Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megbeszélések
Register Stats Members List Today's Posts

Megbeszélések Itt lehet felvetni a javaslatokat, gondolatokat

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #71  
Old 07-22-2010, 11:00
none none is offline
Member
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 1,135
Activity: 0%
Longevity: 87%
Default

no, akkor még egyszer leírom nekem miért nem tetszik ez az ötlet..
egy teljessen inaktív (esetleg már olyan orit aki abbahagyta a játékot), lehet vinni nyugodtan, ha sereget lehet bevenni védelmi varázslatot feltenni, és bontani.. így az ori tud kisebb sereget védeni, klántámadni, alábontani, elbontani, elfokozni, építkezni.. tehát anélkül, hogy ránézne a tulajdonos haladhat az ori..
__________________
same old song..
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to none For This Useful Post:
Sponsored Links
  #72  
Old 07-22-2010, 11:15
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by none View Post
no, akkor még egyszer leírom nekem miért nem tetszik ez az ötlet..
egy teljessen inaktív (esetleg már olyan orit aki abbahagyta a játékot), lehet vinni nyugodtan, ha sereget lehet bevenni védelmi varázslatot feltenni, és bontani.. így az ori tud kisebb sereget védeni, klántámadni, alábontani, elbontani, elfokozni, építkezni.. tehát anélkül, hogy ránézne a tulajdonos haladhat az ori..
En epp ezert mondtam, hogy semmi mast ne lehessen, csak egyseget bevenni/eladni. Se bontas, se epites, se vedelem, se semmi. Esetleg meg penzt atadni/atvenni, es vege.
__________________
Remedy
Reply With Quote
  #73  
Old 07-23-2010, 03:11
RRRrrr RRRrrr is offline
Member
 
Join Date: Aug 2009
Location: Miskolc (a fények városa:))
Posts: 389
Activity: 0%
Longevity: 80%
Default

Szerintem eleve mindenféle belépést más országába anarchal kéne büntetni. Sosem értettem, hogy miért van elnézve a mostani állapot is, hogy lehet vásárolgatni védeni stb. Illetve azt értem én, hogy így kényelmesebben lehet lenni, mert biztonságban tudod az országod ha valaki éjszakázik a klánból, meg országra nézve csupa előnye van, de kicsit már akkor is átalakulna a játék ha ez eddigi állapotokat felszámolnánk. Kicsit felfordulna a piac, de aki alszik az íjazzon éjszakára, meg pakoltassa csak fel a helytartóval a védelmet ha tudja, meg persze etessék ha bírják.
Számomra a súgóban említett (" Itt nem a jól összeszokott négy tagú zárt szövetségek, vagy magányos farkasok kapnak szerepet, hanem inkább a nagyobb szövetségek tagjainak összehangoltsága, együttműködése. ") rész, nem arról szól, hogy más megcsinál helyettem mindent amikor éppen nem érek rá. Tudom 10emberből 9nek ez nem tetszene, de egész másképp alakulna az egész felső szint. Lehet kevesebb ország lenne jelen, de izgalmasabb és játszhatóbb lenne szerintem.
A lényeg, hogy ha már erősítenénk a klánvezér szerepét, azt semmiképpen nem úgy kéne, hogy ténylegesen be tudjon avatkozni más játékába. Max. plusz infot adnék neki, pl. amit fentebb említett valaki, hogy lássa kinek mi van a piacon, vagy hasonlót.
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to RRRrrr For This Useful Post:
  #74  
Old 07-23-2010, 16:09
ErdelyMagyaria ErdelyMagyaria is offline
Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Marosvasarhely
Posts: 203
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Elore megjegyzem mielott barki mas megtenne hogy nem vagyok jelen a magyar 1A-ban es lehet egyesek ezert (jogosan vagy nem, nem tudom) nem fogjak jo szemmel venni eszrevetelem, de ugy erzem lattam problemas 1A-s csopikat es ezek elkerulese a lenyeg a magyarban is, mert ha a magyar hod is belefullad akkor nem lesz tobbe hoditozas egy nyelven sem.

