Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Elvetett javaslatok

Elvetett javaslatok Könyörtelen leszek, de ami téma egész biztosan nem lesz, azt átmozgatom ebbe a topicba.

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 05-28-2007, 08:46
bpeet bpeet is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 92
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default VIP lejárása

Sziasztok!

Csak annyi javaslatom lenne, hogy be lehetne-e tenni a fontos események közé, hogy VIP lejárata előtt 10 körrel megjelenne egy figyelmeztetés, hogy lejár a VIPed 10 kör múlva.

Így látnák a szövi/klántársak is, és jöhetne segítség tőlük, ha esetleg az adott ori gazdája nem tud belépni sem (pl. mostani vizsgaidőszak), illetve, akik pl vodások és "szervezni" kell 1-1 vip feltöltést, ami ha már lejárt, akkor nem egyszerű...

tudom h "oda kell figyelni", ilyen irányú hozzászólásokkal ne hurrogjatok le plz, ez nem hinném, h tamagocsivá tenné a game-t.
__________________
de bíró úr nem sok az az öt év?
mondom KÖTÉL!
Sponsored Links
  #2  
Old 05-28-2007, 09:00
Kancsendzönga Kancsendzönga is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 178
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

ha ilyen komolyan van véve a vip, meg a játék, akkor lehetne mondjuk bankkártyával vipelni, aztán akkor nem kéne kéthetente aggódni, meg elfelejteni. (én sms-sel szoktam, és ha néha lejár,akkor lejár. ha vizsgaidőszak van, és nagyon húzós, akkor én leszabizok, mert asszem az egyetem még (talán és csak zárójelben) a hódnál is fontosabb.
  #3  
Old 05-28-2007, 09:09
Zsáni's Avatar
Zsáni Zsáni is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 1,389
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by bpeet View Post
Sziasztok!

Csak annyi javaslatom lenne, hogy be lehetne-e tenni a fontos események közé, hogy VIP lejárata előtt 10 körrel megjelenne egy figyelmeztetés, hogy lejár a VIPed 10 kör múlva.
folyamatosan mutatja a főoldaladon, hogy mikor jár le a VIP. a saját oridat pedig felügyeld legalább ennyire, ne a szövinek kelljen.
szerintem buta ötlet.
__________________
Az élet szar
De szarból is lehet várat építeni
  #4  
Old 05-28-2007, 09:11
bpeet bpeet is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 92
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

én havernak szoktam feltölteni a kártyáját és egyszerre 7-8-at nyomok. ennek ellenére velem is elő szokott fordulni, h pár körig nincs vip.

Az ötlet azonban nem miattam, hanem klántárs miatt fordult meg a fejemben, mire észrevettük a gondot, nagy baj érte az oriját.

persze ha nem hát nem...

az természetes, h zárójelben a fősuli/egyetem/munka/család fontosabb, de szabizni nem mindenkinek egyszerű (pl termelők)
__________________
de bíró úr nem sok az az öt év?
mondom KÖTÉL!
  #5  
Old 05-28-2007, 09:40
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 6%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by bpeet View Post
Sziasztok!

Csak annyi javaslatom lenne, hogy be lehetne-e tenni a fontos események közé, hogy VIP lejárata előtt 10 körrel megjelenne egy figyelmeztetés, hogy lejár a VIPed 10 kör múlva.

Így látnák a szövi/klántársak is, és jöhetne segítség tőlük, ha esetleg az adott ori gazdája nem tud belépni sem (pl. mostani vizsgaidőszak), illetve, akik pl vodások és "szervezni" kell 1-1 vip feltöltést, ami ha már lejárt, akkor nem egyszerű...

tudom h "oda kell figyelni", ilyen irányú hozzászólásokkal ne hurrogjatok le plz, ez nem hinném, h tamagocsivá tenné a game-t.
Erre csak az Arénát tudom felhozni példának, ott megy ilyen figyelmeztetés, hiszen ott nem csak a vip jár le, hanem az Arénából is kikerül az ország, ha lejár, és kezdhetsz akkor mindent elölről. Ezért ott mégfontosabbnak tartom, hogy legyen ilyen figyelmeztetés, és azt hiszem, hogy az ott játszóknak is érdeke, hogy erről tudjanak.

