Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #11871  
Old 12-07-2011, 19:51
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Paliking View Post
Szerintem a dragonosok, akik klánon belül voltak, nagyjából észlelték, hogy a seregindítás után esélyük sem volt, ezért talán megérdemeltünk volna egy gratot tőletek.
Quote:
Originally Posted by GenXter View Post
Megpróbálok némi útmutatót írni a csatához

Black Dragon (#3270) felé tart, 1 kör:


Összes: Lovas 3.867.701
Koszi, engem csak ez erdekelt, hogy tenyleg vedhetetlen sereg ment-e, mert Pali beirasa kicsit nagykepunek tunt, de nem lettem meggyozve, ezekszerint a kp tartalek es a bennlevo seregek saccolasa miatt tunt ez igy, nem a tenyleges barakkhelyek miatt.

En Pali beirasa utan saccra azt hittem, minimum 5-5,5 milla lo ment.

Valamint a taktikaban eros alapozas volt ezekszerint arra, hogy a ket koros klansereget meglatva a Dragon nem dobalja szet a klant, ha esetleg ugy erzi, nem tud vedeni.

(Szemely szerint az a velemenyem, barmennyire is nem tetszik egy adott taktika, amig azt mindenki tudja alkalmazni, es hatekony, majd hulye leszek epp en nem tenni azt...)
__________________
Remedy
Reply With Quote
The Following 6 Users Say Thank You to Remedy For This Useful Post:
Sponsored Links
  #11872  
Old 12-07-2011, 20:22
GenXter GenXter is offline
Member
 
Join Date: Jul 2009
Location: Dorog
Posts: 172
Activity: 0%
Longevity: 80%
Default

Remy : nagyon sok infót nem irtam ide,ami a Dragonra vonatkozik
Reply With Quote
  #11873  
Old 12-07-2011, 20:59
Reaktor Reaktor is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 470
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Számomra az a történet legnagyobb tanulsága, hogy a (szétdobálás-országkirakás) kérdését rendezni kell.
Ez egy stratégiai játék, és az nem stratégia, hogy kiteszek 1 ori kivételével mindenkit, hogy a veszteséget elkerüljem harc nélkül.

Gondoljatok bele!!!

Mennyit készülhettek a Lámák?
Mennyit kellett tervezni, megfigyelni, piacolni, épülni???
Igazságos lett volna, ha a Lamak ennyi készülődés után ütnek 312 hekit?

Ez nagyon megnehezíti a támadási keldv ősszegyüjtését, hogy a védő félnek van egy
-engem nem vernek be klánnal gombja.

Mert az is lehet egy klánvédelmi stratégia ebben a szemléletben, hogy, "megtanítom" az ellenfeleknek, hogy nem kifizetődő bármilyen erőforrást felhasználni egy klánom elleni támadáshoz.
__________________
Jó Reggelt, jó Mészárlást!
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Reaktor For This Useful Post:
  #11874  
Old 12-07-2011, 21:05
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Reaktor View Post
Számomra az a történet legnagyobb tanulsága, hogy a (szétdobálás-országkirakás) kérdését rendezni kell.
Ez egy stratégiai játék, és az nem stratégia, hogy kiteszek 1 ori kivételével mindenkit, hogy a veszteséget elkerüljem harc nélkül.

Gondoljatok bele!!!

Mennyit készülhettek a Lámák?
Mennyit kellett tervezni, megfigyelni, piacolni, épülni???
Igazságos lett volna, ha a Lamak ennyi készülődés után ütnek 312 hekit?

Ez nagyon megnehezíti a támadási keldv ősszegyüjtését, hogy a védő félnek van egy
-engem nem vernek be klánnal gombja.

Mert az is lehet egy klánvédelmi stratégia ebben a szemléletben, hogy, "megtanítom" az ellenfeleknek, hogy nem kifizetődő bármilyen erőforrást felhasználni egy klánom elleni támadáshoz.
ÉVEK óta ezt pofázom. Tudom, hogy eddig is mellette álltál, csak azt nem értem, hogy amikor mi ütöttünk, raktunk ki tagot, összeszedtük a nyerst a piacról, fogót raktunk ki, az miért nem volt ekkora tanulság? Kb akkorát ütöttünk?
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to vityu For This Useful Post:
  #11875  
Old 12-07-2011, 21:37
Hex's Avatar
Hex Hex is offline
Member
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 1,626
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Quote:
Originally Posted by Reaktor View Post
Számomra az a történet legnagyobb tanulsága, hogy a (szétdobálás-országkirakás) kérdését rendezni kell.
Ez egy stratégiai játék, és az nem stratégia, hogy kiteszek 1 ori kivételével mindenkit, hogy a veszteséget elkerüljem harc nélkül.