Szerintem jo otlet a klanvezer szerepenek erositese, de bizonyos mertekig!
8 fo agazatat latom annak h miben kaphatana szerepet:
- Epites, kepzes
- hadi tevekenyseg
- vari tevekenyseg
- toli tevekenyseg
- piacolas
- a klan raktarba ki-be pakolas
- Helytarto beallitasai
- Intezo beallitasai

Epites, kepzes semmit se tudjon varialni, abszolut semmit (ne jelenlen meg maga az oldal sem).

Hadi tevekenysegnel semmit se tudjon varialni, abszolut semmit (ne jelenlen meg maga az oldal sem).

Vari tevekenysegeknel csak azon varazslatokat tudja feltenni amelyeket a helytarto is feltehet, mast semmit.

Toli tevekenysegeknel semmit se tudjon varialni, abszolut semmit (ne jelenlen meg maga az oldal sem).

Piacolni egyaltalan ne lehessen, mert erre megoldas van a klanraktaron keresztul! Hasznalja csak el a klanvezer a sajat piacra valo belepeseit es erre legyen korlatozva. Ati nagyon jol illusztralta miert nem jo otlet piacolni mas ori belepeseivel. Ha klan vezer vagy, akkor legyen ra lehetoseged a klan raktarabol eladni amennyit akarsz es legyen lehetoseged barmelyik tag orijabol be- vagy kipakolni a klanraktarba.

Barmit amit a klanrakiba be vagy ki lehet pakolni, arra engedelyezett legyen a klanvezer. (Sietek de remelem majd ertheto lesz ez a mondat.. )

Helytarto beallitasainal tobb agazat van: Tekercsiras, katonakepzes, varazslas, korlatozasok, automatikus seregeladas, dragakovek, seregek eladasi sorrendje. Veszaem kulon oket es 1 mondatban probalom suritteni h igen vagy nem es az indokomat.

Tekercsiras - IGEN - mert ha engedelyezzuk a klanrakiba h belenyuljon es oda tegyen dolgokat ahova akar akkor ezt megtiltani ertelmetlen.

Katonakepzes - NEM - ezt nem fogom gyozni hangsulyozni eleget... nem a vezer kell iranyitsa es fejlessze a klantagok orszagait, csak esetleg segitse. A kepzeseket mindenki oldja meg maga. A lefokozasokat se tudja megcsinalni a klanvezer! Ha haboru van vagy tulkepezett az illeto vagy barmilyen mas okbol nem fernek el az egysegei, vagy pontszamot akar novelni, mindegy mi az oka a lefokozasna... ne tudja ezt a klanvezer megtenni !!! Ha nem fernek el ott a helytarto beallitasainal az opcio h adja el automatikusan. (Kerlek ne gyertek azzal h es ha nincs vip, mert ha nincs vip akkor ne kenyelmet keressen, akkor keljen fel ejszaka es iranyitgassa a sajat orijat.)

Varazslas - IGEN - Teljes hozzaferest ehez a reszhez. Arto varazslatokat ugysem tud beallitani.

Korlatozasok - IGEN - Teljes hozzaferest ehez a reszhez, nem latom h miert kellene ezt megvonni.

Automatikus seregeladas - IGEN - Teljes mertekben hozzaferest, igy csak a veszteseget csokenti a vezer vagy kuszobolheti ki. Amint emlitettem nem szeretnem hogy piacolasnal a seregek vetele mas orija szamara engelyezet legyen, hiszen igy hatranyba hozna aktiv jatekosokat, inaktivokkal szemben! Mindig dijazni kell azokat amelyek tobbet aldoznak idejukbol erre a jatekra.

Dragakovek - IGEN - nem latom miert ne adnank meg ezt a lehetoseget, hiszen ha atpakolna a klanrakin keresztul magahoz es eladja oket majd a penzt visszapakolja a klanvezer a klanrain keresztul a taghoz ugyan ezt kapja meg. tehat ha ezt tiltjuk attol meg nem = azzal h nem lehetseges.

Seregek eladasi sorrendje - IGEN - Teljes mertekben, hiszen ez a resz nelkul kisse ertelmetlen a seregek eladasi funkciojat megadni.