Mégis a legtöbb visszajelzés ezzel kapcsolatban az, hogy nagyon idegesítő, hogy van ez a figyelmeztetés.

Ha ez a normál játékban is lenne, azt hiszem, hogy igen sokal igen hamar megőrülnének.
__________________
Hódító * Queosia
  #6  
Old 05-28-2007, 09:50
Valezius Valezius is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Veresegyház
Posts: 3,662
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Erre csak az Arénát tudom felhozni példának, ott megy ilyen figyelmeztetés, hiszen ott nem csak a vip jár le, hanem az Arénából is kikerül az ország, ha lejár, és kezdhetsz akkor mindent elölről. Ezért ott mégfontosabbnak tartom, hogy legyen ilyen figyelmeztetés, és azt hiszem, hogy az ott játszóknak is érdeke, hogy erről tudjanak.

Mégis a legtöbb visszajelzés ezzel kapcsolatban az, hogy nagyon idegesítő, hogy van ez a figyelmeztetés.

Ha ez a normál játékban is lenne, azt hiszem, hogy igen sokal igen hamar megőrülnének.
70óra alatt 70levél persze, hogy idegesítő, ha nem lépek be 12óráig, akkor jön mondjuk 10levél

Bőven jó lenne, ha ilyenkor csak 5körönként szólna, és mondjuk az utolsó 10körben (vagy akkor se) írna körönként.

Viszont ha én le akarom járatni a vipet a normál orimban, akkor ne idegesítsen már mindenféle felirattal, hogy le fog járni
  #7  
Old 05-28-2007, 10:08
Steve Steve is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,048
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Zsáni View Post
szerintem buta ötlet.
Nem, nem buta ötlet. Sztem az lenne a jó ha a fontos eseményekben lenne egy ilyen jelzés 24körrel a lejárat előtt. Ezt láthatják a szövik is és nem kell kérdezni hogy kinek mennyi, és tudom hogy azért megy el a szövim összes tolija mert a htja épp szabira ment

szóval egy figyelmeztető értesítést én maximálisan támogatnék amit a szövik is láthatnának.
__________________
Steve`sfield (#324643)
  #8  
Old 05-28-2007, 10:13
Cyby_'s Avatar
Cyby_ Cyby_ is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Kunhegyes-Debrecen MFK koli
Posts: 646
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

én ezt ugy gondolom h állithato legyen a beállításokba,h aki kéri az bekapcsolja magának aki nem az meg ne kapjon agybajt ennyi figyelmeztetéssel....
  #9  
Old 05-28-2007, 10:37
bpeet bpeet is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 92
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

igen, nem üzenetekről lenne szó, és nem 70 levélről.

1 esemény, villogó kis kard a bal felső sarokban.

max annyi, hogy lenne egy esetleg 12 körrel a lejárat előtt, aztán meg amikor lejárt.

de nem üzi, hanem 1 soros FONTOS esemény, hogy lássák a szövik is.
__________________
de bíró úr nem sok az az öt év?
mondom KÖTÉL!
  #10  
Old 05-28-2007, 10:40
Valezius Valezius is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Veresegyház
Posts: 3,662
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by bpeet View Post
igen, nem üzenetekről lenne szó, és nem 70 levélről.

1 esemény, villogó kis kard a bal felső sarokban.

max annyi, hogy lenne egy esetleg 12 körrel a lejárat előtt, aztán meg amikor lejárt.

de nem üzi, hanem 1 soros FONTOS esemény, hogy lássák a szövik is.
1-be belemennék, méghozzá 12óránál, ha valamelyik szövit érdekli az meg tudja nézni, ha nem érdekli, akkor hiába van 3.
Sponsored Links
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 09:00.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu