Quote:
Originally Posted by -Fegya-
Én legfontosabbnak a minimum föld bevezetését tartom. Nem tetszik a csúcson termelés, de pláne nem tetszik a földleadás. A földleadást pedig leghatékonyabban a minimum föld bevezetése akadályozza.
Egyetértek Serggel abban, hogy szabi alatt csak azoknak csökkenjen a földje, akik teljesítették a fellépés feltételeit.
Nekem a maximum föld bevezetése nem tetszik. Elég nehezítés lenne a gyújtogatás és/vagy a termelés csökkenése.
Támogatom, hogy 2000 top kör után erőteljesen nehezedjenek a feltételek, a mértékek meghatározására nincs javaslatom.
Az 1A-ra ezeket a nehezítéseket nem terjeszteném ki. Ott más a játék célja, nem kéne fordulásra kényszeríteni a topot.
|
a minimum föld maximum fölé emelésével érdekes dolgokat kapnánk, ahogy azt már Ati írta régebben.. és nagyon sok földleadás fent megy.. jóval a fellépési határ felett..
a gyujtogatas onmagaban megoldas lenne a lepes kenyszeritesre.. ( mértékére javaslatom van még mindig

: az ösz terület 1 % a .. )
az A ra nem terjed ki a javaslat es nem fordulnak le akkor nem lehet utolerni majd a nagy orikat.. eddig azert vettek fel a versenyt a nagy A-s orikkal a kisebbek es jo reszt azert mentek fel mellejuk.. mert lentebb megtermeltek megtermeltettek.. azonban ha csak a 2-4 szintet szoritjuk vissza, akkor a nagy A-s orik utolerhetetlenek lesznek.. ugy gondolom, kérlek ebbe cáfoljatok meg ha nincs igazam..