Gondoljatok bele!!!

Mennyit készülhettek a Lámák?
Mennyit kellett tervezni, megfigyelni, piacolni, épülni???
Igazságos lett volna, ha a Lamak ennyi készülődés után ütnek 312 hekit?

Ez nagyon megnehezíti a támadási keldv ősszegyüjtését, hogy a védő félnek van egy
-engem nem vernek be klánnal gombja.

Mert az is lehet egy klánvédelmi stratégia ebben a szemléletben, hogy, "megtanítom" az ellenfeleknek, hogy nem kifizetődő bármilyen erőforrást felhasználni egy klánom elleni támadáshoz.
ezzel csak annyi a gond, hogy a lámás ütésnél esélytelen volt, hogy a Dragon szétdobálja a klánt, szóval rossz a példád.
Reply With Quote
  #11876  
Old 12-07-2011, 21:40
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Hex View Post
ezzel csak annyi a gond, hogy a lámás ütésnél esélytelen volt, hogy a Dragon szétdobálja a klánt, szóval rossz a példád.
Miert? Par gombot kellett volna megnyomni. Vagy a Dragon az a peppe vert kepu mosolygos lovag akar lenni, aki batran turi a pofonokat, de amikor utesre lendul a keze, az ellenfelek elteleportalhatnak?
__________________
Remedy
Reply With Quote
  #11877  
Old 12-07-2011, 21:42
Hex's Avatar
Hex Hex is offline
Member
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 1,626
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Miert? Par gombot kellett volna megnyomni. Vagy a Dragon az a peppe vert kepu mosolygos lovag akar lenni, aki batran turi a pofonokat, de amikor utesre lendul a keze, az ellenfelek elteleportalhatnak?
olvass vissza pár oldalt, nem a Dragon dobálta szét a klánt, hanem a Dragon elől dobálták szét. És ez tény.
Szét lett dobálva a klán? nem. Akkor miről beszélsz? Egy feltevésről, aminek semmi valóság alapja nincsen.

Lehet, hogy te szétdobálnád a klánt, de sem vityu, sem Bence nem tenné meg, ahogy eddig sem tették meg.
Reply With Quote
  #11878  
Old 12-07-2011, 21:49
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Hex View Post
olvass vissza pár oldalt, nem a Dragon dobálta szét a klánt, hanem a Dragon elől dobálták szét. És ez tény.
Szét lett dobálva a klán? nem. Akkor miről beszélsz? Egy feltevésről, aminek semmi valóság alapja nincsen.

Lehet, hogy te szétdobálnád a klánt, de sem vityu, sem Bence nem tenné meg, ahogy eddig sem tették meg.
Hex, orulnek, ha ertelmezned az irasaim. Ha nem megy, olvasd el meg egyszer. Esetleg idezd be, hol irtam, hogy a Dragon szetdobalta a klant. Arrol beszelek, hogy _eselyuk_ igenis lett volna ezt megtenni.

De azert segitek:
batran turi a pofonokat = nem dobalja szet a klant, ha vedhetetlen sereget lat/erez.
Ellenfelek elteleportalnak: azok szetdobaljak.
__________________
Remedy
Reply With Quote
  #11879  
Old 12-07-2011, 21:53
Hex's Avatar
Hex Hex is offline
Member
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 1,626
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Hex, orulnek, ha ertelmezned az irasaim. Ha nem megy, olvasd el meg egyszer. Esetleg idezd be, hol irtam, hogy a Dragon szetdobalta a klant. Arrol beszelek, hogy _eselyuk_ igenis lett volna ezt megtenni.
Ezt én is elmondhatom rólad, hogy értelmezd. Egy feltevésről beszélsz, aminek ismétlem semmi valóság alapja nem volt.

Black Dragon (#3270) támadást indított Hanyatlás (#3186) ellen, és a sikeres csata során elfoglalt 447 hektár földet. -- itt szét lett dobálva a klán
Reply With Quote
  #11880  
Old 12-07-2011, 22:40
Reaktor Reaktor is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 470
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Klánba történő ki- és belépések módosítása

ebben a topikban kellene felvenni a fonalat újra.

Hex ha nem érted a szándékomat kérlek ne offold szét a gondolatot.
__________________
Jó Reggelt, jó Mészárlást!
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 16 (0 members and 16 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 17:21.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu