Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megbeszélések
Register Stats Members List Today's Posts

Megbeszélések Itt lehet felvetni a javaslatokat, gondolatokat

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #31  
Old 02-27-2007, 18:44
Tsobi's Avatar
Tsobi Tsobi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest, XV. kerület
Posts: 5,633
Activity: 15%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Yurika View Post
Nem tudom egyedul vagyok-e vele, de ugy erzem,hogy egyes emberek feltetlenul be akarnak hozni valami otletet a jatekba,csak azert,hogy ugy erezzek, hogy ok is csinaltak valamit. De neha bele is kene gondolni abba amit akarunk. Teljes mertekben ellenzem ezt az otletet.
Ugyanmár...biztos van benne igazság,de a megbeszélések arra vannak,hogy megvitassuk az egyes javaslatokat...az az elvetemült,aki felvetette a dolgot,bizonyára jobban tudna reagálni a dolgokra,ha hanggal jelezne a gép,mikor eseménye van...
Ez egy ellenvélemény...de a többieket hagyjuk...
__________________



A nemzetvédő katona, a nemzettartó paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiségi, a nemzetmegtartó nő és a nemzet halhatatlanságának záloga, a magyar ifjúság hitvallása:
Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!


„Extra Hungariam non est vita ; si est vita, non est vita.”


Reply With Quote
Sponsored Links
  #32  
Old 02-27-2007, 18:55
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Matador View Post
Ugyanmár...biztos van benne igazság,de a megbeszélések arra vannak,hogy megvitassuk az egyes javaslatokat...az az elvetemült,aki felvetette a dolgot,bizonyára jobban tudna reagálni a dolgokra,ha hanggal jelezne a gép,mikor eseménye van...
Ez egy ellenvélemény...de a többieket hagyjuk...
én szerintem meg már így is elég zombi van aki csak a Hódító miatt nem kell hogy még több legyen egy ilyen változtatás miatt
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...
Reply With Quote
  #33  
Old 02-27-2007, 19:20
Tsobi's Avatar
Tsobi Tsobi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest, XV. kerület
Posts: 5,633
Activity: 15%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Dragon,Szamár :)) View Post
én szerintem meg már így is elég zombi van aki csak a Hódító miatt nem kell hogy még több legyen egy ilyen változtatás miatt
De kevesebb zombi lenne,ha el tudna távolodni a géptől,és csak fél,egy vagy kétóránként kéne odafikálnia a géphez...addig tehet-vehet...
__________________



A nemzetvédő katona, a nemzettartó paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiségi, a nemzetmegtartó nő és a nemzet halhatatlanságának záloga, a magyar ifjúság hitvallása:
Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!


„Extra Hungariam non est vita ; si est vita, non est vita.”


Reply With Quote
  #34  
Old 02-28-2007, 04:47
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Matador View Post
De kevesebb zombi lenne,ha el tudna távolodni a géptől,és csak fél,egy vagy kétóránként kéne odafikálnia a géphez...addig tehet-vehet...
aha és az éjszaka miért jó ha tehet vehet ? éjszaka aludni kell és aki eddig is aludt mostantól is aludjon és ne zargassa fel a Hódító
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...
Reply With Quote
  #35  
Old 02-28-2007, 15:35
Kancsendzönga Kancsendzönga is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 178
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Dragon,Szamár :)) View Post
aha és az éjszaka miért jó ha tehet vehet ? éjszaka aludni kell és aki eddig is aludt mostantól is aludjon és ne zargassa fel a Hódító
ez a javaslat egyáltalán nem éjszakára való sztem... ez arra való, h nappal ne a monitor előtt ülj egész nap. ha nem az a munkád, h a képernyőt bámulod, akkor ez egy kifejezetten jóötlet... nekem plkifolyna a szemem, ha non-stop lennék, ezért pl a tekilopások nagyon kellemetlenül érintenekpl, meg az ártó is... nem tudok azonnal reagálni, mikor mondjuk olvasok vagy mást teszek a gép körül, de nem a gépen dolgozom.
Reply With Quote
  #36  
Old 02-28-2007, 15:37
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Kancsendzönga View Post
ez a javaslat egyáltalán nem éjszakára való sztem... ez arra való, h nappal ne a monitor előtt ülj egész nap. ha nem az a munkád, h a képernyőt bámulod, akkor ez egy kifejezetten jóötlet... nekem plkifolyna a szemem, ha non-stop lennék, ezért pl a tekilopások nagyon kellemetlenül érintenekpl, meg az ártó is... nem tudok azonnal reagálni, mikor mondjuk olvasok vagy mást teszek a gép körül, de nem a gépen dolgozom.
oké ti biztos jobban tudjátok, hogy mi fog történni!
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...
Reply With Quote
  #37  
Old 03-05-2007, 23:52
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Kancsendzönga View Post
ez a javaslat egyáltalán nem éjszakára való sztem... ez arra való, h nappal ne a monitor előtt ülj egész nap. ha nem az a munkád, h a képernyőt bámulod, akkor ez egy kifejezetten jóötlet... nekem plkifolyna a szemem, ha non-stop lennék, ezért pl a tekilopások nagyon kellemetlenül érintenekpl, meg az ártó is... nem tudok azonnal reagálni, mikor mondjuk olvasok vagy mást teszek a gép körül, de nem a gépen dolgozom.

Az esményjelzők percenként jeleznek, így ez is csak akkor jelezne, addigra rosszabb esetben 4 ori is kényelmesen lelopja a tekidet. Ráadásul ha megvan nyitva 4 orid, és hirtelen megindul a pittyegés, nem hiszem, hogy van időd kiválogatni melyikben is kell dolgoznod, és van időd tenni a tekilopás ellen is. Az ártó meg vicces dolog, nem tudom mennyivel jobb neked ha a kv előtt feltett varik hangot is adnak ha már időd úgy sincs leszedni

Az ötletet értelmetlennek tartom, de ha meg is valósul esetleg, tuti kikapcsolható lesz, azaz nem zavar az se ha forgalomba jön.)
Reply With Quote
  #38  
Old 06-24-2007, 15:16
laziga's Avatar
laziga laziga is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Nincs semmi bajom a hanggal de csak ugy támogatnám ha állitható lenne hogy mire kérek mire nem.
Reply With Quote
  #39  
Old 02-24-2010, 06:23
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Hová tűnt Bea baba ?
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...
Reply With Quote
  #40  
Old 02-24-2010, 08:57
richardka richardka is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 702
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Dragon,Szamár :)) View Post
Hová tűnt Bea baba ?
mi van Gergő ezt is szeretnél ha bekerülne a fejlesztésbe?? csak hogy igy felhoztad?? Neked a hajokürt kellene hogy legyen
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 16:24.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu