pedig így A-ban is a személyiségük számának megfelelő top%-t kell teljesítenie.

De meglehet, hogy ennek az ötletnek is van bőven buktatója, nekem úgy tetszik az egész rendszer, ahogy most van.
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Padlócsempe For This Useful Post:
Sponsored Links