Remelem sok pro es kontra szuletek es h engem is meg tudtok gyozni bizonyos dolgokrol amelyben nem ertenetek egyutt, vagy esetleg megerositenetek velemenyimet.

Last edited by ErdelyMagyaria; 07-23-2010 at 19:37..
Reply With Quote
  #75  
Old 07-25-2010, 13:04
richardka richardka is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 702
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by ErdelyMagyaria View Post
Szerintem jo otlet a klanvezer szerepenek erositese,
Remelem sok pro es kontra szuletek es h engem is meg tudtok gyozni bizonyos dolgokrol amelyben nem ertenetek egyutt, vagy esetleg megerositenetek velemenyimet.
erre csak annyit hogy innentol viheto az orim, majd hetente 1x benezek vagy havonta
ez már áteses a lo tulso oldalara
Reply With Quote
  #76  
Old 07-25-2010, 22:13
ErdelyMagyaria ErdelyMagyaria is offline
Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Marosvasarhely
Posts: 203
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Quote:
Originally Posted by richardka View Post
erre csak annyit hogy innentol viheto az orim, majd hetente 1x benezek vagy havonta
ez már áteses a lo tulso oldalara
Azert ennel extremebb dolgokrol beszeltek egyesek itt... mint pl. piacozas, beijjazni a klantagot, tamadas eseten lefokozasok stb. en ezekbol egyet sem irtam... En is azt szeretnem elkerulni h ne legyen a 10 szemelyes klanbol, 10 szemelyes klan amelyet 1 ember vezet. Ha valamiben nem ertesz egyutt kerlek ird le. Ha egyaltalan nem szeretnel ebbol semmit, akkor meg nem tudom h mit javasoljak azon kivul h illeszen Ati egy szavazasi opciot is.

Last edited by ErdelyMagyaria; 07-25-2010 at 22:16..
Reply With Quote
  #77  
Old 07-25-2010, 22:27
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by ErdelyMagyaria View Post
nem tudom h mit javasoljak azon kivul h illeszen Ati egy szavazasi opciot is.
Ez nem szavazás, hanem megbeszélés kérdése.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #78  
Old 07-25-2010, 22:41
ErdelyMagyaria ErdelyMagyaria is offline
Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Marosvasarhely
Posts: 203
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Igen ezt megertem Ati csak ha egyaltalan nem akarja akkor mindenki hozzaszolasa utan kellene irjon valamit... az meg nem a legjobb...
Azt szerettem volna megtudni h o egyaltalan nem akarja ezt vagy valamely reszet nem tartja jonak.
Ha egyaltalan nem akarja, semmit sem belole, akkor is megertem, mindenkinek van es kell legyen velemenye.
Reply With Quote
  #79  
Old 07-26-2010, 13:08
richardka richardka is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 702
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

velemenyem van, de én nem erösitenék ilyen dolgokat, tamagocsi lesz a végén

a támadokat büntetjük, ergo kevesebb lesz a támaddás, mert minek ha nagy az ellen klán ugyis lesz valaki ott, max azt kockáztatom hogy lehiénáznak

Sötéten láttom a jövőt
Reply With Quote
  #80  
Old 07-27-2010, 18:53
monro's Avatar
monro monro is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,050
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Egyelőre különösebb konkrétum nélkül kíváncsi lennék az általános reakciókra.
Hiába Reaktor egy okos intelligens srác!
Teljesen jogos ésszerű felvetés mindenképpen megérdemli a sok pozitív ujjacskát. Én is támogatom bár valamiért nem tudok ujjacskát tenni a bejegyzéshez sajnos.
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
új szerep a bandknak. Rém Elvetett javaslatok 0 02-25-2007 12:48
Szemelyisegek erositese. SATU Elvetett javaslatok 0 12-07-2006 15:16
Élőhalott faj erősítése. Rém Elvetett javaslatok 10 07-30-2006 08:29
Szövik erősítése Tyborrex Elvetett javaslatok 4 04-19-2006 20:14


All times are GMT +1. The time now is 23:43.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu