Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > PC (hardver, szoftver, játékok stb.)
Register Stats Members List Today's Posts

PC (hardver, szoftver, játékok stb.) Minden, ami számítógép. Kedvenc játékod megbeszélése, segítségkérés hardverügyben stb.

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #41  
Old 01-09-2008, 18:30
ErdelyMagyaria ErdelyMagyaria is offline
Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Marosvasarhely
Posts: 203
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Pax a 14 perces jatek replay-et megkoszonnem mert nagyon erdekel

Nem mondom h lehetetlen csak mi meg a 24 percet valositottuk meg...
Es az Eurobattle szerveren nagyon nem volt ellenfelunk
Most gg clienten keresztul nyomjuk csak nincs mostanaban idom ra
A Kanin amikor megprobaltam (3-4 napig jatszottam ott) akkor tenleg nagyon kezdok voltak ott...
Reply With Quote
Sponsored Links
  #42  
Old 01-09-2008, 18:41
ErdelyMagyaria ErdelyMagyaria is offline
Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Marosvasarhely
Posts: 203
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

A 2 butter es a 2 Bf szerintem meg felesleges Yunero-ra

Es hadd jegyezzem meg h nincs olyan h build 1 hosre...
Mindig ugy alakitod a hosod ahogy a helyzet keri... vagyis attol fugg h milyen hosok vannak ellened...

Pl. ha yuneronal vagyunk akkor meg annyi hogy forgas kozben nem segit a Bf es ultinal is csak a damage...
Farmolasnal segit csak... ennyi... ha megtanulsz farmolni akkor nem hasznalsz tobbet yunero-ra bf-et... Egy MKB nagyobb damage-t, attack speed-et es a bonusz damage-t adja... Atropos pl. nem tudott magiat adni ram es mindkettonknek full eletunk volt... (Curias, Butter, s&j, MKB, Vladimir, Treads (strenght-en)... )
habar jobb lett volna Travel a treads helyett es s&j helyett meg mana burn-t tenni ra
de ez csak Atropos ellen...

Last edited by ErdelyMagyaria; 01-09-2008 at 18:45..
Reply With Quote
  #43  
Old 02-01-2008, 15:26
BeeLord's Avatar
BeeLord BeeLord is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ceglédbercel
Posts: 889
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Kellene egy kis segítség egy játékmóddal kapcsolatban. A dota.retech.hu-n a parancslistán szerepel egy olyan parancs, hogy

"-Oldmode
A régi -new megfelelője, aktiválja a jobb alsó sarokban lévő tavernát. Jelenleg a régi Silencer és az Invoker van ott. <6.27b"

Na ez az amit képtelen vagyok bekapcsolni. Letöltöttem pár régebbi mapot(5.60, 6.23, 6.27, 6.27b, 6.35b), de egyiken se működik sem a -oldmode, sem a -new. Mit rontok el?
__________________
Csak az MTK!

"Végre úgy érzed: tornádó vagy, hurrikán. Így lettél kispolgárból huligán..." Fröccsöntő

"Minden rendetlenség, még meg nem értett rend, a részleges rossz, általános jót jelent, s bármit mondjon is a gőgös értelem, minden jó ahogy van, ez alaptételem." A.Pope

Last edited by BeeLord; 02-01-2008 at 15:32..
Reply With Quote
  #44  
Old 02-08-2008, 11:08
BeeLord's Avatar
BeeLord BeeLord is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ceglédbercel
Posts: 889
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by BeeLord View Post
Kellene egy kis segítség egy játékmóddal kapcsolatban. A dota.retech.hu-n a parancslistán szerepel egy olyan parancs, hogy

"-Oldmode
A régi -new megfelelője, aktiválja a jobb alsó sarokban lévő tavernát. Jelenleg a régi Silencer és az Invoker van ott. <6.27b"

Na ez az amit képtelen vagyok bekapcsolni. Letöltöttem pár régebbi mapot(5.60, 6.23, 6.27, 6.27b, 6.35b), de egyiken se működik sem a -oldmode, sem a -new. Mit rontok el?

IceFrog megoldotta a problémám - az új, 6.50-es mapba belerakta az Invokert is.
__________________
Csak az MTK!

"Végre úgy érzed: tornádó vagy, hurrikán. Így lettél kispolgárból huligán..." Fröccsöntő

"Minden rendetlenség, még meg nem értett rend, a részleges rossz, általános jót jelent, s bármit mondjon is a gőgös értelem, minden jó ahogy van, ez alaptételem." A.Pope
Reply With Quote
  #45  
Old 04-26-2008, 02:07
[HTPA]GeeForce's Avatar
[HTPA]GeeForce [HTPA]GeeForce is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Csonka-Magyarország
Posts: 4,643
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Na visszaolvastam.
Igazad lehet, de pl te most az új dotáról beszélsz, én meg a régi buildet nyomtam. Remélem vágod, hogy az régen bugos volt, ha 2 bf-je volt. ultijánál megkapta a szétosztandó sebzést is, tehát nem csak a 2 bf sebzése adódott hozzá, ahnem legalább 3-é. (akkoriban még nem is volt állítható PT)

Most egyeébként ujra visszatértem 3 hónap kihagyás után, 3 verziót is kihagytam dotából, úgyhogy nekem ez a 6.51 vagy mi a legujabb ma, az elég friss élmény. Invokerrel együtt. Ami egyébként felesleges hero, szét lehet darálni. CW-re hívják meg... Public meccsen fun. Szépeket varázsol.
De maradok a 20/0 stat goblinnál meg ezeknél.
Towerbontás kell... Goblin, ezalor, zombi, kutyus, ilyesmi... Hogy a 20. percben már cask bázisa legyen az ellenségnek, kinti tower ne.
Akkor már mindegy, mert nem tudnak kitámadni tisztességesen, mert a creepek megrágják a bázisukat.
Gobo meg ezalor kell, hogy ha mégis támadnak, dögöljenek meg pillanatok alatt.

Ezalorral kipakolsz 6 ultit... Az annyi kis healert csinál 30-as damaggel, hogy kész. gyógyít rajtad 500-at, meg sebez 500-at... Azt semmi nem veri le, kivéve a fentebb említett jugger. Vagy valami haonló.. Sven, vagy aminek claving attacja van, és kb 200-at sebez ütésenként. Különben szevasz tavasz.
__________________
ஜ۩۞۩ஜ 
~~~ SHUT UP AND ENJOY THE HARDCORE ~~~
ஜ۩۞۩ஜ 
Reply With Quote
  #46  
Old 05-29-2008, 10:21
Peter Peter is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sopron
Posts: 431
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

kik szoktak dotázni a hódítósok közül?
Szecsát vágom, esetleg mégvalaki? :P (és milyen nicken?)

Geeforce, hugi hogy van?

Last edited by Peter; 05-29-2008 at 10:28..
Reply With Quote
  #47  
Old 05-29-2008, 12:03
BeeLord's Avatar
BeeLord BeeLord is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ceglédbercel
Posts: 889
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Peter View Post
kik szoktak dotázni a hódítósok közül?
Szecsát vágom, esetleg mégvalaki? :P (és milyen nicken?)

Geeforce, hugi hogy van?
Ha megnézed, kik és mit írtak eddig a témába, naggyából rájöhetsz a válaszra.

Én személy szerint kani-n szoktam játszani, minő meglepetés BeeLord néven. Szecsát már én is láttam párszor, és például Penya is szokott játszani. No meg ugye Gee, akinek a fórumhoz hasonlóan kanin is van vagy 6 nickje(vicc). Illetve régen Csunyabogár is játszott, ha minden igaz, de már abbahagyta.
__________________
Csak az MTK!

"Végre úgy érzed: tornádó vagy, hurrikán. Így lettél kispolgárból huligán..." Fröccsöntő

"Minden rendetlenség, még meg nem értett rend, a részleges rossz, általános jót jelent, s bármit mondjon is a gőgös értelem, minden jó ahogy van, ez alaptételem." A.Pope
Reply With Quote
  #48  
Old 05-31-2008, 11:30
Penya Penya is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kistelek
Posts: 621
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Jelentkezek, a fősámán nevén megtalálsz ; )
Reply With Quote
  #49  
Old 05-31-2008, 13:13
[HTPA]GeeForce's Avatar
[HTPA]GeeForce [HTPA]GeeForce is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Csonka-Magyarország
Posts: 4,643
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Nincs 6 nickem a Kanin...
Legalább 30 nickem van.


De mostanában Kanin csak 1-2 dota erejéig vagyok fent, amikor Kanis haverok hívnak. Alaphelyzetben az eredeti Blizzard Battleneten, vagy a GGC Hungary Dota Room 1-ben vagyok elérhető.

AAz eredetin természetesen csak 1 nickem van. A GGC-n is több vvan, már magam se tudom mennyi.
__________________
ஜ۩۞۩ஜ 
~~~ SHUT UP AND ENJOY THE HARDCORE ~~~
ஜ۩۞۩ஜ 
Reply With Quote
  #50  
Old 06-07-2008, 07:50
Peter Peter is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sopron
Posts: 431
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

kicsit visszaolvastam :P

Pax Hungaricum az elején annyi butaságot összehordott, hogy nincs most kedvem mindet kijavítani, beidézni... majd később ha túl osk időm lesz (persze mondott jó dolgokat is)

Quote:
Originally Posted by BeeLord View Post
Nagyon sokan fikázzák a kanit, hogy ilyen-olyan noobok játszanak ott. Van netán valami normális szerver, ami akár még magyar is?
GGC, újabban Garena a neve
letölteni innen tudod
itt pedig a telepitéséhez kapsz segítséget
ha egyéb kérdésed van, a Hungary room 1-ben általában megtalálsz, de ha nem, akkor is segít majd valaki (ne add fel, akármit is mondanak )

Quote:
Originally Posted by [HTPA]GeeForce View Post
Na szépen haladjunk sorjában. A fegyverek tulajdonsága nem összeadódik, hanem minta hódban, szorzódik.

Tehát ha 30% evasiont ad a butter, akkor az úgy néz ki, hogy az első megadja a teljeset, tehát 30 evasion effect, a második meg a maradék 70% 30%-át, tehát csak 21%-ot.

Tehát a 2 butter nem 60, hanem 51% evasiont ad.

(Különben 4 butterrel sebezhetetlen lennél...)
a butterek evasion-je semmilyen módon nem adódik össze, ha 6ot veszel, akkor is csak 30%-ot kapsz összesen

Quote:
Originally Posted by [HTPA]GeeForce View Post
Battle fury értékes. Elmondom miért. A területi sebzése miatt. Egy ilyen yurneró akármilyen tömeget leb.sz 2 ütésből, egy 3. szintű torony meg mondjuk 5-6 ütés...
igen, de mivel toronyra nem kritikálozik, bármi más sebző tárgy ugyanolyan jo neki ilyen szempontbol

Quote:
Originally Posted by [HTPA]GeeForce View Post
Ja és még valami: nincs ward.... csak 22. szinttől van ward. Előtte stat point van.
butaság, pusholásnál vagy mikor egyedül bd-zed az egyik enemy towert, igen jól jöhet... nagyon nagy hiba 22. szintre hagyni (mivel a jelenlegi hp-d %-ával gyógyít, akkor érdemes felvenni, ha már van megfelelő mennyiségű életed vagy ha a csapat érdeke úgy kívánja)

Quote:
Originally Posted by [HTPA]GeeForce View Post
Ekkora agival iszonyat nagyott pattan az utli. A válasz igen. De teljesen mindegy, hiszen az STR-es hősök kivételével mindenki elpusztul az ultid elején ilyen builddel... Tehát nem nagyon lesz olyan hero amin végigmegy.
alapból az ultija X-et pattog, ez szintenként változik, viszont ha elérsz egy bizonyos +%ot attack speed-ben, akkor a pattogások között üt is, ilyenkor pedig kritikálozhat is ami fájó

Quote:
Originally Posted by [HTPA]GeeForce View Post
Ezalorral kipakolsz 6 ultit... Az annyi kis healert csinál 30-as damaggel, hogy kész. gyógyít rajtad 500-at, meg sebez 500-at... Azt semmi nem veri le, kivéve a fentebb említett jugger. Vagy valami haonló.. Sven, vagy aminek claving attacja van, és kb 200-at sebez ütésenként. Különben szevasz tavasz.
aghanimmal is max 2 db ultit pakol ki az ezalor, hogy oldod meg a 6-ot? egyébként bármi leveri őket, aminek aoe spelljei vannak, ami komolyabb játékokban minden hősnek megvan szinte (az általad említett taktika halála egyébként egy earth shaker, megindulna a csapatod és 1 hős ultijába belehalna az egész team-ed )

Last edited by Peter; 06-07-2008 at 08:07..
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 13:12.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu